David, preco bozkavas svoju dceru na usta?!

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Deti nepotrebujú vždy rady.
Občas potrebujú iba ruku,
ktorá pohladí. Ucho, ktoré
vypočuje a srdce, ktoré porozumie.
Dal: 171 poděkování
Dostal: 361 poděkování

David, preco bozkavas svoju dceru na usta?!

Nový příspěvek od Mathias8 » čtvrtek 29. 11. 2018, 8:53:07

David Beckham uverejnil fotku, ako bozkáva svoju dcérku na ústa: Nechutné! odkazujú mu ľudia
Obrázek
David Beckham (43) pobúril ľudí naoko nevinnou fotografiou so svojou dcérkou Harper.

Vtedy ešte netušil, že spustí vlnu odporu od ľudí, ktorí tvrdili, že nie je v poriadku, aby otec takto pobozkal svoju dcéru. Podľa niektorých ľudí je to "nechutné a nevhodné". Jeden podľa Standard napísal: "Je to tvoje dcéra... tak prečo ju bozkávaš na pery?" Podobných komentárov bolo viac. "To nie je vhodné." "Je fakt divné, keď dá otec svojej dcére bozk na pery."

Davidovi fanúšikovia sa však za neho rýchlo postavili. "Je rozdiel medzi bozkávaním a bozkom. Toto je pusa medzi otcom a dcérou, nie je na tom nič zlé." David má so svojou manželkou Victoriou štyri deti a čo sa týka fotografie, na svoju obranu povedal, že chce svojim deťom ukázať lásku. Victoria bola nedávno taktiež kritizovaná za fotografiu, kde dáva svojej dcére pusu na ústa.
Obrázek https://www.cas.sk/clanok/771795/david-beckham-uverejnil-fotku-ako-bozkava-svoju-dcerku-na-usta-nechutne-odkazuju-mu-ludia/

V casopise pisane inaksou formou-
Obrázek

(To je inak strasne nechutna vec. Este ho treba rychlo obvinit z pedofilie) *wall*
podivin
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Dal: 33 poděkování
Dostal: 23 poděkování

Re: David, preco bozkavas svoju dceru na usta?!

Nový příspěvek od podivin » úterý 1. 1. 2019, 2:48:38

Tak když se loučím s dětma před školkou a školou a večer před spaním, tak se s nima líbám na tvářičky, ja dám jim pusu na každou tvář a oni dají mě. Ale už párkrát si synek vynucoval pusinku na rty, se dcerkou už jsme si myslím taky párkrát dali pusu na rty, ale je to tak zřídka, spíš vyjímečně, že už si přesně nepamatuju, kolikrát, tipnul bych tak max. pětkrát. Samozřejmě pusu máme oba zavřenou, takže to má opravdu pro mě (a myslim i pro děti) stejnou váhu jako pusa na tvář. Ale samozřejmě, pro mě je jakýkoliv kontakt s dětma hrozně příjemný, takže pro mě má jakýkoliv fyzický kontakt větší význam, než pro děti kontakt se mnou (ale znovu opakuji, ne pro sexualní vzrušení).

Řekl bych, že tihle lidé jsou opravdu ti, kteří za pedofila považujou násilníka, kterej znásilňuje děti, kteří se budou hádat do krve, že pedofilie je v zákoně zakázaná a chtěli by všechny pedofily pozavírat a argumenty od sexuologů, že 90% znásilnění provedou normální, nebudou nikdy akceptovat. Kvůli těmhle lidem je nutné rozvíjet weby typu ČEPEK (tím nemyslim, aby si tu pedofilové primárně vyměňovali linky na holčičky, ale hlavně informovat normální lidi a poučit pedofily).
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 3 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: David, preco bozkavas svoju dceru na usta?!

Nový příspěvek od Jednorozec » pondělí 21. 1. 2019, 10:22:20

Co je špatného na puse na pusu, nepředpokládám že si dávají francouzáka...
Dřív to bylo zcela normální tedy u děvčat kluci si dávali pusu jen u sovětských návště :0)
Odpovědět