Fyzická vs. psychická přitažlivost

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
semper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 19
Výkřik do tmy: Tých, ktorí sa oneskoria potrestajú dejiny- Michail Gorbačov 1.10.1989
Příspěvky: 37
Dal: 7 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Fyzická vs. psychická přitažlivost

Nový příspěvek od semper »

Ja keď vidím nejakú mladú krásku v 12 -14 rokoch tak som najprv ohromený nevinnosťou a prestávam vnímať ľudí naokolo až sa musím kontrolovať aby si to nevšimli ľudia okolo. Včera som bol na jednej akcii kde vystupovala LŠU a štyri veľmi talentované dievčatká ma ohúrili svojimi schopnosťami, cítil som sa nachvíľu ako v raji. Psychickú príťažlivosť riešim hlavne u starších slečien lebo mám pocit že čím sú staršie, tým viac chcú byť dospelé a ničia svoju deckosť a nevinnosť.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Fyzická vs. psychická přitažlivost

Nový příspěvek od Hebeš »

Ano, mám mezi fyzickou a romantickou přitažlivostí rozdíl. Třeba nějaké dětštěji vypadající šestnáctky se mi líbí, ale nijak mě nebaví s nimi trávit čas a netěší mě to a do takhle staré se jen obtížně dovedu zamilovat. Naproti tomu například s osmiletými trávím čas velmi rád, i když mě nevzrušují tolik, jako starší.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host