Série článků o pedofilii na SME.sk

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Filip »

Ešte jedna vec. Dosť ma prekvapilo ten šok, keď na Slovensku aj komentátori zo serióznych médií zistili, že pedofilovia pracujú s deťmi. Veď to muselo byť každému kto ma IQ vyššie ako 100 jasné. Zjavne nebolo.
Uživatelský avatar
Anonym

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Anonym »

Filip nepleť sem rusofóbov toto by každý odmietol. O pedofílii nik nemá dostatočne relevantne informácie. Ja som konzervatívny človek a ako si videl konzervatívne média a politické strany toto odmietajú stým nemá nič spoločne rusofobia. Slovensko si zakladá na tradične rodinne hodnoty a jedine čo chceme je kontinualita nič viac. A toto tu chcú presadzovať hlavne libero(fašisti) stačí pozrieť ako zničili západnú Európu toto tu fakt my nechceme. A ak sa do toho všetkého pripletie pedofília čo si myslíš že nastane ešte viac nenávisti proti druhej strane.

Treba premýšľať trochu toto už nie je o pedofiloch ale o politike kde dochádza súboji medzi konzervatívnou stranou za zachovanie tradičných hodnôt a liberálmi ktorý chcú naopak všetko rozvrátiť otočiť podľa obrazu svojmu čo vidíme na západe. Ak sa ma riešiť pedofílie tak inteligentne efektívne a nie cez politiku.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Myš »

Jsem rád, když média píšou o nás, ale ne bez nás, a to se naplnilo. Komunitu vnímám jako Československou a tak vnímám jako přirozené, že Kasz za ČEPEK mluví do slovenských médiích.

Za mě se můžeme kultivovanou formou prezentovat v jakémkoli seriózním médiu, se který je někdo z nás ochoten vystupovat. Když nás nechtějí média konzervativní (není se čemu divit, když mají mnohdy problém i s homosexuály), využijme prostoru v médiích liberálních, když je nám dán. Čtenáři těch konzervativních by nás stejně neměli rádi (existenci výjimek přijímám) a čtenáři novin liberálních se dozví něco víc a třeba jednou budou reagovat rozumně, když jim v okolí někdo coming outuje, nebo se o tom budou bavit s okolím a a někoho třeba pobídnou k přemýšlení.

Bouře čistí vzduch. Tak snad brzy utichne a něco z ní bude. Jestli je tu nějaký Slovák, který má zájem být kontaktem v případě podobné žádosti, tak Kaszovi napište, on vám určitě dá vědět, až nějaká žádost přijde. Souhlasím, že by bylo lepší, aby ve slovenských médiích vystupovali Slováci.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Myš »

Tim píše: pátek 12. 7. 2019, 13:12:45 Já když vzpomenu na období svých cca 15ti let kdy se formovalo mé vnímání sexuality, byl jsem zoufale a trochu zklamán sám sebou už jen proto že jsem se s tím nikde nesetkal a to ani zprostředkovaně skrze média. Myslím si že tohle by mi pomohlo, stejně tak se takto dozvědět o ČEPEKu (Takhle jsem se o něm dozvěděl až z letáku co mi na Pride dal tuším Myš :D)...
Jé, tak třeba to přece mělo nějaký smysl... Taky taková masovka ty letáčky, ale jestli jednomu člověku něco secvaklo, tak z toho mám radost.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Myš píše: sobota 13. 7. 2019, 21:21:54Komunitu vnímám jako Československou a tak vnímám jako přirozené, že Kasz za ČEPEK mluví do slovenských médiích.
Skoro se mi chce říct, že právě tento přístup způsobil rozpad Československa.
Myš píše: sobota 13. 7. 2019, 21:21:54Když nás nechtějí média konzervativní (není se čemu divit, když mají mnohdy problém i s homosexuály), využijme prostoru v médiích liberálních, když je nám dán.
Jenže do vystupováním v progresivistických médiích nosíme dříví do lesa. A způsobujeme tím zlobu u ostrých odpůrců dřeva (konzervativců) a utvrzujeme je v jejich přesvědčení, že pedofilie je progresivistický výmysl. Vystupovat bychom měli spíše v médiích konzervativních, kde naše názory budou vystaveny oponentuře.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Myš »

Gabriel Svoboda píše: sobota 13. 7. 2019, 21:35:21 Jenže do vystupováním v progresivistických médiích nosíme dříví do lesa. A způsobujeme tím zlobu u ostrých odpůrců dřeva (konzervativců) a utvrzujeme je v jejich přesvědčení, že pedofilie je progresivistický výmysl. Vystupovat bychom měli spíše v médiích konzervativních, kde naše názory budou vystaveny oponentuře.
I liberální část populace má prostor pro sebevzdělání. Žiji ve velmi liberální sociální bublině lidí s otevřenou myslí, ovšem ani tam informovanost není velká. Jen ti lidé jsou jsou schopni přijmout, že o tom ví málo a že to může být jinak, než se zdá.

Vystupujme klidně i v médiích konzervativních (jsou-li seriózní, což třeba u hlavnezpravy fakt nevidím), já se hlásím dobrovolně. Jen obesílat konzervativní deníky nebudu, když by měli zájem, napíšou. Což zatím dělají samá liberální/nevyhraněná média...
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Tim »

Anonym píše: sobota 13. 7. 2019, 15:18:36 Takže vám nestačí že sa vám tu vyjadrili dvaja slovensky pedofilovia. Vy naďalej idete to svoje. Nik sa vám neprosil o to aby ste zasahovali do našej slovenskej krajiny.
Nestačí, také původně byl osloven slovenský pedofil který s rozhovorem neměl problém. Takže skutečnost že to dvěma z vás vadí není asi názor celé vaší komunity.
Anonym píše: sobota 13. 7. 2019, 15:18:36Kasz mal si to odmietnuť denník SME a denník N sú extrémistické liberlane média
Definice extremismu:
"Pojmem extremismus jsou označovány vyhraněné ideologické postoje, které vybočují z ústavních, zákonných norem, vyznačují se prvky netolerance, a útočí proti základním demokratickým ústavním principům"

SME je liberální plátek který hraničí s bulvarem ale de extremismu má pořád poměrně daleko. Spíš je to nálepka od konzervativní části populace a dost pochybuji že oprávněná.
Anonym píše: sobota 13. 7. 2019, 15:18:36 A my konzervatívci proti týmto politickým stranám (médiám) bojujeme a neželáme si aby sa niekto s cudzieho štátu zapájal do našich vnútroštátnych záležitostí a robil si vlastnú propagandu.
Propagandu? Říkat pravdu, ať už v jakémkoliv státě ti přijde jako propaganda? No já nevím, mně Kasz jako Goebbels nepřijde.

Mimo to, jsi jednotlivec, který tu ještě navíc vystupuje jen jako anonym, tak buď tě lásky a nevyjadruj se v množném čísle jako by jsi byl mluvčí celého slovenska.
Anonym píše: sobota 13. 7. 2019, 15:18:36 Toto čo sa tu spustilo považujem za útok na slovenských pedofilov.
Odky je mluvení pravdy útok? Tak to bylo možná tak za minulého režimu.
Anonym píše: sobota 13. 7. 2019, 15:18:36 A vyzývam váš aby ste stým prestali a venovali sa vlastnému štátu. Vy si neuvedomujete aká je u náš politická situácia nedaj bože toto niekto použije na to aby si pred blížiacimi sa voľbami vzal a pripravil zbierku zákonov proti pedofilom aby tým získal voličov ako že oni sú garantom ochrany obyvateľstva pred nebezpečím.
A že majú byt nejaké obete? To myslite ako vážne? Takže ja ako pedak mam byt obetou vašich nepremyslených dôsledkov ? A vy si môžete pískať ďalej? To fakt nie zastavte tuto šialenosť ktorú ste spustili proti nám.
Moc bych chtěl vidět jak by takový Kotleba a přišel se zákony zaměřenými proti pedofilum, které by zároveň neporusovali ústavu. Může to zvanit ve volbách ale realita bude nejspíše mnohem hůř aplikovatelna.

Nikdo tě netaha za vlasy z baráku a nestřílí na chodníku tak jaká pak oběť? Dotklo se tě to nějak... nedotkl. Pokud snad někdo bude na tebe vysazeny je to vina toho článku nebo národa? To je jako kdyby jsi tvrdil že za vyvrazdeni Lidic může Gabčík a ne Němci :D
Anonym píše: sobota 13. 7. 2019, 15:18:36 Ako sa všade uvádza pedofil sa stáva pedofilom puberte a tam sa treba zamerať ako prevencia proti náhodnému zneužívaniu s nevedomosti. A to sa dá robiť aj inak. Napr spoluprácou nejakej organizácie ktorá s vami vypracuje metodiku pre učiteľov na hodinách občianskej výchovy atd..
Takže ve školách se ne probírá ani sexuální výchova, ať už z pohledu absence metodiky nebo neochoty učitelů o těchto věcech hovořit ale budou informovat o pedofilii?
Tvrdíš nám tu že Slovensko není zralé na otevřený článek od pedofila a pak že se osvěta dá dělat že strany ministerstva školství?
Hmm, něco mi tu nesedí.


Lítají tu slova jako propaganda, extremisticke liberální média... K tomu to jak formulujes vyhrady a odmítání tě skutečnosti že Čech poskytne rozhovor slovenskemu médiu...
Až si říkám jestli ty nejsi volič Kotleby. :D *lol*
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Mato »

Hoši... Ten anonym zo Slovenska to veľmi dobre zhrnul. Nie že by som Kaszovi vyčítal, že sa toho podujal, to nie. Ale... skutočne naša situácia na Slovensku je v tomto bode katastrofálna. Ľudia, už som bol na 3 rôznych kútoch Slovenska a od tej doby VŠADE omielajú to isté. Ľuďom sa doslova otvárajú nožíky vo vreckách...
Áno, som toho názoru, že ohľadom pedofílie nemôžeme robiť osvetu všetkým, lebo situáciu zhoršujeme akurát. Nie na Slovensku. Ale to neznamená, že máme strčiť hlavy do piesku a nič nerobiť... My máme robiť, ale nie takto. Sme.sk skutočne je vnímaný na Slovensku ako americká šlapka a každý, hoc aj pravdivý článok je brak, na smiech alebo pobúrenie. A bohužiaľ Slováci ich čítajú už len pre to, aby si bolo do koho kopnúť alebo zase na niečo ponadávať pred kolegami. To nie je denník, ktorý má šíriť takúto tému, aj keď nepozmenil jediné slovko. PRAVDA musí zaznieť, ale máme rozum, aby sme uvážili, ako, kde, kedy a komu má zaznieť.
Áno, nemyslím si, ale viem, že ľuďom (Slovákom), ktorí nikdy neprídu do kontaktu s pedofíliou, sú tieto informácie nanič. Aspoň teraz, tejto generácií. Sú natoľko otrávení a znechutení, že aj keby sa im zjavil Boh (a to sa nerúham) a vysvetlil by im to, tak to nevezmú... Akú šancu má asi ultraliberálny denník? Takto priamo krstnúť toľko informácii o tak tabuizovanej, zhejtovanej a dogrcanej téme v ťažko politickej dobe, kedy tieto veci sexuality prenikajú na povrch a LGBTIXYZ sa dožadujú šialených práv, je totálny nonsens. Presne toto každý čakal- "... už aj pedofili chcú svoje práva..."
Kaszovi: nie, skutočne mi nevadí, že táto generácia vidí pedofilov ako ich vidí, pretože pre nich sú, teda vlastne doteraz boli, len mýtus, ktorý sa ich nedotýka a tým pádom nie je reč o mne, neberiem to osobne, lebo viem, že oni nevedia, nežijú to a nechcú vedieť niečo iné ako vedia. Oni sú mimo, ja to žijem. Čo je dôležitejšie? Nech sú mimo, podstatné je ako to ja žijem a či som šťastný. Moje šťastie nebude závisieť od názorov ľudí (society), ktorá so mnou nemá kontakt. A ktorá so mnou kontakt má a je toho hodná, tej to vysvetlím, ak je veľká šanca, že to pochopí.... Kasz, hej, my vieme pravdu, ale oni na to nie sú pripravení. Čo je lepšie- nechať dohorieť to drevo, ktoré už horí, alebo na to drevo naliať ešte olej, aby horelo dlhšie a silnejšie? Lebo to sa práve stalo/deje. Vodu žiaľ nemáme.
Ďalší pedofili, noví a mladí nemusia zažívať to, čo my. Zrejme ani nebudú, lebo doba sa radikálne mení a nevieme, ako to tu bude vyzerať o 10 rokov. Jednoducho treba počkať, ideálne s čo najmenej škandálmi, aby generácia komunizmu vymrela... To je jediná možnosť. Pravdivú informatívnosť o tejto téme dokáže prijať človek max 30r a menej. Starší nie, alebo len veľmi zťažka a veľmi máloktorý. Preto je najlepšie v tichu a ústraní čakať a orientovať sa len na ľudí, ktorí to žijú, ľudí, ktorí s tým prichádzajú do kontaktu a ľudí, ktorých zaujíma pravda... Momentálne sa nemáme kam ponáhľať. Lebo niet kam. Žijú ľudia, drvivá väčšina, ktorá má vlastnú NEZMENITEĽNÚ "PRAVDU".
Táto popularizácia sa ma dotýka tak, že teraz sa každý bude mať na pozore a v každom mladom single chalanovi, ktorý čas trávi nezištne s deťmi, budú vidieť niekoho, koho by si predtým ani len nepredstavili. A nie, nebudú v ňom vidieť dobrého pedofila, ktorý deti miluje, ale úchyla, ktorý určite raz vybuchne a odnesie si to zrovna moje dieťa.
Áno, zatiaľ musíme "klamať" ľuďom okolo. Alebo inak povedané, nehovoriť o sebe tak intímne. To nie je klamstvo. Ani normálni manželia ti nebudú popisovať, ako sa v spálni milujú. To si nechajú len pre seba. Ja môžem verejne povedať, že mám decká rád, ale v zmysle, že ma baví venovať sa im. A s týmto je každý ok. Akonáhle by som spomenul slovo na P, končím. Bez ohľadu na to, ako ma poznali, koľko som ich dieťaťu dal, ako dobre si rozumieme, končím. Ak by som povedal, že milujem ich dieťa, som divný a podozrivý zo slova P. Taká je situácia na Slovensku aj s osvetou NEBUDE iná. Nie táto generácia.
Kaszi, nehnevám sa na teba, ani nemôžem. Rozumiem tebe a tvojim názorom, aj každému, kto s tebou súhlasí. Rozumiem, aké má Čepek ciele, ale toto je bod, kde vidno, že dosiahnutie týchto cieľov je veľmi odlišné v závislosti od krajiny. Bohužiaľ to, že máme veľmi podobný jazyk, ešte neznamená, že zmýšľame a žijeme rovnako. Česi sa nám za posledných 10 rokov veľmi vzdialili. Moraváci menej, ale Česi hodne. Čo sa týka pedofílie ako takej, tu nie je šanca na pozitívnu osvetu všetkých. NIE JE.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mato za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Hebeš
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Filip »

Za prvé väčšina Slovákov určite nevníma SME ani denník N, ako americkú šlapku. Väčšina Slovákov je jasne prozápadne orientovaná. Za druhé nemám pocit, že by sa väčšine Slovákov pri téme pedofília otváral nožík vo vrecku, väčšina Slovákov pedofíliu vôbec nerieši, ani v tomto čase. Za tretie. Osveta má zmysel a robiť ju treba. Avšak SME malo sa zvoliť citlivejší prístup.
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Mato »

Filip píše: sobota 13. 7. 2019, 22:54:18 Za prvé väčšina Slovákov určite nevníma SME ani denník N, ako americkú šlapku. Väčšina Slovákov je jasne prozápadne orientovaná. Za druhé nemám pocit, že by sa väčšine Slovákov pri téme pedofília otváral nožík vo vrecku, väčšina Slovákov pedofíliu vôbec nerieši, ani v tomto čase. Za tretie. Osveta má zmysel a robiť ju treba. Avšak SME malo sa zvoliť citlivejší prístup.
Divil by si sa. Sme je každému na smiech a o Nku ani nehovorím. Väčšina Slovákov sú radi, že chodia do práce a večer prídu unavení domov. Väčšina Slovákov je ukradnutá západná či iná propaganda, pokiaľ sa ich netýka priamo. Akonáhle majú deti, tak áno, pedofília sa ich týka len ako spoločný nepriateľ, preto ten nožík vo vrecku. Máš pravdu, bežne sa pedofília neriešila, pokiaľ sa nič nestalo, teraz rieši, ale nie vo svetle, v akom by sme chceli. Sme nezvolí citlivejší prístup, taký nemajú. Sú bulvár a ním aj ostanú. Osveta je komplikovaná a prinesie viac škody a zbytočne predlžuje boj. Keby sa tak počkalo 30 rokov, kým vymrie zvyšok komunistov, potom sa môžeme baviť o osvete, opatrne a cez správne média alebo správnych, národne dôveryhodných ľudí...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mato za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Tim »

Mato píše: sobota 13. 7. 2019, 23:24:16 Keby sa tak počkalo 30 rokov, kým vymrie zvyšok komunistov, potom sa môžeme baviť o osvete, opatrne a cez správne média alebo správnych, národne dôveryhodných ľudí...
Kdyby se počkalo s jakoukoliv osvětou dalších třicet let až starší generace zemře, bylo by to vše při starém neboť ti co jsou dnes mladí a ochotní přijímat svět kolem sebe, by zestarli v letech kdy by se pořád jen mlčelo a byli by stejně nepřipustí a popuzení.
Nejde učit člověka moc novým věcem, nebo mu předkládat něco úplně jiného, než to v čem žil celý život ve chvíli kdy je mu 40 nebo 50...

Ne nadarmo se říká že starého psa novým kouskům nenaučíš. :)
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Tim »

Myš píše: sobota 13. 7. 2019, 21:24:17
Tim píše: pátek 12. 7. 2019, 13:12:45 Já když vzpomenu na období svých cca 15ti let kdy se formovalo mé vnímání sexuality, byl jsem zoufale a trochu zklamán sám sebou už jen proto že jsem se s tím nikde nesetkal a to ani zprostředkovaně skrze média. Myslím si že tohle by mi pomohlo, stejně tak se takto dozvědět o ČEPEKu (Takhle jsem se o něm dozvěděl až z letáku co mi na Pride dal tuším Myš :D)...
Jé, tak třeba to přece mělo nějaký smysl... Taky taková masovka ty letáčky, ale jestli jednomu člověku něco secvaklo, tak z toho mám radost.
Bylo to jen tak tak, málem ten leták skončil v koši :D Letos to hodlám vrátit a něco málo rozdat na Pride i já.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj Maťo. Asi tu nemá zmysel hádať sa ako väčšina Slovákov vníma SME. Ja mám iný názor ako ty. Absolútne však nesúhlasím s tým, že by sme nemali robiť osvetu, rovnako ani nesúhlasím z názorom, že Češi sú menej antipedofilní, ako Slováci, alebo že Češi sú v otázke akceptácie pedofílie extrémne popredu. Nie sú.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 2):
Tim, Mack
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ja zase dennik SME nepokladam na Slovensku najviac citatelny. Najviac sa tu kupuje a cita Novy Cas ktory je odpad hnoj a v ktorom je asi 98% lzi a 2% pravdy. Ludia vedia ze je to brak aj tak to kupuju a veria tim srackam este sa nad tim rozculuju a je to najpredavanejsi dennik na Slovensku mozno azda aj preto ze sa snim dobre kuri :D
Ak chceme pisat do clankou. Pisal by som do Zivota alebo Slovenky. Lebo su to seriozne clanky a citaju ich normalny ludia.

Vacsinou ak sa tu pise o pedofilovi tak je to nasilnik a Novy Cas si dava na tom ozaj zalezat. Asi to bude tim ze clanky pisu ludia okolo 20 rokov. Zivot alebo Slovenka si davaju velky pozor na tieto oznacenia ako som si vsimol stihnut. Takze by som pisal tam a nie do SME ktory cita malo ludi...

K situacii na Slovensku.
Ludia si tu myslia ze pedofil je clovek ktory zneuzije dieta to znamena ze ak zneuzijes dieta si pedofil ak ho nezneuzijes tak nie si. Dalsi si myslia ze pedofil chce a laka deti von aby ich mohol pretiahnut alebo osahavat no a ze sedava za kompom v tmavej miestnosti a pod. Alebo ze ich laka na cukriky. A vela inych dalsich variacii pritom pravdu vedia mozno niektori odbornici a minimum ludi. Ja som sa stretol aj stim ze pedofil je clovek stary. Niektori ludia si nedokazu predstavit ze existuje pedofil mlady a uz vobec nie teeneger. Dalsi ze pedofila pritahuju deti do 15 rokov to je asi tuna najcastejsi problem. Vacsina ludi (ak cita v nazve slovko Pedofil) prehrna na dalsiu stranku.(nechcu si kazit den)
Mam za to ze aj keby sa tato pravda interpretovala slovenskej verejnosti a ludia by citali pravdu tak aj tak nas tu budu nenavidiet pretoze pri citani takeho clanku sa im uz pri prvych riadkoch a slovach otvara ozaj nozik vo vreckach a zdviha zaludok.

Vdaka PANI redaktorke Kovesovej ktora zvisila povedomie o pedofiloch tim ze chytala predatorov na Pokeci a davala im nalepku pedofil este ich ukazovala verejnosti si nedokazem predstavit ze by tuto pravdu ludia prijali.
A ak by prijali pani Kovesova by bola tim padom za... (chapeme sa)

Takze nam pomohla nas dostat do este vacsich sraciek.

Dalsia vec ak chcem znicit cloveka dam mu nalepku pedofil. Tak isto celebrity spevaci a podobne. Kedysi bolo lahsie dat nalepku homosexual lebo to bolo to najhorsie co sa vam mohlo stat. Teraz cely Hollywood prepol na to ze vsetci su pedofili. Lebo to je teraz to najhorsie. Ak bude vsade pedofil vykresleny ako fajn chlapik na co prepne potom?

Viacej ostrazitejsi. Teraz vseobecne uvediem priklad. Teraz ak som casto s detmi je kazdemu zname ze mam rad deti. Akonahle budu vsade interpretovane taketo clanky ludia si povedia to bude urcite pedofil. Ten kto to povie a odhali to to mozno zoberie v pohode ale co urobi? Povie to dalej...
Bez toho aby vedel ci je to pravda(ten clovek nemusi byt pedofil proste len ma rad deti) povie co si mysli. A myslite si ze clovek ktory nenavidi pedofilou ze takeho bude zaujimat pravda? Staci ak zapocuje co si druhy mysli a vidi ako sa sprava k detom je mu to jasne a co spravi? Zmlati ho na ulici aj pred detmi taka je situacia na Slovensku...

U nas na skole bol chalan. Stale chodil vsade s babami. Hlas mal ako gay chodil ako zena spraval sa tak. Neviem ci bol alebo nebol ale chalani usudili ze je gay tak podme mu dat na p*** .. zmlatili ho na chodniku pred mojimi ocami..

Skratka Slovenska verejnost by nemala takto priamo na rovinu vediet pravdu. Skutocne to iba prileje olej do ohna. Homosexuali pohoda aj lezby ci lezbicky ale pedofili? To neprijmu nikdy takto ked sa to bude priamo sirit pretoze pri tich clankoch su ludia PRESVEDCENY ze pedofil je prznitel a sa necudujme ze su peticie a tak. Ziadny heterosexual nechce alebo rodic aby jeho dieta bolo na ulici znasilnene pedofilom a bolo to v pohode bez trestu (to si myslia lebo my sme oproti Vam ovce)
Vsetci pologramotny su po precitani prvych riadkoch o tom presvedceny a jednaju skratovo..

Ked sa do toho obuju este politici a zacnu sprisnovat zakony je to v prdeli uplne.

Ked budu vsade clanky o tom aky je pedofil dobry nikto tomu neuveri budu si mysliet ze to je zlo a ze to je naschval aby rozvratili tento svet do este vacsich sraciek.

Kedysi ak videli dvoch homosexualou na ulici spolu tak ich VB zmlatili pelendrekma a to preto aby nekazili moralku deti a neukazovali sa na verejnosti Dnes to je v pohode.

Podla mna nie je spravne teraz a takto ale inak len neviem ako. Nechcem byt umlateny len preto ze sa usmejem na holcicku alebo ked ju pohladim po vlasoch.

Ono to neprinesie ovocie ale sposobi opacny efekt. Viacej nenavideny a nepochopeny. U nas je politicka situacia ina a takisto ludia su iny ako v Cechach. My sme v porovnani s vami obycajne hlupe sproste tupe ovce (vseobecne nechcem sa nikoho dotknut)

Chyba bola sirit tieto nepravdy o pedofiloch uz v zarodku. Cim viacej opakovana loz sa stava pravdou. Ked stale niekomu budete hovorit to iste klamstvo ludia mu casom uveria a tak to je aj stimto. Ludia uverili. A velmi velmi tazko ich potom presvedcite o opaku.

Uz ta predstava ze pedofili chodia po uliciach ze ucia deti ze su medzi nimi mlady ludia ze su gynekologovia pediatri ucitelia a podobne. Vsade budu ludia a hlavne rodicia deti vidiet pedofilou a podla toho sa budu aj spravat. Teraz ked netusia mame moznost byt s detmi bez moznosti odhalenia ked to budu vediet takto priamo bude to zle.. ozaj pomaly tuna interpretovat pravdu nie priamo.

Som za to aby ludia vedeli pravdu ale toto nieje to spravne riesenie. Nie na Slovensku. Nie takto. Prepacte...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 3):
Gabriel Svoboda, Mato, Hebeš
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Hebeš »

Tak mladí v Česku pedofily vnímají jinak. Vědí, že je vrozená a že ne każdý pedofil zneužije dítě, jenže si myslí, že jsme nebezpeční a myslí si, že by pedofilové v žádném případě neměli být v kontaktu s dětmi a že nám jde jen o vzrušení a jen třeba ze strachu z trestu se neodvážíme zneužít dítě. Češi mají vědomosti blíže pravdě a stejně nás nenávidí, jako Slováci.

Další věc, na propagaci nikdy nebude vhodný čas. Dnes je amerikanizace společnosti mladí bezmezně vzhlíží k anglicky mluvícím zemím, chtějí tam bydlet, na socialní sítě píší anglicky. A právě anglicky mluvící země nenávidí pedofily nejvíc ze všech, mnohem víc, než Slováci. Jsou tam opakovaně případy, kdy lidé brutálně zavraždili slušného člověka, o kterém si myslelo, že je to pedofil. A trend společnosti se jen tak nezmění, všechny sociální sítě jsou americké, všechny hry, většina populárních filmů. Danielův svět u nás velkou nenávist nevyvolal, Přírůčka pro pedofily v USA.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Myš »

Ještě jeden text komentující formu, kterou SME zpracovalo téma.

https://dennikn.sk/1522927/sposob-akym-sme-napisalo-o-pedofiloch-len-prispel-k-sireniu-paniky/?ref=list
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Troper »

Ja sa divim kolko pedofilov tu ma pridrbane "protizapadne" nazory. Zapad je liberalna demokracia, pravny stat, vedecky pokrok, chcete navrat k Tisovi alebo komunizmu? Preco by sa mali media vyhybat "drazdeniu verejnosti", priemerny Slovak je obmedzeny dedinsky rasista, ktory slope palenku tak teraz nedajme do filmu cloveka inej rasy lebo je to podla neho cigan, nedajme tam Madara lebo pred 150 rokmi bili madari jeho pradedka apod.

Mozno su moje nazory pre vas az "radikalne slnieckarske" ale dospel som k nim z osobnych skusenosti zo zivota v malom slovenskom meste. Mam uz dost pocuvania reci o Zidoch, ciganoch, buzerantoch, Madaroch, dost absolutnej tolerancie alkoholizmu a totalnej stigmy ohladom dusevneho zdravia (uchlastat sa k smrti je "normalnejsie" ako vyhladat "cvokara") ak toto ma byt ta tradicna slovenska kultura tak to radsej "Sorosa".

Pravda je taka ze Slovensko bolo 1000 rokov sucastou zapadnej kultury. Neoludacke a bolsevicke sracky to nezmenia aj ked defacto vyrobili 3 generacie s postttraumatickou poruchou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Troper za příspěvky (celkem 3):
Tim, Filip, Mack
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Hebeš »

