Tohle je náš svět (Captain Fantastic)

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Příspěvky: 1083
Dal: 880 poděkování
Dostal: 1572 poděkování

Tohle je náš svět (Captain Fantastic)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Název: Tohle je náš svět (v originále Captain Fantastic)
Žánr: drama, komedie

Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec (Viggo Mortensen) svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa.(Aerofilms)

- citace a fotky (pro zvětšení rozkliknout) z CSFD.cz: https://www.csfd.cz/film/396808-tohle-je-nas-svet/prehled/ & https://www.csfd.cz/film/396808-tohle-je-nas-svet/galerie/?type=1

- herec Charlie Shotwell, 9 let:
Obrázek Obrázek

- herečka Shree Crooks, 10 let:
Obrázek Obrázek

- společné foto všech:

Obrázek

Moc zajímavý film, jak svým příběhem, tak i onou uvěřitelností. Přinutí vás to přemýšlet o tom, co je pro děti dobré a co špatné, snažíte se přijít na to, kdo z postav je ten "špatný" a kdo udělal chybu, ale moc se vám to nedaří, protože pochopitelné jsou postoje všech. Mimo to se mi líbila reakce jedné ze starších slečen, když ve filmu četla knihu Lolitu. Dobře zpracované, kvalitně zahrané. Doporučuji.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com