Vzpomínka na Aničku Janatkovou

VIDEA slouží ke sdílení odkazů na volně dostupná videa, která vyhovují pravidlům komunity. Odkazy na videa zobrazující reálné osoby mohou obsahovat jedině osoby veřejně známé či na veřejnosti se prezentující, které jsou v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na videa osob, které nejsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující (tedy např. na videa z rodinných a školních alb aj.) a které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok narození daných osob, případně rok vydání zdroje videa, není-li bez pochybností zjevné, že se jedná o osoby starší 18 let.
  3. Videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití tagu VIDEO).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Tomi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nejkrásnější na světě je dětský smích
Příspěvky: 106
Dal: 2 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vzpomínka na Aničku Janatkovou

Nový příspěvek od Tomi »

https://www.youtube.com/watch?v=r1IDSJr7Xq4

Po Aničce mi je moc smutno ... Ještě víc mě štve že za její smrt nikdo nepyká :-( a ani se neví kdo to udělal
Teď už se alespoň Anička netrápí a určitě si tam nahoře hraje s ostatníma holčičkama co je potkal stejný osud :-(
Naposledy upravil(a) Mack dne úterý 19. 7. 2022, 12:08:00, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nefunkčné video.
Co je malé to je hezké.... Néé, co je menší je ještě krásnější ..
Uživatelský avatar
mensi je hezci
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Když jsou okolo mě děti štastné,ja jsem nejštastější
Příspěvky: 26
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Vzpomínka na Aničku Janatkovou

Nový příspěvek od mensi je hezci »

je to hrozné!!celou dobu co se stratila jsem doufal že neumře a bude daal žít je mi ji moc lito do ted by me zajimalo kdo to vlastne udelal a PROČ??!!!
Uživatelský avatar
Tomi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nejkrásnější na světě je dětský smích
Příspěvky: 106
Dal: 2 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na Aničku Janatkovou

Nový příspěvek od Tomi »

mensi je hezci píše:je to hrozné!!celou dobu co se stratila jsem doufal že neumře a bude daal žít je mi ji moc lito do ted by me zajimalo kdo to vlastne udelal a PROČ??!!!
To se asi bohužel už nedozvíme :(
Co je malé to je hezké.... Néé, co je menší je ještě krásnější ..
Uživatelský avatar
Nick
Registrovaný uživatel
Bydliště: mezi dětmi
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Láska je největší dar...
Příspěvky: 63
Dostal: 1 poděkování

Re: Vzpomínka na Aničku Janatkovou

Nový příspěvek od Nick »

Mě to tenkrát nesmírně zasáhlo a stále ještě z toho jsem rozladěn.
Její fotku mám zarámovanou u sebe a vždy když se na ni podívám tak vzpomenu na všechny děti kterým bylo jakýmkoliv spůsobem sexuálně ublíženo a vždycky se ujišťuji že já nesmím nikdy selhat...
Anička stále žije v mém srdci *heart*
Uživatelský avatar
Maxwell
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 14
Příspěvky: 5

Re: Vzpomínka na Aničku Janatkovou

Nový příspěvek od Maxwell »

I kdyby ho našli tak by šel jenom do vězení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínka na Aničku Janatkovou

Nový příspěvek od Kasz »

Maxwell píše:I kdyby ho našli tak by šel jenom do vězení.
Vyspělá demokratická společnost zatím na lepší způsob trestání nepřišla... a v budoucnu asi ani nepřijde. Ve vězení má mnoho možností, jak se sebou naložit. Může činu litovat, může změnit smýšlení, nebo nemusí, a vězení pak slouží jako ochrana před tím, že skutek spáchá znovu. Víc udělat nemůžem.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů