eMimino.cz

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

eMimino.cz

Nový příspěvek od Kasz »

V jedné z diskuzí (odkaz deformován tím, že nebyl uveden do URL tagu):

http://www.emimino.cz/diskuse/nemate-ta ... ite-96573/

"nemáte tam některá vyfocený svoje dítě
ahoj už dopředu se omlouvám za založení tohoto tématu … píšu ho do dotazu adminu? protože si nejsem jistá zda takové téma můžu založit ..nebo spíš varování … jen si myslím,po tématech na pedofilii ,že by bylo fajn kouknout se jestli tam někdo nemáte vyfocený svoje dítě a ani o tom nevíte …
admini nenašla jsem v pravidlech jestli je toto povoleno nebo zakázano rozhodnutí nechávám tedy na vás
a teď kdo máte zájem mrkněte jetli tam nemáte vaše dítě na fotce …
http://lammer-gallery.8u.cz/index.htm
"
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Pavelfidel
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Dobrý den :-)
Příspěvky: 22

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Pavelfidel »

"Lammerův" web není špatný, nicméně si myslím, že odkazy a galerie na takovéto weby nepatří.
A bylo to i vidět z reakcí... nikdo neřešil, že byl zneužíván, zneužíval bratra, ani nic jiného... vše se točilo jen kolem fotek.
Na druhou stranu být rodič, taky by se mi asi nelíbila představa, že někdo masturbuje nad fotkou mého dítěte... a takový názor na pedofily veřejnost bohužel stále má...
Pavel
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Kasz »

Byli rychlí a téma na eMiminu smazali. Škoda, chtěl jsem jim napsat příspěvek. A taky si tamní maminky neuvědomují, co by se stalo, kdyby jejich syn jednoho dne za nimi přišel s tím, že se mu líbí holčičky nebo malí kluci. O tom, jak rozumně pak řešit synův "problém", neví zhola nic.

Protože jsem svou reakci už měl předpřipravenou, tak ji posílám zde, třeba si to některá tamní maminka přečte, protože odkaz na náš web tam byl:


"Jo, taky mě to zarazilo, že tak rychle… :/ akorát se jim zavdal důvod, aby se šli na emimi podívat"
Takže Jsme si kvit, někdo zase zavdal důvod, aby se zdejší čtenáři přišli dívat k nám...

Podívejte, jsem pedofil, zhruba od 13ti let (máte někdo z Vás i dítě, kterému je 13?) jsem cítil, že se mi víc než vrstevnice líbí holčičky. Máte poněkud zkreslené představy o tom, co pedofil cítí. Každý (téměř, pardon, někteří zde mohou mít i rozumný názor) ze zdejšího fóra si myslí, že pedofil je člověk, kterému jde jenom o jedno - jakkoliv se ukájet na dětech, ať už pomocí fotek, nebo sledování na ulici a nebo přímo fyzickým kontaktem. Už se Vám nějaký pedofil svěřil, že víte tak přesně, co pedofil cítí?

Že jsem pedofil, jsem si nevybral. Prostě holčičky se mi líbí. Ubližovat jim nechci. Vy byste ničili něco krásného, co se Vám líbí? Víte, že 90% zneužití dětí mají na svědomí lidé, kteří pedofilové nejsou? Tedy běžně orientovaní hetero- nebo homosexuálové? Viz. http://ona.idnes.cz/pouze-desetina-tech-kdo-zneuziji-dite-jsou-pedofilove-ppg-/vztahy-sex.aspx?c=A071010_081653_zdravi_bad

Nastudujte si, prosím, nejdříve něco o problematice pedofilie, koneckonců dva z informačních zdrojů zde dnes i předevčírem proběhl (Wikipedie a pak stránka pedofilie-info.cz).

Se svou odlišnou orientací jsem se svěřil několika lidem, dokonce i několika maminkám dětí. I když jejich reakce byly různé, žádná z nich mě neodsoudila ani mě "neodstřihla" od svých dětí. Pedofilie se projevuje mimojiné tak, že se člověk do dítěte zamiluje. Zamiloval jsem se už několikrát, aktuálně jsem už 4 roky zamilovaný do Markétky, dnes 14tileté slečny, se kterou se zhruba 2x týdně vídám. Čekám na to, až ji jednou budu moct vyznat lásku. Nečekám, že se mnou bude chtít žít, ale naděje umírá poslední.

Před dvěma lety jsem jí napsal tento dopis, který jí však nemůžu, aspoň momentálně, dát přečíst:

Markétko,
dneska jsme si po týdnu zase hodinu a půl povídali. Těžce rozdýchávám tvou krásu, když od vás odcházím. Tolik bych ti chtěl vyznat lásku, ale nemůžu. Moc bych tě chtěl v životě udělat šťastnou vším, co jsem a co mám, ale taky nemůžu. Nemůžu to všechno do doby, než vyrosteš a než bys vůbec byla ochotná o takových záležitostech uvažovat. Nemůžu nic jiného, než Ti přát, abys byla šťastná, abys jednou třeba našla toho pravého kluka, se kterým budeš šťastná, a modlit se za to. Aby tě měl rád a ty měla ráda jeho. Možná někdy přijde den, kdy Ti všechno to, co jsem a co mám, nabídnu. Máš plné právo odmítnout a já to musím respektovat.
Markétko, mám tě moc rád.
Petr

Mamince Markétky jsem se svěřil. A vyšel o nás i článek v Týdnu: http://kasz.sweb.cz/Tyden_06-2010.pdf

---------
Zde jsem chtěl v psaní pokračovat, ale teď již to nemá smysl, když tam ten příspěvek nemůžu vložit. Dámy by si měly uvědomit, že tady jsme, že i jejich syn může být pedofilní a že odsouzením a izolací od společnosti problém zvaný pedofilie nevyřeší. Jo, ale taky by jim někdo měl řít, co to ta pedofilie vlastně je, protože oni si především a mylně myslí, že nám jde jenom o to, jak si udělat na úkor dítěte dobře. A v tom se zásadně mýlí. Bohužel smazáním diskuze jim to ani člověk nemůže sdělit, a tak budou žít další desítky nebo stovky rodičů v mylné představě o tom, že pedofil je dětem nebezpečný, zatímco "normální" heterosexuálové, kteří spáchají 90% zneužití dětí, dětem vůbec nebezpeční nejsou, jak "zcela jednoznačně" z uvedené statistiky vyplývá.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Missorka
Nový člen
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 0
ve věku do: 80
Příspěvky: 6

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Missorka »

Kasz,

to je pro mě strašně zajímavá reakce.

Byla jsem upozorněna na odkaz na BC, který je umístěn zde. Vůbec jsem nevěděla, že toto fórum existuje. Jdu to tu pročíst.

Peta (admin na www.baby-cafe.cz)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Kasz »

Missorka píše:Kasz,

to je pro mě strašně zajímavá reakce.

Byla jsem upozorněna na odkaz na BC, který je umístěn zde. Vůbec jsem nevěděla, že toto fórum existuje. Jdu to tu pročíst.

Peta (admin na http://www.baby-cafe.cz)
Peťo, jsem rád, že tady přišel někdo, kdo hned nenadává do úchylů, hnusu a prasat, které je třeba bez milosti postřílet. Škoda, že tady nepřijde i nějaká taková adminka z eMimina.cz.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Missorka
Nový člen
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 0
ve věku do: 80
Příspěvky: 6

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Missorka »

Kasz píše:
Missorka píše:Kasz,

to je pro mě strašně zajímavá reakce.

Byla jsem upozorněna na odkaz na BC, který je umístěn zde. Vůbec jsem nevěděla, že toto fórum existuje. Jdu to tu pročíst.

Peta (admin na http://www.baby-cafe.cz)
Peťo, jsem rád, že tady přišel někdo, kdo hned nenadává do úchylů, hnusu a prasat, které je třeba bez milosti postřílet. Škoda, že tady nepřijde i nějaká taková adminka z eMimina.cz.
Možná proto jsem bývalá adminka z emimina :-)

Kdyby se ti chtělo nějak pouvažovat o nějakém předávání informací, které by třeba mohly být užitečné pro vás i pro komunitu na BC, uvítám to.

Po pravdě velmi oceňuju styl vedení tohoto fóra, musí to být nelehké.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Kasz »

Missorka píše:Kdyby se ti chtělo nějak pouvažovat o nějakém předávání informací, které by třeba mohly být užitečné pro vás i pro komunitu na BC, uvítám to.
Možná by nebylo špatné v tomto kontaktovat hlavního admina Fx100d, s tím určitě nějaký průnik představ o "předávání informací" vymyslíte, popravdě, téma je tak obsáhlé a zároveň tabuizované, že si pořádně nedokážu představit, o jakou spolupráci by mělo jít. Např. jestli bychom mohli pomáhat "radit" matkám/ženám, které mají podobná podezření, jako se objevilo v diskuzi u vás, případně je možné zde přes naši poradnu kontaktovat i sexuology, se kterými spolupracujeme. Nevím, jakou právě představu bys měla. My se snažíme nejen o pomoc, ale také o osvětu. Je totiž velmi těžké být jiný, snažit se s tím nějak žít, pokud možno šťastně a v mezích zákona, a přitom ještě k tomu všemu číst na různých diskuzích nenávistné příspěvky. Zas na druhou stranu kdo nemá v životě nějaké těžkosti, myslím však, že ty naše, jsou mnohdy (z racionálního hlediska) úplně zbytečné.
Jinak díky moc za tvých pár slov, jsi takové to světýlko v dálce, které obšťastňuje člověka na strastiplné cestě životem - a zároveň důkaz, že ještě stále existují noví lidé, kteří se snaži alespoň částečně pochopit. Nesmírně si takových lidí vážím.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od lsiv »

Rovnez Te vitam Missorko na nasem foru!

Necht' nase spoluprace bude produktivni,a prinese nam vsem(jak matkam,tak i pedofilum) vice dobra a porozumeni.


S pozdravem

lsiv
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Mato »

vitam ta tu.... podobne ako vyssie som aj ja rad ze mas zaujem o taketo neco. :) aspon viem ze existuju ludia ktory pedofilov odsudzovat nebudu za to co nespravili :D
Otvor srdce pre druhých a nájdeš radosť :)
Uživatelský avatar
Verča

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Verča »

Jsem maminka z emimina. Jen bych chtěla napsat, že chápu, že být jiný musí být těžké a pokud se tzv. držím na uzdě - nemusím být ohrožením pro ostatní. Ale kdo mi zaručí, že se na té uzdě udržíte, že ten pud nebude nebude silnější a vy podlehnete (a to nemyslím jen pedofily, ale i vrahy - vlastně kohokoliv kdo mě či mé dítě může potencionálně "vědomě" ohrozit).

Po pravdě, na jednu stranu bych byla ráda, kdyby se mi pedofil svěřil, že se zamiloval do mého dítěte (věděla bych odkud může přijít hrozba), na druhou stranu mě to tak šíleně děsí - což asi nerodič nepochopí.

Nicméně pro usmání se - mi pedofilie strašně připomíná tzv Otisknutí se z Twilightu :D
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od lsiv »

Ahoj Verco,

na zlomek vteriny jsem si myslel(nez jsem docetl Tvoji vetu do konce),ze bys mela radost z toho,kdyby se Ti pedofil sveril se svou laskou k Tvemu diteti z jinych duvodu nez kvuli tomu,abys vedela kde ciha nebezpeci. Napr. me napadlo,ze by Ti to mohlo udelat radost s uvedomenim si toho ze je Tve dite krasne,pedofil Ti duveruje,a svoji duverou Ti dava najevo,ze bude delat vsechno pro to aby ke zneuziti Tveho ditete nedoslo.

Jinak,dekujeme za reakci!

lsiv
Uživatelský avatar
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 391
Dal: 337 poděkování
Dostal: 423 poděkování

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od pbd »

.....
Naposledy upravil(a) pbd dne středa 11. 4. 2012, 12:10:22, celkem upraveno 1 x.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Dan »

Dovolil bych si také krátkou reakci. Za poslední dni bylo několik diskuzí na emiminu, které se naší problematiky týkali. Jedna v době, kdy jsme na ní byli informovány, už byla uzavřená, další, která byla námi iniciovaná, byla smazaná do druhého dne, další týkající se odkazu na web na galerie, zřejmě lammera taky smazaná. Na jednu stranu, vcelku dobře, že u takových diskuzí dojde ke smazání, tím i smazání často neinformovaných a nenávistných příspěvků. Na druhou stranu, i když bylo diskutováno o naší problematice, byli jsme z té diskuze vyloučeni. Do oné uzavřené již přispívat nejde, do té záhy smazané jsem napsal dva příspěvky, a když jsem se dopatlal s napsáním druhého, byla opět smazána. Bylo nám vyčítáno, že si vůbec dovolíme na tamním webu diskuzi založit. Ovšem, když je diskutováno o nás, nemáme právo k tomu rovněž říct své? Pokusit se odkázat na dostupné informace? Na jednu stranu lze snad takovou diskuzi jako to kvantum dalších na internetu přejít jen s hořkým úsměvem, na druhou stranu má stále svou důležitost jít proti zdi a snažit se do nich přispívat, jako dělal a dělá Kasz a další, a je to správně.
V jedné z těch smazaných diskuzí například zaznělo, že matka, které by se syn svěřil, že je pedofil, by za to byla ráda, protože by ho hned poslala vykastrovat. Ne že by něco takového bylo praktické možné ovšem nebezpečnost, která z toho plyne je zřejmá. Jakýkoliv pedofil se při projíždění hesel odkazujících k pedofilii může dostat na takovou diskuzi, stejně jako jsme na ní narazili my. A co teď? Přečte si útočné komentáře, názory nabyté nenávistí. Z takových diskuzí může nabýt pocitu, že ani jeho vlastní matka, možná člověk, kterému v životě nejvíc věří, ho nemusí přijmout v jeho přirozenosti, může ho odvrhnout za to, jak se narodil. Protože co když i jedna z těch maminek, které se skrývají za nicky, je právě ta jeho maminka? Proto má význam dál na takové diskuze reagovat, aby se v té spoustě útočných komentářů našel aspoň jeden odkazující k informacemi, k pomoci, k pochopení. Záchytný bod pro ty, kteří se můžou v tom moři nenávisti utopit. Pak je ovšem ze strany administrace onoho webu velmi nebezpečné takovou diskuzi uzavřít, a nenechat kohokoliv k tomu dodat objektivní informace.
Uživatelský avatar
Missorka
Nový člen
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 0
ve věku do: 80
Příspěvky: 6

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Missorka »

DanielKubec píše:Dovolil bych si také krátkou reakci. Za poslední dni bylo několik diskuzí na emiminu, které se naší problematiky týkali. Jedna v době, kdy jsme na ní byli informovány, už byla uzavřená, další, která byla námi iniciovaná, byla smazaná do druhého dne, další týkající se odkazu na web na galerie, zřejmě lammera taky smazaná. Na jednu stranu, vcelku dobře, že u takových diskuzí dojde ke smazání, tím i smazání často neinformovaných a nenávistných příspěvků. Na druhou stranu, i když bylo diskutováno o naší problematice, byli jsme z té diskuze vyloučeni. Do oné uzavřené již přispívat nejde, do té záhy smazané jsem napsal dva příspěvky, a když jsem se dopatlal s napsáním druhého, byla opět smazána. Bylo nám vyčítáno, že si vůbec dovolíme na tamním webu diskuzi založit. Ovšem, když je diskutováno o nás, nemáme právo k tomu rovněž říct své? Pokusit se odkázat na dostupné informace? Na jednu stranu lze snad takovou diskuzi jako to kvantum dalších na internetu přejít jen s hořkým úsměvem, na druhou stranu má stále svou důležitost jít proti zdi a snažit se do nich přispívat, jako dělal a dělá Kasz a další, a je to správně.
V jedné z těch smazaných diskuzí například zaznělo, že matka, které by se syn svěřil, že je pedofil, by za to byla ráda, protože by ho hned poslala vykastrovat. Ne že by něco takového bylo praktické možné ovšem nebezpečnost, která z toho plyne je zřejmá. Jakýkoliv pedofil se při projíždění hesel odkazujících k pedofilii může dostat na takovou diskuzi, stejně jako jsme na ní narazili my. A co teď? Přečte si útočné komentáře, názory nabyté nenávistí. Z takových diskuzí může nabýt pocitu, že ani jeho vlastní matka, možná člověk, kterému v životě nejvíc věří, ho nemusí přijmout v jeho přirozenosti, může ho odvrhnout za to, jak se narodil. Protože co když i jedna z těch maminek, které se skrývají za nicky, je právě ta jeho maminka? Proto má význam dál na takové diskuze reagovat, aby se v té spoustě útočných komentářů našel aspoň jeden odkazující k informacemi, k pomoci, k pochopení. Záchytný bod pro ty, kteří se můžou v tom moři nenávisti utopit. Pak je ovšem ze strany administrace onoho webu velmi nebezpečné takovou diskuzi uzavřít, a nenechat kohokoliv k tomu dodat objektivní informace.
Skvěle řečeno a souhlasím.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Dan »

pro Verča: i mě vlastně Váš příspěvek do jisté míry těší - že jste jaksi neměla odpor napsat svůj názor sem, na stránku o pedofilii a budovanou pedofily. Říkáte "nerodič nemůže pochopit" což vlastně objektivně nemůžu posoudit, protože jsem si ve svém životě neprožil pocity rodiče, i když po tom toužím, a stejně nejspíš z mnoha důvodů nikdy takové pocity neprožiji. Leč jako někdo, kdo dokáže mít děti upřímně rád, záleží mu na jejich bezpečí, prospěchu, zdravém životě - a v tom životě štěstí a radosti, můžu také říct, že mě jakékoliv riziko ohrožení dítěte ať už z jakékoliv strany děsí. Záleží mi hodně na bezpečí malého sedmiletého klučiny, kterého mám opravdu rád, a to že bych já osobně jakkoliv jeho bezpečí ohrozil? To mě děsí nejvíc na světě, je to strach tak hluboký, že je pro mě největší pojistkou, abych jeho bezpečí nejen sexuálně ale ani nijak jinak neohrozil.
Uživatelský avatar
Missorka
Nový člen
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 0
ve věku do: 80
Příspěvky: 6

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Missorka »

DanielKubec píše:pro Verča: i mě vlastně Váš příspěvek do jisté míry těší - že jste jaksi neměla odpor napsat svůj názor sem, na stránku o pedofilii a budovanou pedofily. Říkáte "nerodič nemůže pochopit" což vlastně objektivně nemůžu posoudit, protože jsem si ve svém životě neprožil pocity rodiče, i když po tom toužím, a stejně nejspíš z mnoha důvodů nikdy takové pocity neprožiji. Leč jako někdo, kdo dokáže mít děti upřímně rád, záleží mu na jejich bezpečí, prospěchu, zdravém životě - a v tom životě štěstí a radosti, můžu také říct, že mě jakékoliv riziko ohrožení dítěte ať už z jakékoliv strany děsí. Záleží mi hodně na bezpečí malého sedmiletého klučiny, kterého mám opravdu rád, a to že bych já osobně jakkoliv jeho bezpečí ohrozil? To mě děsí nejvíc na světě, je to strach tak hluboký, že je pro mě největší pojistkou, abych jeho bezpečí nejen sexuálně ale ani nijak jinak neohrozil.
Stejně jako nemůže pochopit nerodič - podobně nemůže asi pochopit i nepedofil...
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Mato »

daniel to vyssie bolo super napisane a vystizne.... maminkam by som rad odkazal jednu vec. je pochopitelne ze sa o dieta bojite ale nemusi to byt zrovna pedofil, ktory mu moze ublizit. moze to byt hocijaky zabijak uchylak a neviem etse kto. co tym chcem povedat je to ze nikdy neposkitnete 100% ochranu vasho dietata. a nemusi to byt len clovek co mu moze ublizit.ale ked mu uz clovek ublizi v momente je to pedofil a toto strasne nemam rad ked niekto odsudzuje druhych a ani nepozna koho odsudzuje... poznam z vlastnej skusenosti
Otvor srdce pre druhých a nájdeš radosť :)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Dan »

pro Missorka: já bych hrozně rád věřil, že se lidi můžou chápat navzájem, můžou se o to snažit, a pak snad to lze nezávisle na roli, kterou člověk zastává v životě, nebo na sexuální orientaci. Asi není jednoduché se zcela vcítit do situace toho kterého konkrétního člověka, ale snaha o objektivní pochopení, závislé na rozumné diskuzi a vycházení z faktů, by existovat měla.
Mato: díkec, také to říkáš moc dobře, ono stále opakovat, že pedofilové jsou hrozby pro děti, je docela zástupný problém, který ochranu dětí může možná také snížit, protože se pak trochu zapomíná na další rizika, která dětem hrozí ze všech možných stran a opět - nezávisle na sexuální orientaci.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od Kasz »

Verča píše:Ale kdo mi zaručí, že se na té uzdě udržíte, že ten pud nebude nebude silnější a vy podlehnete (a to nemyslím jen pedofily, ale i vrahy - vlastně kohokoliv kdo mě či mé dítě může potencionálně "vědomě" ohrozit).
Existuje vůbec někdo, kdo Vám může na 100% zaručit, že Vašemu dítěti nikdy neublíží? A kdo zaručí nám, že svému dítěti neublížíte Vy? Vašemu dítěti může ublížit kdokoliv, i Vy sama!
Verča píše:Po pravdě, na jednu stranu bych byla ráda, kdyby se mi pedofil svěřil, že se zamiloval do mého dítěte (věděla bych odkud může přijít hrozba), na druhou stranu mě to tak šíleně děsí - což asi nerodič nepochopí.
Myslíte, že se bude dobrovolně svěřovat rodiči dítěte, do kterého se zamiloval, ten pedofil, který plánuje/chce Vaše dítě zneužít? Nebo snad vrah, který plánuje vraždu? To asi ne. A odměnou za svěření má být "podezírání", jestli někdy neselžu? Kdybych se nesvěřil, tak na tom budu lépe? Dobře tedy, žijme ve lži, svěřovat se nebudu, Vy mi budete věřit, ale bude to opravdová důvěra? Změní se nějak moje - třeba i dlouholeté - chování k Vašemu dítěti, když se Vám svěřím? Já vím, že za to ani pořádně nemůžete - všude ze všech stran se to valí - předsudky vůči pedofilům jsou v lidech tak zakořeněné, že jednotlivce nelze vinit, když jim podlehne. Řeknu Vám, že mě pěkně zamrzelo, když mě mamka Markétky po svěření více "hlídala", na druhou stranu ji chápu a moc si ji vážím za to, že neudělala nějakou radikálnější věc, která by vedla k úplnému přerušení vztahů s Markétkou. No, více podobného jsem psal v diskuzi na Baby-cafe.cz: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3443818#3443818
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: eMimino.cz

Nový příspěvek od lsiv »

100% zaruka,ze(vasemu)diteti nikdy nikdo neublizi samozrejme neexistuje.Stejne tak nemuze mit nikdo jistotu,ze se prave jeho dite(nebo on sam)nestane obeti dopravni nehody,zakerne nemoci apod...

Co se tyce vlastnich deti,zde se bude pravdepodobne pedofil chovat trochu jinak.Jeho vlastni dite ho vzrusovat nebude(rodic jsem,a opravdu k zadnemu vzruseni nedochazi),a pokud se do jeho(meho) ditete zamiluje jiny pedofil,bude mit pro city tohoto pedofila mnohem vetsi pochopeni nez zcela "normalni" teleiofil.
V necem by se to dalo srovnat se situaci,kdyz se(ve vasem teleiofilnim svete) do vaseho bratra ci sestry zamiluje cizi zena(muz).


lsiv
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti