Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Anketa: Dívky kterého věku tě přitahují?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.

Dívky/ženy kterého věku tě přitahují? Všichni klikněte na první možnost! Podívejte se na popis.

Vyplňuji tuhle anketu (KLIKNĚTE VŠICHNI, bez označení této možnosti anketa postrádá smysl)
17
10%
mladší dvou let
2
1%
2
4
2%
3
5
3%
4
9
5%
5
10
6%
6
12
7%
7
12
7%
8
13
7%
9
14
8%
10
13
7%
11
11
6%
12
11
6%
13
10
6%
14
7
4%
15
7
4%
16
6
3%
17-19
5
3%
20-30
5
3%
nad 30
3
2%

Celkem hlasů: 176
Hebeš
Na trestné lavici
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Dal: 392 poděkování

Anketa: Dívky kterého věku tě přitahují?

Nový příspěvek od Hebeš »

Všichni hlasující označte možnost "VYPLŇUJI TUHLE ANKETU"

Sice jsem už jednu takovou anketu udělal, jenže jsem zapomněl na klíčovou možnost "vyplňuji tuhle anketu", tudíž nebylo vidět kolik procent z nás je přitahováno například desetiletými dívkami. Proto prosím hlasujte znovu a to v této anketě. Neberte v potaz věky, v nichž se Vám líbí menšina dívek (jako například mně se líbí tak dvacetina mých vrstevnic, tak ten věk neoznačím). Uživatele, kteří nejsou pedofilní nebo hebefilní (například registrované sexuology) prosím, aby se zdrželi hlasování. Pro BL také udělám anketu. Pokud jste na obě pohlaví, tak tuhle anketu také klidně vyplňte.
Naposledy upravil(a) Allein dne sobota 23. 11. 2019, 23:16:39, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upravena chyba spojovníku v nadpisu.
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 296 poděkování

Re: Anketa: Dívky kterého věku tě přitahují?

Nový příspěvek od Fx100d »

Něco podobného jsme kdysi dělali. Přerušovaně jsou BL:

Obrázek
[Po rozkliknutí lze obrázek zvětšit.]
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 24. 11. 2019, 13:21:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Úprava obrázku => nefungoval.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Hebeš
Na trestné lavici
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.

Můj preferovaný věk - graf

Dnes dopoledne jsem si také udělal pomocí programu Microsoft Excel 2007 graf svého preferáče, který zobrazuje, jak staré dívky se mi líbí a jak hodně. Střed mého preferáče (věk, v němž se mi dívky líbí nejvíce) je 11. V anketě můžete hlasovat, jestli je střed Vašeho preferáče nižší, vyšší nebo stejný (jen pedofilové zaměření úplně nebo částečně na dívky, prosím). [Edit by M.F.: Nová anketa z důvodu slučování tématu zrušena.]

Obrázek
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 24. 11. 2019, 13:15:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Anketa smazána a téma sloučeno se shodným tématem; upraven spojovník.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1216 poděkování
Dostal: 2856 poděkování

Re: Můj preferovaný věk- graf

Nový příspěvek od Kasz »

Mě se nejvíc líbí 11-12 leté, takže jsem dal, že se mi líbí "tvůj". :)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
nintropan
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Dostal: 5 poděkování

Nový příspěvek od nintropan »

To je gausovka, na tom není nic světoborného. Ale je fajn, žes to udělal, protože to znamená, že se o něco snažíš.
nintropan
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Dostal: 5 poděkování

Nový příspěvek od nintropan »

Bublle bum.
Hebeš
Na trestné lavici

Přijde mi celkem zajímavé, že se zde nějakému pedofilovi líbí ženy 20+, ale ne dívky 17-19. Je zde tedy někdo, komu se líbí holčičky a ženy, ale ne mladé ženy kolem 18 let? Nebo to je BL, kterému se krom chlapců líbí ženy nad 20 let?
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 261 poděkování
Dostal: 239 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

