Výskyt pedofilie u žen

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
simgiran
Globální moderátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 529 poděkování

Výskyt pedofilie u žen

Nový příspěvek od simgiran » pondělí 17. 10. 2016, 2:33:01

Možná už tu nějaké vlákno na téma četnosti výskytu pedofilie u žen je, já našel jedno, které moc věcné nebylo, takže zakládám nové. Prosil bych věcné příspěvky k tématu, hlavně jakékoli podložené údaje, ale klidně i hypotézy, když budeme rozlišovat, co je co.

Načnu to údajem z čerstvě publikovaného článku JM Baileyho 'An Internet Study of Men Sexually Attracted to Children: Sexual Attraction Patterns' založeného na internetovém průzkumu. V něm je popisováno, jaký vzorek byl použit, včetně počtů účastníků vyloučených na základě různých kritérií. Pro nás podstatné je, že ženské pohlaví bylo takových kritériem a tak bylo vyloučeno 66 účastnic. Před vyloučením bylo účastníků 1560, pokud jsem to dobře spočítal. Po vyloučení to bylo 1189. Pokud bychom to vztáhli k celému vzorku, tak vychází, že žen bylo 4,2 %. Ve vzorku jsou ovšem i hebefilové. Dalším problémem je, že u žen nevím, jestli splňovaly ostatní kritéria.
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Výskyt pedofilie u žen - videodokument

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 17. 10. 2016, 9:33:57

FEMALE PEDOPHILES

4.8.2016 jsem v Pedonia Empire uvedl zajímavý dokument, který jistě odpoví na mnoho zde kladených otázek.

simgiran
Globální moderátor
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 529 poděkování

Re: Výskyt pedofilie u žen - videodokument

Nový příspěvek od simgiran » pondělí 17. 10. 2016, 21:48:30

Plyšáček píše:FEMALE PEDOPHILES

4.8.2016 jsem v Pedonia Empire uvedl zajímavý dokument, který jistě odpoví na mnoho zde kladených otázek.
Já to jen tak velice rychle proskákal, vypadá, že je to spíš o zneužívačkách než o pedofilkách, navíc tam bylo něco o zneužívání dospívajících. Myslíš, že bys mohl v pár bodech popsat, co v tom dokumentu je?
Odpovědět