Ať žijí duchové! (1977, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ať žijí duchové!

Hrdiny veselé dětské hudební komedie jsou chlapci a děvčata, kteří vytáhnou do boje proti některým dospělým ze své obce, když chtějí proměnit starý hrad v zemědělský objekt. Za vydatné pomoci duchů, rytíře Viléma Brtníka z Brtníku a jeho dcerky Leontýnky obývajících zchátralý objekt, a mnoha trpaslíků, které rytíř přivolal, se jim podaří dosáhnout cíle - hrad je opraven a předán do péče dětí.

ČSFD

Naprostá klasika s 9letou Danou Vávrovou a spoustou dalších děti:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
► Ukázat spoiler
Naposledy upravil(a) pbd dne středa 30. 12. 2020, 12:03:01, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od Kuba »

Sakra, pozdě. Aspoň mám důvod si to stáhnout. :D
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 56
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od NemesisPri »

Ach jak to krásný film už jako malý jsem ho miloval. A teď jako dospěli to neskončilo.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od Kuba »

A miloval jsi víc film nebo Leontýnku (Danu Vávrovou)? :D

Mimochodem, tady v léčebně máme každý týden za úkol nakreslit obrázek na určité téma. Asi před čtrnácti dny bylo téma "Mé oblíbené strašidlo". Koho jsi myslíte, že jsem namaloval? :D
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 56
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od NemesisPri »

Kuba píše:A miloval jsi víc film nebo Leontýnku (Danu Vávrovou)? :D

Mimochodem, tady v léčebně máme každý týden za úkol nakreslit obrázek na určité téma. Asi před čtrnácti dny bylo téma "Mé oblíbené strašidlo". Koho jsi myslíte, že jsem namaloval? :D

Ani se nemusíš ptat co víc :D tehdy i teď Leontýnku.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od Kuba »

Jo, tak tenhle film si v léčbě pouštím pomalu pořád dokola. A snad nikdy jsem se nedíval sám. :D :D
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
tdnka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: "Children of the future age,
Reading this indignant page,
Know that in a former time
Love, sweet love, was thought a crime. (...)"
(William Blake - A Little Girl Lost)
Příspěvky: 280
Dal: 61 poděkování
Dostal: 78 poděkování

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od tdnka »

Viděl jsem nedávno, snad po 20-ti nebo 30-ti letech...Moc hezké. A místy docela srandovní hlášky: "My nejsme pážata, my jsme pionýři!":-))
A taky mne překvapilo, že se dělal "product placement" už tehdy! :-)

Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dnes celý den k přehrání na http://film.seznam.cz/
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od Kasz »

K filmu bych se už nevrátil, říká po letech Jenda z Ať žijí duchové (iDnes.cz)

Když jsme to tenkrát točili, bylo to pro nás velké dobrodružství,“ prozradil „Jenda“, který se ve filmu zamiloval do krásné Leontýnky, ale ve skutečnosti mezi ním a Danou Vávrovou o lásku nešlo.

„Mně tenkrát bylo třináct a Leontýnce devět. Takže ani po natáčení jsme se dohromady nedali. Ale zůstali jsme kamarádi,“ svěřil se.


To mnozí z nás by se určitě zamilovali. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Plyšáček, Livrey
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Máme i pohled z opačné strany. :)

Při kamerových zkouškách jsem měla tu výhodu, že jsem se do představitele Jendy zamilovala, a tak to přesvědčivě zahrála. Když jsme tu scénu skutečně natáčeli, už jsem se zase odmilovala a nepodařilo se mi to přesvědčivě zahrát. Jiřího Procházku jsem už nikdy v životě neviděla, zaslechla jsem, že dnes někde působí jako holič.

Zdroj: Nechci být jen Leontýnka, říká herečka a režisérka Dana Vávrová (pamatuji si, že tento článek tehdy byl v TV Magazínu)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Cute Boys
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 10
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Možná trochu netradiční, bisexuální pedofilka, kterou zajímají jak dospělí jedinci obou pohlaví, tak se dokáže pokochat pohledem na krásné mladé chlapce :)
Příspěvky: 25
Dal: 64 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Ať žijí duchové! (1977, film)

Nový příspěvek od Cute Boys »

Dnes 16.10. od 16:20 hodin na programu Nova budou dávat oblíbenou pohádku Ať žijí duchové ;).

Kluci z městečka pod zříceninou hradu Brtník se rozhodnou vyzkoušet svou odvahu a vydají se o půlnoci do hladomorny. Nevysvětlitelné události, které přitom zažijí, dávají tušit, že objekt není tak opuštěný, jak by se na první pohled zdálo. Druhý den se děti účastní na městském výboru jednání o budoucnosti hradu. Přestože mají na své straně předsedu i ředitele školy Vávru, skončí jednání remízou. Proti se totiž postaví ziskuchtivý vedoucí samoobsluhy Jouza, který chce v hradním sklepení pěstovat žampióny. Podpoří ho i jeho švagrová, zvaná Černá kronika. Jedné noci však děti na svou stranu získají nečekané spojence. Při další ze svých nočních návštěv hradu se seznámí s dvojicí sympatických strašidel, půvabnou dívenkou Leontýnkou a jejím otcem, rytířem Brtníkem z Brtníku. Společně se postaví Jouzovým intrikám a s pomocí nadšených rukou i kouzel hrad opraví. ČR 1977, dětská hudební fantasy komedie.

Zdroj: Seznam.cz
Naposledy upravil(a) Kasz dne neděle 16. 10. 2016, 14:12:46, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů