Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Bezdomovec si stahoval nahé fotky dětí (Deník.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1168 poděkování
Dostal: 2458 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bezdomovec si stahoval nahé fotky dětí (Deník.cz)

Nový příspěvek od Kasz » sobota 19. 7. 2014, 21:58:55

Bezdomovec si stahoval nahé fotky dětí. Nešířil jsem je, hájil se u soudu (Deník.cz)

Zaujala mě slova paní dr. Sejbalové:

Státní zástupkyně v odvolání požadovala pro Macha nařízení sexuologického léčení. S návrhem souhlasila také soudní znalkyně z oboru sexuologie Petra Sejbalová. Podle ní může být Mach nebezpečný. „U člověka se sexuální deviací je riziko recidivy až pětasedmdesát procent. Měl by podstoupit léčbu," myslí si Sejbalová.

Soudce ale návrh zamítl. Přiklonil se k tvrzení obžalovaného, že se nedopustil pedofilního jednání. „Fotky jsem měl, ale děti jsem neobtěžoval," vysvětloval soudu Mach.
fenix

Re: Bezdomovec si stahoval nahé fotky dětí (Deník.cz)

Nový příspěvek od fenix » sobota 19. 7. 2014, 22:33:22

Takže pedofilní jednání = otěžování dětí ? Fakt super
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 3 poděkování
Dostal: 263 poděkování

Re: Bezdomovec si stahoval nahé fotky dětí (Deník.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec » sobota 19. 7. 2014, 22:59:41

A znalkyně je taky super, 75% že se znovu dopustí, čeho vlastně? stahování nahých fotek? No to vážně strašně někomu ublíží. A ta společenská nebezpečnost, to ho musíme hned poslat na léčení... A co mu tam na to poradí v tom léčení?
Nebo že by znalkyně snad zastávala ten nesmyslný názor, že kdo kouká na fotky nakonec znásilňuje?
Odpovědět