Zpěvačka Rhema Marvanne, USA (2002)

VIDEA slouží ke sdílení odkazů na volně dostupná videa, která vyhovují pravidlům komunity. Odkazy na videa zobrazující reálné osoby mohou obsahovat jedině osoby veřejně známé či na veřejnosti se prezentující, které jsou v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na videa osob, které nejsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující (tedy např. na videa z rodinných a školních alb aj.) a které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok narození daných osob, případně rok vydání zdroje videa, není-li bez pochybností zjevné, že se jedná o osoby starší 18 let.
  3. Videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití tagu VIDEO).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
ksoft

Zpěvačka Rhema Marvanne, USA (2002)

Nový příspěvek od ksoft »

Rhema lil Gospel Singer

Odkaz na YT kanál: https://www.youtube.com/user/RhemaMarvanne#p/c/BCA8EB8A742EC860/7/7t6C1UCP19U
Je uzasna.
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 21. 9. 2020, 15:44:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpěvačka Rhema Marvanne, USA

Nový příspěvek od Fx100d »

Je úžasná a nádherná. *heart* Navíc moc krásně zpívá. To hlavní video mi vehnalo slzy do očí. :´( Jednak smutkem ze záběrů kde děti stojí u rakve svého rodiče a na druhé straně radostí ze záběrů, jak děti vítají své rodiče (vojáky) po návratu. To video vyvolává opravdu smíšené poicity.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Nick
Registrovaný uživatel
Bydliště: mezi dětmi
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Láska je největší dar...
Příspěvky: 63
Dostal: 1 poděkování

Re: Zpěvačka Rhema Marvanne, USA

Nový příspěvek od Nick »

Díky chlapi
Psal jsem už o ní do příspěvku ale neumím sem dát odkaz z Youtube.com
Jinak Rhema Marvanne má i svoje stránky a nahrála 3 alba.
Hodně jejích písniček je i na youtube a většina z nich je dechberoucí *give_heart*
Díky Nick
Nejkrásnější na světě je dětský smích :-)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Zpěvačka Rhema Marvanne, USA

Nový příspěvek od Plyšáček »

Jelikož se jedná o mimořádně krásnou a talentovanou holčičku, dovolím si téma - na den přesně po 4 letech, oživit a nepatrně doplnit. Řadu let ji sleduji, takže se opírám spíše o to, co si pamatuji...

RHEMA MARVANNE

Americká zpěvačka Rhema Marvanne se narodila 15. září 2002 v Dallasu ve státě Texas. Přišla na svět předčasně a vážila jen 4 libry, takže musela své první 3 týdny strávit v porodnici. Její dědeček z otcovy strany byl přistěhovalec z Thajska. Její maminka Wendi byla úžasnou zpěvačkou, ale když bylo Rhemě 6 let, zemřela na rakovinu. Rhema zpívá od té doby, co začala mluvit.
Díky YT a čínské duchovní mistryni Ching Hai a její Supreme Master TV získala světový věhlas. Jelikož její rodina je členem církve baptistů, zpívá především křesťanské songy. Jak sama říká: "Zpívám pro svoji maminku do nebe..."
Hraje ve filmu Kazatel Kalašnikov. Za poslední 4 roky již nic zázračného nepředvedla.
Na její YT kanál odkazuje již v 1. příspěvku ksoft. Více informací a zdroj těchto informací naleznete na Wikipedii.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 17. 2. 2021, 11:47:52, celkem upraveno 3 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Zpěvačka Rhema Marvanne, USA

Nový příspěvek od Plyšáček »

Malý výběr z fotografií

Naposledy upravil(a) Mack dne středa 10. 11. 2021, 12:30:56, celkem upraveno 4 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Zpěvačka Rhema Marvanne, USA

Nový příspěvek od Plyšáček »

Z jejích videí vybírám jen ty opravdu nejlepší.
Je to mimořádná avatarka - boží posel. Její zpěv je tou nejvyšší bohoslužbou.
Má i mnoho vánočních písní - ty si necháme až na adventní dobu...









 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů