How to Practice Child Love – kritická recenze

Recenze a tipy na zajímavá knižní díla.
Uživatelský avatar
leonid jumper

How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od leonid jumper »

Tento spisek býval kdysi ve volném prodeji, dokud někdo osvícený nenařídil jeho zákaz. Proč? Proč je špatný návod, jak vejít v něžný sexuální vztah s dítětem?
Za knížkou údajně stojí kolektiv autorů, který tvoří autor pod přezdívkou Mule, dětský psycholog, pedagog a specialista na socializaci, „zkušený opatrovník dětí“, a zkušený mnohaletý zneužívač dětí, který stále nebyl dopaden.
O účasti toho psychologa a pedagoga si dovolím pochybovat, a pokud je má pochybnost neoprávněná, pochybuji tedy alespoň o jejich duševním zdraví.

Kniha je rozdělená do tří částí.

První, úvodní, se zabývá teorií dětské sexuality, společenskými konvencemi a riziky. Zde lze vytknout leda snad přeceňování potřeby sexu u dětí. Ano, děti jsou často „sexuálně zvědavé“, ale je chybou srovnávat to s potřebou skutečné sexuální interakce s dospělým. Nechutná je úvaha o tom, kdy je dítě zralé k polykání semene – v momentě, kdy začíná přijímat polotekutou stravu. Ponechám stranou, jak takto staré děti sexuální interakci prožívají. Část o rizicích je rozhodně pravdivá a pro nás zajímavá tím, že odkrývá metody perzekuce zneužívačů dětí v USA, avšak nevidí jako riziko traumata, se kterými se potýká zneužité dítě. Ty jsou podle autora způsobené jen a jen tabuizací ze strany „zlé společnosti“.

V další části se kniha zabývá teorií lovu. Zde se popisuje, kde děti vyhledávat, kde se s nimi setkávat, a jak si najít práci, při které vejdeme s dětmi do kontaktu – a kde je můžeme zneužít.
Tato kapitola je bezednou studnicí naprostého egoismu, kdy je vše zaměřeno na získání dětského milence. Příklady (volné citace): Najděte si svobodnou ženu s dětmi, ta těžko hledá partnera. Pořiďte si malého pejska nebo králíčky, na to děti letí. Soustřeďte se na děti chudé, týrané a šikanované – ty velice snadno přijímají vaší lásku. Vrcholem této části pak je věta: Čím tlustší a ošklivější matka, tím je pro vás snadnější do té rodiny proniknout. (the uglier and fatter the moms, the easier it will be for you to get into that family.)
Vrcholem celé této sekce je pak autorův velice volný přístup k incestu a jeho schvalování, včetně jeho nelogického omezení na styky heterosexuální. Jako ideální stav (!) v tomto směru autor považuje zneužívání dcery otcem, syna matkou a následně sexuální hrátky mezi sourozenci. Odvolává se v tomto na kulturu starého Řecka…
Metody lovu jsou zde popsány velmi podrobně, až do takových detailů, jak odhalovat záznamová zařízení v bytech či školách. Taky tato část představuje takřka polovinu knihy.

Pokud jsme druhou část označili jako studnici egoismu, třetí část, praktické postupy, je studnicí alibismu. Zde je podrobně popsáno pět kroků, kterak vejít ve fyzický a posléze sexuální kontakt s dítětem. Bráno čistě biologicky, budiž autorům ke cti, že důrazně varují před koitálními technikami.
Zásadní problém této části je ale v tom, že všemi návody se jako červená nit táhne alibistické trvání na souhlasu dítěte. Od dítěte je souhlas vyžadován před každým dalším krokem. To zní velice hezky a ohleduplně, ale je třeba se soustředit na to, že celá tato věc je úplně mimo. Dítě může souhlasit (ze zvědavosti, z lásky, ze strachu) ale to, že souhlasí, neznamená, že je to pro něj prospěšné. I proto, že se zde jako nejvhodnější sexuální objekty uvádějí děti ve věku 4 – 5 let (částečně to přičítám preferencím autora) a tak nelze brát souhlas dítěte zcela vážně a jako pojistku jeho budoucí duševní pohody.
Praktický návod je v jednotlivých krocích tvořen vždy podrobným popisem činnosti, někdy rozděleným do více variant, podle toho, kolik času na svého „milého či milou“ máme, a praktickou ukázkou, psanou ve formě scénáře, kde vystupuje muž jménem Joe a jeho nevlastní pětiletá dcera Emilie, která až na drobná zaváhání se vším vždy radostně souhlasí. Tyto části lze označit za pornografii, což mi brání zde zveřejnit ukázku.
Kroků je, jak jsem zmínil, celkem pět. První dva se zbývají zvykáním si na tělesný kontakt, kdy dospělý dítěti líbá a laská nohy a následně ruce a trup.
V dalším kroku již dochází k naplnění skutkové podstaty trestného činu pohlavního zneužití, kdy jsou zkoumány a osahávány intimní partie dítěte, a následně drážděny rukou a ústy. V následujícím kroku pak je zkoumán genitál dospělého, včetně tréninku s kefírem, aby si dítě zvyklo na sperma.
Posledním krokem je „milování se“ (making love), kdy navíc k předchozímu dívka provádí tření mužova penisu o svou vaginu. Toto je uvozeno slavnostní večeří a romantickou atmosférou se svíčkami.
Co dodat? Dítěti se to možná líbí, cítí se ve středu zájmu, milované a obdivované, ale o co přijde? O dětství, je předčasně uvedeno do světa dospělých. Na dítěti leží břemeno tajemství, a i když se třeba po celé jeho dětství zneužívání neodhalí, v pubertě či v dospělosti na něj potom stejně dolehnou, třeba vzdor pozitivním vzpomínkám, pochybnosti a pocity viny. V přírodě dospělí jedinci nekopulují s mláďaty. V primitivních kulturách je dětství přísně odděleno od dospělosti iniciačními obřady. Nepřekračujme tedy tuto hranici, a ponechme dětem jejich dětství. Více jim dáme naší pozorností, láskou a pochopením bez sexuální motivace.