Tak tady se projevuje rozdíl mezi českou a slovenskou mentalitou. Žiji v Českém městě a 30 ze 31 lidí v naší třídě je pro legalizaci adopce dětí homosexuálními páry, někteří běžní heterosexuálové i aktivně podporují LGBT komunitu. Nad duševně nemocnými je také stigma, ale na takové. Pedofilové jsou v Česku také obecně nenávidění, ale v internetových komunitách, které využívají převážně introverti, jako například zpovednice.eu, většina lidí pedofilii chápe a jen od jednoho uživatele jsem se tam setkal s nenávistí a to od člověka, který užívá heroin a spáchal za život několik trestných činů a nedávno mu skončila podmínka.
Ale co se týče anglicky mluvících zemí, tak ty jsou vůči pedofilům mnohem méně tolerantní, než Česko. Třeba Danielův svět měl mnoho pozitivních reakcí a dokonce vyhrál nějakou cenu v Jihlavě. V Americe vyvolala Příručka pro pedofily naprosté šílenství. V Americe dostávají lidé za pouhé sledování dětské pornografie mnohdy třeba deset let vězení, někdy dokonce doživotí. Neříkám, že takové chování je v pořádku, ale dávat za to takové monstrózní tresty. A nebo si srovnej článek pedofilie na české a anglické Wikipedii. Co jsem tak z médií pochopil, tak Američané věří dogmatu, že každý pedofil dříve nebo později zneužije dítě.
Myslím si, že Česko je pro pedofily jedním z nejlepších míst k životu. Všude na západ i na východ od Česka je to jen horší.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Filip »

K Slovenskej mentalite. Predstavovať si Slováka ako bigotného katolíckeho nacionalistu, je hlúposť. Iste mnohí Slováci takí boli sú a budú, ale nie všetci. Pozrite sa ako dopadlo referendum o rodine. Viac ako pol roka pred referendom tu bola špinavá útočná kampaň proti homosexuálom. Všetky konzervatívne média a cirkvi boli za. A výsledok? 21,41%. Väčšina Slovákov nenávisť voči inakosti odmietla. A väčšina Slovákov, rovnako ako väčšina Čechov, ale aj väčšina Rusov, či Američanov odmieta nenávisť voči ľuďom, ktorí sa v niečom od iných líšia. Nenávisť voči pedofilom vychádza z toho, že ľudia nerozlišujú medzi pedofilom a sexuálnym násilníkom. Ale aby to rozlišovali, to sa dá dosiahnuť len cez takéto články. Osvetou, ktorá funguje. Najideálnejšie by boli články, kde odborníci hovoria o pedofiílií, ktoré by verejnosť lepšie prijala, ako tieto články s ktorými prišlo SME. A ak strčíme na Slovensku hlavu do piesku, tak potom budú rozdieli medzi Českom a Slovenskom narastať. A k tomu miestu pre život. Slovensko tiež nie je zlé miesto pre život. Na Slovensku môže pedofil, ak to potrebuje bez problémov vyhľadať kvalitnú odbornú pomoc ak chce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 4):
Fx100d, Kasz, Tim, Mack
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Troper píše: pondělí 15. 7. 2019, 0:35:57Zapad je liberalna demokracia, pravny stat, vedecky pokrok, chcete navrat k Tisovi alebo komunizmu?
Západ je taky mnoho závažných chyb, které mohou vést k jeho vlastnímu sebezničení. Třeba appeasement a vyloučené lokality (ty jsou u nás sice taky, ale u nás není zakázané je považovat za problém). Západ tyto své chyby nejspíš časem objeví a začne je řešit, ale mezitím může být pozdě. Takže nejlepší řešení je být kulturně západní zemí, která ovšem neváhá být mimo hlavní proud, mimo tvrdé jádro evropské integrace a vysmívaná ostatními západními zeměmi za zbytečné šíření strachu a nenávisti (což se dělo Československu ve 30. letech). Pokud ovšem naši prozápadní politici budou tvrdit, že buď jsme západoevropský mainstream, nebo jsme Rusko, a nic mezi tím není, tak se to stane sebenaplňujícím proroctvím a mnoho lidí si vybere Rusko, přestože kdyby prozápadní politici zbytečně nevyhrocovali veřejnou debatu, stačilo by těmto lidem být okrajovou součástí Západu, což navrhuji já.

Mimochodem - když tu porovnáváme Česko a Slovensko, tak jen na "konzervativním" Slovensku se může stát, že progresivističtí kandidáti na prezidenta získají pohodlnou většinu kolem 59 % hlasů. V "progresivním" Česku získali 49 %, s vypětím všechn sil by možná dosáhli na 51 %, ale ani o chlup víc.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů