Stránka 1 z 1

Povídka: Terezka

Napsal: neděle 27. 1. 2013, 14:42:52
od Kuba
Víte, někteří lidé tvrdí, že jsem nebezpečný. Prý jí ubližuji už tím, že se s ní stýkám, že na ni myslím. Přemítám, zda nemohou mít pravdu. Přeci jen, poslední co bych kdy chtěl, by bylo ublížit jí.


Celý článek

Re: Povídka: Terezka

Napsal: neděle 27. 1. 2013, 14:44:59
od Kuba
Mnozí z vás už tenhle fragment z mé autobiografické povídky znáte, ale tady to ještě není, navíc vůbec poprvé to uveřejňuji s vlastnoručními ilustracemi. A taky chci mít aspoň jeden příspěvek v rubrice Naše tvorba. :)

Re: Povídka: Terezka

Napsal: středa 30. 1. 2013, 17:49:34
od Kuba
Vlastně jo, teda pokud pomineš některé změny učiněné proto, aby aktéři příběhu nemohli být snadno vystopováni a rozeznáni (jsou to ale především změny ve stylu jako když místo dub napíšeš buk, nejsou to změny příběhu). Spíš tam některé věci, které se také odehrály (byť většinou později) uvedeny nejsou a v tom ohledu může být příběh brán jako zavádějící.

Re: Povídka: Terezka

Napsal: středa 30. 1. 2013, 23:56:34
od haizi
Je to úplne skvelé. Super!
Ďakujem Ti za to že som si to mohol prečítať :)
Aj keď to muselo byť veľmi ťažké ...

Re: Povídka: Terezka

Napsal: pátek 10. 5. 2013, 14:45:12
od Tomi
Ahoj,
Po dlouhé době občas zavítám na ČEPEK, a teď jsem si přečetl konečně i tvou Terezku. Hodně mi to připomíná sebe, a to tím začátkem. Pro mě byla vysvobozením Alžbětka do které jsem se taky zamiloval doslova na první pohled. Před tím než jsem jí potkal jsem si doslova ubližoval. Na sebevraždu jsem tedy nepomyslel ale jizvy na levé které mám dodnes mi zůstaly. Snad i jako vzpomínka na Alžbětku - protože všechno jednou končí. S Alžbětkou se teda vídám dodnes ale už je velká a o mě už nemá zájem. Jestli jsi četl od Dana Kubece Příběhy Pedofilů, nebo na Notýsku tak jsi na můj příběh určitě narazil. Díky a zatím se měj.

Re: Povídka: Terezka

Napsal: úterý 11. 6. 2013, 21:27:17
od Makrak
Kubo
ty mě asi nikdy nepřestaneš překvapovat :) Sleduji tuto stránku už asi měsíc ale teprv teď jsem se rozhodl zaregistrovat se a to hlavně kůly tomu abych mohl začít psát na fórum.
Poslední dobou už místo hraní videoher (né že bych si nezahrál) radši sleduji tento web kde si neustále něco čtu. Je mi 16 let a tak nečtu tak rychle jako většina ostatních uživatelů... no aspoň si ty články vice užiju :D Každopádně nejvíc mi přijdou zajímavé a poučné články od tebe a tak je čtu nejradši :)

No, abych neodbočoval od hlavní myšlenky mého příspěvku, kterou se stejně už napůl zapomněl, a přestal psát něco co by se spíše hodilo do nějaké soukromé zprávy, tak bych už mě napsat něco k tomu příběhu.

Bylo to krásně a i celkem dojemné (nwm jak to popsat). Akorát mi tam tak nějak chybí pořádný konec... tak jak to teda pokračovalo???

Chtěl jsem toho napsat mnohem víc, ale jak jsem již napsal výše, tak se mi z hlavy nějak vypařila původní myšlenka :( , když jsem psal ten první odstavec. No snad tě to potěší...)))

Re: Povídka: Terezka

Napsal: úterý 11. 6. 2013, 22:01:43
od Kuba
Makraku, vítej na fóru. :) A díky za vřelá slova. :)

Na čtení těchto stránek rozhodně nijak nepospíchej, je tu hodně informací, hodně příběhů, hodně emocí... V člověku si to musí sednout, je potřeba, abys měl čas všechny informace strávit. Čili, pokud čteš pozvolna a po kouskách, myslím, že si z toho víc odneseš. Zvlášť, pokud přitom zvládneš i kriticky přemýšlet nad vším, co si tu přečteš - rozhodnout si, s čím z našich názorů souhlasíš a s čím ne, v čem jsou zde zveřejněné osudy lidí podobné tvému a v čem se liší, co si můžeš vzít od ostatních pozitivního a čemu bude lépe se vyvarovat... A mezitím třeba můžeš něco připsat na fórum. Budeme určitě rádi. :)

Jinak ten příběh pokračoval blbě, jak tady myslím většina ví - viz tato série článků.

Re: Povídka: Terezka

Napsal: úterý 11. 6. 2013, 23:10:29
od Makrak
No, tak blbje je asi slabí slovo...

Obvykle si po přečtení nějakého článku dám tak 5-10 min. pauzu a tak nějak o tom přemýšlím apod... Na tu první část té zpovědi sem se šel podívat potom co jsem dočetl todle a ještě předtím něž jsi mi odpověděl. Kdybych si to tak přečetl v opačném pořadí, tak bych asi nemusel, díky silnému návalu všelijakých emocí, jít na půl hod. vyvenčit psa, který už byl stejně vyvenčený, protože todle se mi muselo opravdu uležet. A tak než si přečtu pokračování tak si ještě počkám min. do zítra...

Asi před dvěma roky jsem mohl udělat něco (celkem) podobného ale šťastnou náhodou nás vyrušila moje sestra a další příležitost jsem nedostal... Byl jsem stejně neinformovaný jako ty ale připouštěl jsem si o sobě více věcí. Zatím to nechci nikde rozepisovat ale jsem šťastnej že mám sestru :)

Viděl jsi film Probudím se včera? Je to česká komedie ve které je moc zajímavý přístroj, který by jsi určitě využil...)))

Re: Povídka: Terezka

Napsal: úterý 11. 6. 2013, 23:19:19
od ksoft
Ahoj vitam ta tu.

No tak to si mal velke štastie že si nič neurobil. Vdaka už konečne za to že existuju informacie o pedofilii.
A ak sa mlady ludia budu informovat o tom kto su určite si daju pozor...

By ma zaijmalo či si tu už bol v chatu u nas. A mal by som ešte nejake otasky na teba tak ak by si prišiel na chat.