Fyzická vs. psychická přitažlivost

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
semper
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 19
Výkřik do tmy: Tých, ktorí sa oneskoria potrestajú dejiny- Michail Gorbačov 1.10.1989
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 16 poděkování

Re: Fyzická vs. psychická přitažlivost

Nový příspěvek od semper »

Ja keď vidím nejakú mladú krásku v 12 -14 rokoch tak som najprv ohromený nevinnosťou a prestávam vnímať ľudí naokolo až sa musím kontrolovať aby si to nevšimli ľudia okolo. Včera som bol na jednej akcii kde vystupovala LŠU a štyri veľmi talentované dievčatká ma ohúrili svojimi schopnosťami, cítil som sa nachvíľu ako v raji. Psychickú príťažlivosť riešim hlavne u starších slečien lebo mám pocit že čím sú staršie, tým viac chcú byť dospelé a ničia svoju deckosť a nevinnosť.
Uživatelský avatar
Hebeš
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: Ostrava
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 16
Kontakt: pedofilovo@seznam.cz
Výkřik do tmy: Láska je trpělivá, je laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá ani nepovyšuje, není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, není škodolibá, ale raduje se z pravdy, všechno snáší, ale také všemu věří (bohužel).
Příspěvky: 311
Dal: 250 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: Fyzická vs. psychická přitažlivost

Nový příspěvek od Hebeš »

Ano, mám mezi fyzickou a romantickou přitažlivostí rozdíl. Třeba nějaké dětštěji vypadající šestnáctky se mi líbí, ale nijak mě nebaví s nimi trávit čas a netěší mě to a do takhle staré se jen obtížně dovedu zamilovat. Naproti tomu například s osmiletými trávím čas velmi rád, i když mě nevzrušují tolik, jako starší.