Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Vašek z Humberta: Skončil jako prodavač! (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Vašek z Humberta: Skončil jako prodavač! (Blesk.cz)

Nový příspěvek od lsiv » čtvrtek 25. 8. 2011, 13:08:52

http://www.stream.cz/video/566517-fenomen-osudy-detskych-filmovych-hvezd [nefunkční odkaz]

Tak me osudy tech deti dost chytli za srdce...

Ja bych k nim pridal jeste treba Pavla Manga. Ten byl take jedinecny. K nemu jsem tehdy pocitoval temer osobni sympatie,nebot' jsem byl v te dobe zamilovany do sveho kamarada-spoluzaka,ktery mu byl nesmirne podobny(temer jeho dvojnik).

Herce Pavel Mang (27) se proslavil rolí v seriálu Cirkus Humberto a skončil jako prodavač v obchodě s elektrospotřebiči.

Dělal salta v manéži, krotil divoké šelmy, byl televizní hvězdou a skončil jako prodavač v obchodě s elektrospotřebiči! To je příběh herce Pavla Manga (27), který se do paměti televizních diváků zapsal jako malý Vašek Karas z legendárního televizního seriálu Cirkus Humberto.

"Po roce 1989 se o mně začalo říkat, že jsem komunistická hvězdička, a nabídky na role přestaly chodit," prozradil Blesku Pavel Mang jeden z důvodů konce svojí dobře nastartované kariéry. Národ si usměvavého blonďáčka s modrýma očima, kterému se neříkalo jinak než "Vašků", zamiloval! "Zhruba do svých sedmnácti let jsem natočil několik televizních inscenací, pohádek a filmů. Dostával jsem roli za rolí. Těsně po revoluci přišla nová éra herců a už to šlo z kopce. Začalo se o mně říkat, že jsem hvězdička minulého režimu, a další problém byl v tom, že jsem se nedostal na konzervatoř," říká Mang, který v době své slávy uměl zlehka vyskočit na hřbet koně a svižně tam udělat salto. Tím a svojí dětskou bezprostředností si televizního diváka koupil a mnozí jej označovali za druhého Tomáše Holého.

Málokterý divák ovšem tuší, že někteří herci za minulého režimu Manga využívali jako úschovnu valut! "Kolikrát jsme jeli natáčet do zahraničí a starší herci si u mě schovávali valuty, aby jim je na hranicích nezabavili. Všichni rádi v cizině nakupovali. Dělal to každý, jen se o tom nesmělo mluvit. Jednou mě dokonce kvůli tomu vyslýchali policajti," vzpomíná teď už s úsměvem Mang, který ovšem přiznává, že za brzký konec herecké kariéry si může trošku i sám. "Nikdy jsem nechodil na konkursy, byl jsem zvyklý, že mi lidé z produkce volali a role mi nabízeli sami. V té době jsem se nepotřeboval prodávat, možná v tom byla i moje chyba," vzpomíná Pavel Mang, který si za dva roky natáčení legendárního seriálu Humberto vydělal 11 tisíc korun.

Dnes si jako vedoucí v obchodě s elektronikou v pražské ulici Na Poříčí samozřejmě vydělá víc. "Už tady pracuju čtyři roky. Nemůžu si stěžovat, snad každého chlapa elektronika baví," dodává dnes už pohaslá hvězda Cirkusu Humberto.lsiv
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti