Dobří lidé ještě žijí.

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Dobří lidé ještě žijí.

Nový příspěvek od Deda »

http://www.extra.cz/sundali-byste-si-kabat-abyste-zahrali-ciziho-kluka-na-zastavce-podivejte-se-co-zachytila-skryta-kamera-v-oslu

U nás by každého, kdo by pomohl, ozačili za pedofila, kterého je nutné přinejmenším zavřít.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dobří lidé ještě žijí.

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
šmudlík
Registrovaný uživatel
Bydliště: Kutíkov
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: To co dnes zanecháme v srdci dětí,ony zítra vrátí celému světu.
Příspěvky: 59
Dal: 61 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Dobří lidé ještě žijí.

Nový příspěvek od šmudlík »

No já nevím ale jak se znám nedokázal bych tam jen tak stát a koukat jak se klepe zimou.Risknul bych to a kabát mu půjčil i když by na mně koukali asi všelijak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi šmudlík za příspěvek:
Deda
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Dobří lidé ještě žijí.

Nový příspěvek od Deda »

šmudlík píše:No já nevím ale jak se znám nedokázal bych tam jen tak stát a koukat jak se klepe zimou. Risknul bych to a kabát mu půjčil, i když by na mně koukali asi všelijak.
Já tedy chlapce nemám jako preferované, ale je to dítě, které má problém taky bych pomohl taky bych mu ten kabát půjčil. Asi bych si vyslechl spoustu urážek, ale to je fuk hlavně že by klukovi bylo teplo. Věřím tomu, že nejvíc by řvali o úchylech ti zabalení ve dvou kabátech, ale sami by ho nepůjčili. Krásný sluníčkový den přeje všem Děda.
Uživatelský avatar
Sněhulák
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: "Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská blbost. Přičemž tou první si nejsem zcela jist." (Albert Einstein)
Příspěvky: 26
Dal: 5 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Dobří lidé ještě žijí.

Nový příspěvek od Sněhulák »

To je dobrý experiment. Často si představuju, co bych v podobné situaci dělal, protože o sobě vím, že mám dost problém pak v reálu zareagovat, když vidím, že se děje něco, kde by bylo potřeba zakročit. V tomto případě bych se asi nerozmýšlel, když byla pomoc tak snadná, jindy může jít o složitější problém.

Mohu-li uvést něco, nač jsem si při té příležitosti vzpomněl - dosti banální příběh, ale kam jinam ho napsat... Jednou se mi stalo, že jsem při cestě na nákup míjel na chodníku kluka natírajícího lavičku (brigáda? těžko říct, zdál se mi na to dost mladý, ale to je jedno). Za pár minut se vracím; sice po druhé straně, nicméně jsem zahlédl, že při barvení očividně nastaly potíže - po chodníku tekla zelená barva, pocházející z velké plechovky, kterou nešťastník zjevně převrhl. Snažil se to sušit nějakými kapesníky. Veden vnitřním hlasem ("nebuď srab a konečně se jednou chovej spontánně") jsem doběhl domů - o pár baráků vedle - a našel nějaké hadry. Když jsem se však na místo nehody vrátil, byl už hoch pryč a místo jakž takž vyčištěno. Jak se to tak rychle vyřešilo, nevím. Škoda, býval bych mu rád pomohl.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů