Zamilovaná Kristelová chodí na večírky s dcerou, ta šílí ...

Sdílení volně dostupných a neproblematických videoklipů, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1335 poděkování
Dostal: 1392 poděkování

Zamilovaná Kristelová chodí na večírky s dcerou, ta šílí ...

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » úterý 30. 9. 2014, 7:14:55

iDnes.cz: Zamilovaná Kristelová chodí na večírky s dcerou, ta šílí po Patrasové

Pěkné video v článku. :)

Moderátorka Kateřina Kristelová (34) je sice zadaná, ale partnera před veřejností tají. Minulé vztahy ji vycvičily natolik, že si nyní soukromí chrání. Do společnosti tak vyráží s kamarádkou největší, dcerou Claudií (4).

"Máme teď období, že se strašně stydíme před chlapama. Maminka v podstatě taky, stydíme se obě," smála se na kameru iDNES.cz Kateřina Kristelová zatímco v náručí držela malou Claudii. Ta měla oči jen pro Dagmar Patrasovou.

"Viděla tady právě Dádu a to je něco jako kdyby pro mě přijeli Rolling Stones hrát soukromý koncert. Proběhly tady naprosto euforické stavy, kdy jsme za Dádou i byly a poprosily ji, aby se o ni chvíli starala. Dáda k ní přistupovala strašně hezky, až je Claudie z toho už unavená. Jako každá fanynka," dodala Kristelová a záhy objasnila, proč ji nevídáme po boku nového přítele.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Člověk je tak silný, jak moc je silná jeho víra.
Dal: 49 poděkování
Dostal: 94 poděkování

Re: Zamilovaná Kristelová chodí na večírky s dcerou, ta šílí

Nový příspěvek od MR_Xguard » čtvrtek 2. 10. 2014, 23:53:26

No, já nevím, ale paní Patrasové bych dítě v životě nesvěřil. Je to jenom přetvářivá herečka. Co já vím, tak při natáčení svého pořadu pro děti nemívala problém sem tam nějakému "neposlušnému" nafackovati. V uvozovkách to píši proto, neboť dítě bylo neposlušné tím způsobem, že třeba plakalo a nechtělo se utišit. Zdroj této informace už asi nedohledám. Nicméně se pod ni podepsal jedinec, jenž se prý onoho natáčení zúčastnil.
Michael Xguard, sociální gorila :D
Odpovědět