Vzala si pedofila: Takhle před ním chce chránit malé dcery!

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vzala si pedofila: Takhle před ním chce chránit malé dcery!

Nový příspěvek od Kasz »

Vzala si pedofila: Takhle před ním chce chránit malé dcery! (tn.nova.cz)

Žena z britského Devonu se provdala za odsouzeného pedofila a své dvě malé dcery před ním chrání tak, že je na noc zamyká do pokojíčku s alarmem. Její novomanžel přitom seděl za napadení třináctileté dívky.

Úřady s absurdním opatřením souhlasí s odůvodněním, že kdyby se chtěl pedofilní manžel za holčičkami dostat, musel by cestou přelézt v posteli svou ženu a tím by ji vzbudil. Školačky, kterým je oběma méně než 13 let, britské úřady nezodpovědné matce ponechaly. Také se sociálce líbí, že se dívky mohou matce kdykoliv ozvat přes dětskou chůvičku, když například potřebují na toaletu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Childrenman
Registrovaný uživatel
Bydliště: Česká republika
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 20
Příspěvky: 16
Dal: 5 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Vzala si pedofila: Takhle před ním chce chránit malé dce

Nový příspěvek od Childrenman »

Tak to je šílený! *crazy* :D
Celkem by mě zajímalo, jak dlouho ho vydrží hlídat. :)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Vzala si pedofila: Takhle před ním chce chránit malé dce

Nový příspěvek od Jednorozec »

Pokud si vážně myslí že je takové hovado, že bude přelézat postel a znásilňovat její malé dcery tak proč si ho brala???
Nebo ho na ty dcery "sbalila" a chce ho takto "pro sebe"?
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Vzala si pedofila: Takhle před ním chce chránit malé dce

Nový příspěvek od malou »

A co to plačící dítě na fotce?To má znamenat že v blízkosti pedofila každé dítě pláče?Navíc to pravděpodobně žádný pedofil není."Napadl třináctiletou"-co si pod tím mám představovat.To je asi sadistický hebofil.

Proč to ta dáma vůbec zveřejnuje-to se tím chlubý že děti takhle izoluje.Co na to "pán přítel" že jeho "společnice"něco takového zveřejnuje v médiích,že má doma člověka kterého izoluje jak divokou zvěř.

Stejnak,když bude chtít,tak nějakou skulinku najde.Takové alarmy a zamykání nepomúžou.Možná si počká na okamžik až budou starší a domluví se s něma aby mu otevřely sami,to už "přítelkyni" nepomúžou jakékoliv zabezpečení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů