Vzrušivost při phalometrii

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od Jednorozec »

Našel jsem prezentaci z roku 2009 a součástí je i graf s výzkumem vzrušivosti, přičemž obsahuje kategorie
- předpubertální
- pubertální
- dospělé
vyhodnocování bylo "ipsative" což jestli tomu dobře rozumím znamená že hodnocení bylo bráno vzhledem k ostatním, takže například vyšla nule u "teleofilních jedinců" v reakci na poedofilní podnět.
Jsou tam i další zajímavé grafy z falometrických měření.

http://individual.utoronto.ca/ray_blanchard/index_files/WAS_DSM.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Daniel
Uživatelský avatar
Pedofil998

Re: Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od Pedofil998 »

A prý tam jsou i fotky zvířat, svazování atd
Uživatelský avatar
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 391
Dal: 337 poděkování
Dostal: 423 poděkování

Re: Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od pbd »

Pedofil998 píše: sobota 7. 11. 2020, 1:40:20 A prý tam jsou i fotky zvířat, svazování atd
Výběr témat obrázků bude možná záviset i na předchozím vyšetření (popovídání si se sexuologem). Mě fotky se zoofilní tématikou neukazují, ale někomu jinému možná ano. Fotky, mající za cíl odhalit sadistickou složku sexuálního zaměření, mají (i v kombinaci s pedofilií).
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od Lukranas »

Byli jste tam někdo dobrovolně?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5290
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2124 poděkování

Re: Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od Cykle02 »

Heh, nedobrovolné vyšetření na phalometrii.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
Lukranas
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od Lukranas »

Cykle02 píše: pátek 13. 11. 2020, 22:16:46 Heh, nedobrovolné vyšetření na phalometrii.
Tak někdo to může podstoupit třeba ze zájmu. Ale myslím, že proti vůli člověka to lze jen v případě vyšetřování trestného činu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od simgiran »

Lukranas píše: pátek 13. 11. 2020, 22:14:48 Byli jste tam někdo dobrovolně?
Já jednou u Trojana v rámci studie, klasicky s obrázky, a pak v kombinaci s magnetickou rezonancí a nikoli vizuálními stimuly, ale namluvenými erotickými narativy dvakrát na NÚDZ v rámci studie týmu Klapilové. (Dvakrát proto, že napoprvé to ještě ladili a neměli tam nějaké rušení vychytané.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od Kasz »

Lukranas píše: pátek 13. 11. 2020, 22:14:48 Byli jste tam někdo dobrovolně?
Ano, byl jsem zcela dobrovolně a ze svého vlastního zájmu: http://kasz.sweb.cz/ppg-kasz.png
Myslím, že je nás tady takových víc. :)

A nedobrovolně… násilím by to asi nešlo, ale pod nějakým třeba psychickým nátlakem (důvody mohou být různé) to vyšetření určitě občas někdo podstoupí.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od Lukranas »

Kasz píše: pátek 13. 11. 2020, 22:46:48 A nedobrovolně… násilím by to asi nešlo, ale pod nějakým třeba psychickým nátlakem (důvody mohou být různé) to vyšetření určitě občas někdo podstoupí.
Tak nedobrovolně to je možné v případě, že je člověk podezřelý z trestného činu. A taky to používali u gayů z Íránu, aby zjistili, zda mají právo na azyl. V Íránu jsou totiž gayové za homosexuální styk na mnoho let zavíráni a teoreticky jim hrozí i trest smrti, ale aspoň ten se za to v Íránu v praxi neuděluje.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 15. 11. 2020, 18:39:27, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1584
Dal: 1811 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Vzrušivost při phalometrii

Nový příspěvek od podivin »

Také to zvažuju, abych se ujistil.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti