Ak by som mohol... (povídka)

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Ak by som mohol... (povídka)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ak by som mohol...

Ak by som mohol, objal by som ťa no nemám na to odvahu. Bojím sa ako zareaguješ.
Ak by som mohol, ochránil by som ťa, ak by som videl, vedel, že ti chce niekto ublížiť.
Ak by som mohol, držal by som ťa na nohách, pred pádmi a tažkosťami.
Ak by som mohol, chytil by som ťa za ruku a vyletel s tebou k oblakom.
Ak by som mohol, utiekol by som stebou niekam daleko a už sa nevrátil.
Ak by som mohol...

Je toho tak veľa, čo by som pre teba urobil, ale tebe to je fuk. Neviem prečo je mi súdené vidieť ťa tak strašne málo. Ale uvažujem nad tím, že to je asi tak lepšie. Včera som ťa videl. Ani som nevedel, že si v tom istom autobusi ako ja. Keď som uvidel ako si vyskočila z toho autobusu, keď som sa ti pozrel do očí. Máš hrozne krásne oči. Keď sa ti do nich pozriem, mám taký zvláštny pocit, roztrasú sa mi nohy a je mi horko. Vždy keď ta vidím a toto sa mi stane je mi do plaču. Do plaču z toho, keď si uvedomím, že nikdy nebudeš moja, že ani nemožeš byť moja.

Najviac, čo som spravil a prekonal sám seba bolo to, keď som ti napísal k narodenínam, aby si bola šťastná, aby si mala chlapca, ktorý ťa bude lúbiť tak ako ty jeho. Aby si poznala aké to je byť milovaná, ľubená a šťastná.
Myslel som to úprimne...
Lebo ja som sa už vzdal. Vzdal som sa toho, že ma budeš mať niekedy rada...ani neviem, či ma máš rada...

Vďaka tebe som si uvedomil, že nemožem byť nikdy šťastný a som rád, že si mi otvorila oči...
Myslel som si, keď som mal 19, že ťa možem ako 12 ročnú milovať.. a .. ja neviem, možno som bol sprostý keď som si myslel, že možeme spolu niečo mať. (myslím vzťah) Vedel som, že by ma ludia ukamenovali keby nás videli.. ale bol som ochotný (ak by si ma lúbila tak ako ja teba lúbim) tajne sa stebou stretávať...podstúpiť to riziko...koli tebe...

Ty si mi ukázala, že to nie je možné a vďaka tomu, som sa vzdal tej predstavy.
Strašne vela si mi ukázala, velmi vela vecí som si pri tebe uvedomil. Keby nebolo teba, asi nikdy by som si ich neuvedomil...

Milujem ťa a ja viem, že to vieš. O tvoju mačičku sa nemusíš báť, dala si ju do spravnych rúk a keby si niekedy chcela ju vidieť, možeš prísť kedykolvek... aj v noci, aj o tretej ráno... hocikedy...

Vieš, boli sme super kamoši dovtedy, kým si sa nezačala baviť s *****. Lenže ona ťa klame, využíva hucká proti mne a ty to nevidíš a veríš jej.
To ona ti povedala, že som uchilák... Ano je to pravda ale ja nie som s tích čo ubližujú, ja ťa mám naozaj rád...
Ona keď ma vidí a ty si pri nej, ťahá ťa inou cestou aby sme neprišli k sebe.
Som si istý, že ti narozprávala hovadiny a ja s tím nemožem nič spraviť, pretože ti jej veríš... ach keby si vedela ako to strašne bolí...

Potom neviem ako sa mám tváriť, keď ťa vidím. Neviem, či sa mám usmiať na teba alebo nevšímať si ťa. Keď sa usmejem neviem ako to vnímaš.. asi si povieš - uchilák...
Lenže nevšímať si ťa dáva strašne zabrať... myslím, že to nedokážem nevšímnúť si ťa...

Som si istý, že ti jej to neveríš, len si to myslíš a nevieš, čo máš robiť tak robíš to čo ti ona hovorí a berieš to za správne, ale možno časom pochopíš, ako som ťa celý ten čas mal rád, čo som pre teba robil. Možno. Ja už neverím ničomu. Ani v lásku a ani v zázrak. Prestal som veriť...

Vzdal som sa...

Je to tak najlepšie nerozprávať sa a nevidieť sa. Ale chcem aby si vedela, že nidky na teba nezabudnem. Si jediná, ktorá sa mi zapísala hlboko do srdca a budem ťa mať rád aj keď budem mať 50(keď sa dožijem) a ty 43...

Hovorí sa, že čo oči nevidia to srdce nebolí. Ale nie je to vždy pravda. Čo oči nevidia, to srdce bolí ešte viac. Pretože keď ťa bolí srdce a vidíš ju ani si neuvedomuješ ako velmi ťa to bolí. (Ale ja to zvládnem)

Ako povedal William Shakespeare - Sú totiž bolesti v ktorých si človek može iba sám sebe pomocť a silné srdce sa chce iba na svoju silu spolahnúť....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 6):
Forst Jan, Kasz, susinka, asce, Gabriel Svoboda, Filip
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Ak by som mohol...

Nový příspěvek od Mathias8 »

Píseň kapely Elán - Voda, čo ma ma drží nad vodou

Keby bolo niečo, čo sa Ti dá zniesť,
okrem neba nado mnou a miliónov hviezd,
tak by som to zniesol vždy, znova a rád
k Tvojim nohám dobré veci ako vodopád.

Keby som mal kráčať sám a zranený,
šiel by som až tam, kde Tvoja duša pramení.
Keby som ten prameň našiel náhodou,
bola by to voda, čo ma drží nad vodou.

Môžeš zabudnúť stačí kým tu si,
iba ďalej buď, nič viac nemusíš!
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ak by som mohol...

Nový příspěvek od asce »

Mathiasi, úžasné vyznání! Když jsem začal číst, přemýšlel jsem, jestli té dívce je 11 nebo 12. O kousek dál už to bylo řečeno - napsal jsi, že 12. Mluvíš mi doslova z duše. Jen já to neumím tak krásně napsat jako ty. Děkuju ti i za sebe. Od této chvíle se cítím být o něco méně osamělý...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů