Mama 2013

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
ksoft

Mama 2013

Nový příspěvek od ksoft »

Žena nájde v lese dve malé dievčatká a zoberie si ich k sebe domov. Jej plány s dievčatkami však nie sú vôbec čestné, pretože s ich nedobrovoľnou pomocou sa chystá oživiť svoje mŕtve dcéry. (Slunkoo)

http://www.csfd.cz/film/307086-mama/galerie/
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Příspěvky: 559
Dal: 58 poděkování
Dostal: 108 poděkování

Mama (2013)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

http://www.csfd.cz/film/307086-mama/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pět let Lucas (Nikolaj Coster-Waldau) vytrvale hledal malé neteře Lilly a Victorii, které po násilné matčině smrti zmizely i s otcem neznámo kam. Jeho pátrání, hraničící s posedlostí, narušuje i vztah s přítelkyní Annabel (Jessica Chastain), ale Lucas se nakonec dočká satisfakce. Obě dívky se najatým pátračům podaří najít v opuštěné chatě stojící uprostřed hlubokých lesů. Dívky jsou zubožené, sociálně velmi zaostalé, ale naživu, což si nikdo neumí vysvětlit. Protože jejich návrat do civilizace proběhne nečekaně rychle, může Lucas zažádat o jejich svěření do své péče a spolu s Annabel se jim snaží nahradit harmonickou rodinu. Postupně si ale oba začínají klást otázku, zda si s dívkami nepřivedli domů i někoho dalšího. Někoho, kdo Lilly a Victorii pomáhal celou tu dobu přežít a teď se jich nechce vzdát. Zvlášť Annabel nese narůstající dusno provázené znepokojivými jevy hůře, protože je zjevné, že si mateřskou lásku obou dívek bude muset vybojovat proti soupeři, který používá dost děsivé zbraně...(oficiální text distributora)
Michael Xguard, sociální gorila :D
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Příspěvky: 834
Dal: 201 poděkování
Dostal: 447 poděkování

Re: Mama 2013

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ja horori už nepozerávam. Skončil som snimi uplne. Lebo vačšina čo som videl stály za velké gulové. O tomto som počul samé chvály a keď som uvidel trailer a holčičky tak som spravil vínimku. Musím povedať, že to je fakt kvalitný horor a priznať sa, že som bol v napatí každú sekundu filmu. V ostatných hororoch čo som doposial videl to bolo tak, že je nejaká určitá strašidelná scéna a koniec. V tomto to je tak, že z jednej strašidelnej scénky sa ide do druhej takže divák je stále v napatí a keď už si myslí, že to prešlo tak sa mýli :D Dej je dobrý. Záver ma dostal uplne myslel som si že sa zlutuje. Záver je smutný. Holčičkovský herecký výkon je presvedčivý v niektorých scénkach sú na zožratie.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
zdroj u všetkých troch obrázkov je http://www.csfd.cz/film/307086-mama/galerie/?type=1