Strašidelný autobus

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Příspěvky: 1076
Dal: 857 poděkování
Dostal: 1549 poděkování

Strašidelný autobus

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Onnoval je ve škole outsiderem. Je terorizován Ginem a jeho přáteli a jedinou jeho útěchou je přátelství s dívkou Liselore. Onnoval se často uzavírá do svého smyšleného světa. Představuje si například, že kdyby se někdy dostal do rvačky, změnil by se ve vlkodlaka! Jeho rodiče jej zanedbávají a Onnoval je osamělý dokonce i doma. Píše povídky a romantické básně, ve kterých vyjadřuje své pocity a přání. Gino vydírá Liselore s cílem získat od ní polibek. Svědkem polibku je Onnoval. Rozzuřený chlapec se Ginovi a ostatním dětem ze školy pomstí tím, že z nich učiní postavy své povídky, pojednávající o školním výletě se špatným koncem. Zlý Ferluci přesvědčí Onnovala, aby mu povídku předal, a slíbí mu, že její děj převede do skutečnosti. Podaří se Onnovalovi zastavit katastrofu dříve, než bude pozdě? Podaří se mu získat povídku od Ferluciho zpět a přepsat konec?
- FDB

Jedenáctiletý Onnoval věří, že když ho něco příliš vytočí, může se proměnit ve vlkodlaka. A protože ho mají všichni ve škole s hvězdou Ginem v čele za blázna, uchyluje se Onnoval raději do světa strašidelných příběhů, které sám píše a kde se mstí všem posměváčkům. Pak se ale do věci vloží ďábelský Ferluci. A pokud ho holandský Harry Potter nezastaví, bude z blížícího se výletu třídy do Strašidelného parku pěkná polízanice...
- CSFD

Obrázek

- zdroj http://gonet.cz/

Obrázek

- zdroj http://www.filmtotaal.nl

Moc zajímavý příběh, kutík je na mě sice starší, ale to nahrazuje poutavost příběhu. (Vyskytuje se tam i holčička/slečna - obrázek výše, ale nenašel jsem na ni moc fotek, na většině je vyfocena zezadu.)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host