Kdybych měl najít na této knize něco pozitivního, tak snad jedině to, že verze, kterou jsem si stáhl já, byla ilustrována pěknými fotografiemi krásných děvčátek, a to zcela cudnými a vkusnými. Toť vše.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1465
Dal: 449 poděkování
Dostal: 309 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od Kuba »

Ta kniha byla někdy v prodeji (jinak než jako elektronická verze přes pochybné weby)? Hodně by mě překvapilo, kdyby tohle kdokoliv kdekoliv byl ochotný vydat...

Samotná Leonidova recenze je pěkná a nepřipadá mi ani nijak přehnaně "kritická", spíš jako vyvážená a to že v ní takřka jen kritizuje není problém autora kritiky, ale autorů kritizovaného textu. Jen bych snad doplnil něco k té části, jak se autoři příručky How to Practice Child Love neustále odvolávají na "souhlas" dítěte. Ono to není jen o věku a vyspělosti toho dítěte, ale v příručce je dost přesný a podrobný návod, jak s vyhlédnutým dítětem manipulovat a tak jeho souhlas získat. Samozřejmě, lze dítě zmanipulovat tak, že souhlas dá (nebo nebude vyjadřovat nesouhlas), ale potom to přeci v podstatě nelze brát ze strany dítěte za cokoliv dobrovolného!
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1465
Dal: 449 poděkování
Dostal: 309 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od Kuba »

Úmysly pedofilů jsou individuální, někdy čisté, někdy... jiné. Je to úplně stejné, jako u jakýchkoliv jiných lidí.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 472
Dal: 325 poděkování
Dostal: 135 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od MarkM »

Heh jo největším pozitivem je opravdu pěkná ilustrace, pěkných holčiček. Možná jako další pozitivum (dost relativním) může být to, že když už do toho někdo opravdu bude chtít jít a dítě zneužít, tak podle toho "návodu" nebude mít dítě třeba aspoň takové trauma potom.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
leonid jumper

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od leonid jumper »

Creepy píše:Leonide, jak se muzes ptat, proc je spatny navod, jak vejit v "nezny sexualny vztah s ditetem"? Sam si prece(a moudre)odpovidas, co je na te knize spatne. Dost si protirecis, ne?

I na te knize videt, ze umysly pedofilu s detmi nejsou tak ciste, jak se snazite prezenovat.
Bylo to samozřejmě myšleno jako řečnická otázka.
Ad úmysly: autoři knihy jsou banda samolibých hajzlů a nemůžeš podle nich posuzovat těch 90% pedofilů, kteří děti nezneužívají.
MarkM píše:Heh jo největším pozitivem je opravdu pěkná ilustrace, pěkných holčiček. Možná jako další pozitivum (dost relativním) může být to, že když už do toho někdo opravdu bude chtít jít a dítě zneužít, tak podle toho "návodu" nebude mít dítě třeba aspoň takové trauma potom.
myslím si, že i podle tohoto návodu bude mít trauma jako při jakémkoli jiném zneužití. Snad jen nebude mít následky fyzické. A to je chabá útěcha.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5296
Dal: 1205 poděkování
Dostal: 2620 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od Kasz »

MarkM píše:Možná jako další pozitivum (dost relativním) může být to, že když už do toho někdo opravdu bude chtít jít a dítě zneužít, tak podle toho "návodu" nebude mít dítě třeba aspoň takové trauma potom.
Bych se bál tohle vůbec psát. Veřejnost by tě vynesla v zubech. A ne poprvé. A dokonce si myslím, že i právem. Aneb: Pedofilové, pokud už chcete zneužívat, dělejte to podle této skvělé příručky, protože když už nic, tak dítě bude mít menší trauma, než kdybyste zneužívali na vlastní pěst. Fakt super!
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 472
Dal: 325 poděkování
Dostal: 135 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od MarkM »