U mě je to tak, že holčičky tak od těch dvou let do čtyř jsou slaďoučké, od těch 4 už začínají reagovat, dá se s nima bavit, už rozumí, takže je člověk dokáže i rozesmát slovně. Pak od věku někdy 12-13 let už začnou dospívat a ztrácí tu vnitřní čistou krásu. Pak začínají být některé už přitažlivé jen eroticky.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 406 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Myslím že otázka není úplně přesná. třeba pro mne jsou hezké dívky od třeba 4 do 50 let. Sexuálně přitažlivě od 8-50. Ale "Neodolatelně nádherné" (tj že se máš tendenci za nimi i otočit když projdou kolem) tak od 9-12.
Mimochodem to že mám kliknout na první odpověď automaticky jsem samozřejmě zjistil až po anketě...
Lukranas
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 57 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Lukranas »

Zajímavé, po porovnání BL a GL ankety jsem si všiml, že výsledky BL ankety jsou trochu posunuté mezi starší ročníky dětí, zatímco u BL je vrchol 12 let, u GL jen 9. Myslíte že to je takto obecně, že GL jsou víc na mladší než BL nebo to je jen náhoda kvůli nízkému počtu respondentů?
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 4
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1182 poděkování
Dostal: 1312 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Spíš jde o to, že chlapci se vyvíjejí pomaleji, takže 12letý chlapec má v sobě stejný poměr dětství a puberty jako 9letá dívka. Nebo možná 10letá (to, že v anketě vyšla 9letá, je náhoda).
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Náhodou když odmažu tu dospělé tak to má skoro tvar normálního rozdělení takže těch 9 let náhoda nebude ale spíš regulérní střední hodnota. Pokud se bude někdo nudit můžeme k tomu spočítat podrobnější statistické parametry :0) Zajímalo by mně jak by tato křivka (funkce hustoty) vypadala u "normální" populace a jestli by střed byl na 15 18 20 či kolika letech :0)
pbd
Administrátor
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 108 poděkování
Dostal: 176 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Jednorozec píše: úterý 17. 11. 2020, 20:20:06 Zajímalo by mně jak by tato křivka (funkce hustoty) vypadala u "normální" populace a jestli by střed byl na 15 18 20 či kolika letech :0)
Dle této statistiky jedné americké seznamky jsou ženy nejžádanější mezi 21. a 25. rokem.

Lukranas
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 57 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Lukranas »

Děkuji za odkaz. Já si myslím, že ta křivka je asi u všech že nejdřív člověk člověka přitahuje málo, pak se to zvedá zvedá a zvedá až do vrcholu, a pak zase klesa, klesá a klesá až do smrti. Jen u někoho je ten vrchol dřív (u mě 8 let, u normála cca 21 let).
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 18. 11. 2020, 16:43:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujte celé dlouhé příspěvky, obzvlášť, když jsou tam obrázky!
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Lukranas píše: středa 18. 11. 2020, 16:29:02 Děkuji za odkaz. Já si myslím, že ta křivka je asi u všech že nejdřív člověk člověka přitahuje málo, pak se to zvedá zvedá a zvedá až do vrcholu, a pak zase klesa, klesá a klesá až do smrti. Jen u někoho je ten vrchol dřív (u mě 8 let, u normála cca 21 let).
To je ale naprosto špatná dedukce. Ten graf neříká naprosto nic o tom jak starý protějšek koho sexuálně přitahuje, jen jak starého partnera někdo hledá pro rande/seznámení! Navíc z nějaké "seznamky"?
viz. například tento graf:
Obrázek
Mimochodem všimněte si jak to končí/začíná na 18 letech docela legrace by byla tu gaussovu křivku protáhnout a spočítat kolik procent lidí by pak u nich chtělo rande s dětmi :0)
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 299 poděkování
Dostal: 613 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Jednorozec píše: čtvrtek 19. 11. 2020, 19:19:23Mimochodem všimněte si jak to končí/začíná na 18 letech docela legrace by byla tu gaussovu křivku protáhnout a spočítat kolik procent lidí by pak u nich chtělo rande s dětmi :0)
Obrázek
Ještě něco si přeješ zfalšovat? :D
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Jj. teď jen zjistit z které seznamky ty tvoje data mohly být a jestli tě tam hned nezavřou :0) A falšovat ani není třeba stačí těmi známými body tu křivku proložit, tj napočítat střední hodnotu, směrodatnou odchylku a pak nakreslit/vložit teoretický průběh toho grafu :0) Předpokládám že není vycucaný z prstu je celkem běžné že holky si hledají starší partnery a obráceně a že se tak většinou děje v určitém rozsahu...