Den, kdy sem múj táta proměnil v keř 2016

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Deti nepotrebujú vždy rady.
Občas potrebujú iba ruku,
ktorá pohladí. Ucho, ktoré
vypočuje a srdce, ktoré porozumie.
Příspěvky: 809
Dal: 194 poděkování
Dostal: 399 poděkování

Den, kdy sem múj táta proměnil v keř 2016

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ve snímku režisérky Nicole van Kilsdonkové ožívá příběh oceňované holandské spisovatelky Joke van Leeuwenové, který pojednává o válce nahlížené optikou desetileté dívky. V kouzelném městečku v blíže neurčené zemi Toda tráví volný čas pečením cukroví se svým otcem, cukrářským mistrem. Když vypukne konflikt mezi "jedněmi" a "druhými," její otec je povolán do boje a nechá Todu na starost babičce. Jakmile se však jejich městečko promění v aktivní válečnou zónu, Todina babička zařídí její tajnou cestu přes hranice do sousední země, kde žije dívčina matka. Toda se musí spoléhat na vlastní vynalézavost a intuici, aby se vyhnula nejrůznějším nebezpečím, která jí hrozí na každém kroku.(HBO Europe)
https://www.csfd.cz/film/455510-den-kdy-se-muj-tata-promenil-v-ker/galerie/?type=1

Na tento film poukazal jeden uživatel v chate. Holčička Celeste Holsheimer je velmi pekná s krásnymi velkými očami. Celkovo je to hodne prijemný GL film.
Keď to tu už je pridané vopred sa ospravedlnujem

(Vpravo)
Obrázek
zdroj - http://www.hbo.cz/movie/den-kdy-se-muj-tata-promenil-v-ke%C5%99_-93089/gallery/den-kdy-se-muj-tata-promenil-v-ke%C5%99_291433