Kasz píše:Bych se bál tohle vůbec psát. Veřejnost by tě vynesla v zubech. A ne poprvé. A dokonce si myslím, že i právem.
Napsal jsem to jako jedno možné prosté a dost relativní pozitivum nic víc.
Kasz píše: Aneb: Pedofilové, pokud už chcete zneužívat, dělejte to podle této skvělé příručky, protože když už nic, tak dítě bude mít menší trauma, než kdybyste zneužívali na vlastní pěst. Fakt super!
Nic takového jsem ale nenapsal. Ale každý si to může samozřejmě vyložit po svém.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 734
Dal: 342 poděkování
Dostal: 160 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od Silesia »

Brrr je děs, že to někdo vůbec napsal. Incest stejně jak vaginalni pohlavní styk prostě podle mě DÍTĚ POZNAT NESMÍJeste že u kutiku tohle nehrozí čímž neříkám můžete kutiky beztrestně brát jako objekt svých zvrhlych představ
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 2497
Dal: 4 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nooo an jak to xces zařídit. Třeba "vaginální pohlavní styk" prstíkama jsme s holkama tak v 10-12 zkoušeli kolikrát :0) A to sex byl tenkrát pro děti tabu, dneska je ho všude plno kolem... Být malým dítětem v dnešní době tak mám snad zážitky na pedo porno seriál....

Podle mě nejde o to co dítě zažije, ale kdy, jak a s kým, v jakém kontextu. Proto se to taky jmenuje zneužití...
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1465
Dal: 449 poděkování
Dostal: 309 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od Kuba »

Silesia píše:Brrr je děs, že to někdo vůbec napsal. Incest stejně jak vaginalni pohlavní styk prostě podle mě DÍTĚ POZNAT NESMÍJeste že u kutiku tohle nehrozí čímž neříkám můžete kutiky beztrestně brát jako objekt svých zvrhlych představ
Dítě by toho raději nemělo poznat mnohem víc. Byť samozřejmě jak píše Jednorožec, rozdíl je i v tom, zda je to s dospělým či dítětem, záleží i na míře dobrovolnosti, věku dítěte a dalších věcech. Nicméně, sexuální prakticky s dítětem jsou pro dospělého zapovězeny za každých okolností a opravdu jsou dobré důvody, proč tomu tak je.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
simgiran
Globální moderátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1203
Dal: 463 poděkování
Dostal: 531 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od simgiran »

Kuba píše:
Silesia píše:Brrr je děs, že to někdo vůbec napsal. Incest stejně jak vaginalni pohlavní styk prostě podle mě DÍTĚ POZNAT NESMÍJeste že u kutiku tohle nehrozí čímž neříkám můžete kutiky beztrestně brát jako objekt svých zvrhlych představ
Dítě by toho raději nemělo poznat mnohem víc. Byť samozřejmě jak píše Jednorožec, rozdíl je i v tom, zda je to s dospělým či dítětem, záleží i na míře dobrovolnosti, věku dítěte a dalších věcech. Nicméně, sexuální prakticky s dítětem jsou pro dospělého zapovězeny za každých okolností a opravdu jsou dobré důvody, proč tomu tak je.
Minimálně převládající postoj společnosti, to je dost pádný důvod. Nicméně i kdyby společnost byla rozumná a nehrozilo by tak, že pokud nemá dítě trauma hned, tak může mít trauma kvůli postojům společnosti, byla by dost výrazná rizika. Přece jen sobeckých a nezodpovědných lidí je mnoho. Takže opravdu tu vidím důvody, proč jsou sexuální praktiky s dítětem zapovězeny, jakkoli mě může představa sexu s někým pod stanovenou věkovou hranicí lákat.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 22 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od Angelo »

Musím říct, asi zajímavá knížka, docela rád bych si ji přečetl. A jinak, k názorům, ohledně sexuálních věcí mezi dítětem a dospělým, se radši vyjadřovat nebudu.
Uživatelský avatar
leonid jumper

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od leonid jumper »

Angelo píše:Musím říct, asi zajímavá knížka, docela rád bych si ji přečetl. A jinak, k názorům, ohledně sexuálních věcí mezi dítětem a dospělým, se radši vyjadřovat nebudu.
Není zajímavá - nevede k tomu jak nacházet to krásné ve vztahu s dítětem, ale jen vlastní egoistické tělesné uspokojení. Ne to, jak nacházet krásné okamžiky porozumění, společného dovádění a dětské důvěry.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 2497
Dal: 4 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: How to Practice Child Love – kritická recenze

Nový příspěvek od Jednorozec »

No on netvrdil, že je hezká, jen zajímavá...