Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedofil!

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedofil!

Nový příspěvek od Kasz »

Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedofil! (BlogAndělů.blogerka.cz)

Lidé, které sexuálně přitahují děti, mohou být velice okouzlující osobnosti, které dovedou žít dvojí život. Snaží se všemožně zakrýt svou pravou tvář a běžnému člověku tak jeho vada snadno unikne.

Aktivní pedofil často obtěžuje děti, které má nablízku, tedy členy své rodiny nebo děti kamarádů nebo v práci.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Blogerka.cz:Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedo

Nový příspěvek od simgiran »

Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Blogerka.cz:Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedo

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nějak se nám zabydluje nesmyslný pojem "aktivní pedofil"... Dost to nabádá k tomu, že ostatní jsou jen momentálně neaktivnía dříve či později tudíž budou "aktivní". Navíc to zase odvádí od toho, že většina zneužívačů vůbec pedofilem není.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Blogerka.cz:Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedo

Nový příspěvek od simgiran »

Aktivní pedofil je nesmyslný pojem pro zneužívače, neboť značnou část zneužívačů netvoří pedofilové. A je to i nesmyslný pojem pro pedofilního zneužívače. Když se řekne aktivní pedofil, tak si (například) představím pedofila, který pracuje, sportuje, chodí na večírky a do toho je politicky angažovaný. Když se řekne aktivní s dětmi, tak si představím táborového vedoucího. Když se řekne sexuálně aktivní pedofil, tak pod to spadají i pedofilové, které jsou sexuálně aktivní s dospělou osobou.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Blogerka.cz:Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedo

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Květáku, já jsem aktivní pedofil celý život. Ono jde o to, co zamená ten výraz aktivní pedofil.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Blogerka.cz:Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedo

Nový příspěvek od simgiran »

kvetak píše:Udělám vše proto abyste přestali tvrdit ten nesmysl o těch 90%....... Já byl aktivní pedofil v pubertě.
První bys měl ukázat, že je to nesmysl. Vypadá to, že sis předem stanovil, jaký chceš mít výsledek, to je chyba. Nicméně hlavně nechápu, proč reaguješ takto na můj příspěvek, ve kterém nic takového netvrdím. Nejmenší číslo, co jsem viděl, je 10 %, největší čístlo, co jsem viděl, je 65 %. I když vezmu to největší, tak to znamená, že třetina pedofilové nejsou. A to je pořád výrazná část. Takže je pořád blbost označovat zneužívače za pedofila (s jakýmkoli přívlastkem).
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 2):
Myš, Teenbl
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Blogerka.cz:Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedo

Nový příspěvek od Kasz »

A série článků nám pokračuje:

Facebook je rájem pro úchyly! Děti se tu nabízí jako PROSTITUTKY! Najdete i vaši dceru? (tn.cz)

Je jim kolem třinácti let a na sociálních sítí se stylizují do rolí striptérek, špulí rty jako celebrity a mají mnohdy oblečení, za které by se styděly i herečky z lechtivých filmů. Řeč je o vašich dcerách a jejich profilových fotkách na facebooku.

Na tento fenomén nás upozornila jedna z matek. Vadilo jí, že její dceři je 12 let, ale na facebooku udržuje přátelství s mužem, který je mnohem starší. Matka se ptala redaktorů TN.cz, co s tím může udělat a zda by na pána neměla zavolat policii.

Podívali jsme se na facebookový profil dotyčné dcery a zjistili, že úvodní fotka připomíná scénu z erotického filmu. Muž, kterého taková dospívající slečna požádá na facebooku o přátelství, nemá šanci poznat, kolik jí ve skutečnosti je let. A to mluvíme o mužích, kteří rádi pokecají s mladými děvčaty, ale nejsou nemocní.

Facebook je ale také rejdištěm těch, kteří mají různé sociální deviace i nebezpečné sexuální úchylky. Tito nemocní jedinci často dlouhé hodiny podobný typ děvčat oslovují a snaží se získat jejich přátelství.

Ano, internet je skutečně rájem pro různé devianty, ale také jde o to, že často jim jdou děti samy naproti a rodiče o tom vůbec netuší.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Blogerka.cz:Je divnej? Možná se kolem tebe pohybuje pedo

Nový příspěvek od Jednorozec »

No fuj já bych ty internety všecky zakázala.... :0))

btw. Na tento fenomén nás upozornila jedna z matek. Vadilo jí, že její dceři je 12 let, ale na facebooku udržuje přátelství s mužem, který je mnohem starší. Matka se ptala redaktorů TN.cz, co s tím může udělat a zda by na pána neměla zavolat policii.

Milá paní by měla hlavně zpytovat vlastní svědomí, co zanedbala při výchově své dcery a ne vymýšlet na koho poslat policii, tím si vážně hrozně pomůže...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů