Na stope s Kristínou Kövešovou (videoarchiv.markiza.sk)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1193 poděkování
Dostal: 2557 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Kristína Kövešová, která se vydávala za dítě, natočila již 19 reportáží o mužích, kteří si s ní domlouvali schůzku. Zda jsou všichni pedofilové, těžko říct. Reportáže jsem neviděl, ale někdy se na ně podívám.

Videoklipy jsou i na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=7f9d6rEKC88

A tady je k tomu i nějaký článek:

VIDEO: Bratislavská reportérka Kristína Kővešová na stope ďalšiemu pedofilovi z Petržalky (bratislavaden.sk)
Mathias8
Registrovaný uživatel
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Deti nepotrebujú vždy rady.
Občas potrebujú iba ruku,
ktorá pohladí. Ucho, ktoré
vypočuje a srdce, ktoré porozumie.
Dal: 173 poděkování
Dostal: 373 poděkování

Re: Na stope s Kristínou Kövešovou (videoarchiv.markiza.sk)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Nenavidim tuto reporterku. Robi vsetko z velkej casti iba pre peniaze a chce byt zaujimava. Ludia ju tu uznavaju, pritom trepe do vetra. Je trapna, rype sa do veci, ktorym absolutne nerozumie. Mozno jej ide z urcitej casti pre dobro deti ale nema ponatia co tim spusta, pretoze vsetkych oznacuje za pedofilou. Hovori o nich teda o nas ako keby sme boli odpad spolocnosti. Ani slovko predator sami pedofil sem pedofil tam. Vytaca ma. Uz ked ju vidim je mi zle.

Neverim jej ani to, ze je v kontakte zo zneuzivanymi detmi. Sice hovori niekde som videl o tom, ze 50 rocna zena jej povedala "teraz vdaka Vam som to prvy krat povedala" alebo o tom ze sa jej zveruju zneuzivane deti.

Mozno je to pravda neviem ale neverim tomu. Bolo by mozno dobre jej napisat spravu a vysvetlit jej pojmy a dojmy a hlavne to, aka je pravda, pretoze ma stve ako k celej teme kladie pristup. Ale obavam sa, ze si ajtak urobi svoje a cele to prekruti.

Ona je cisty priklad toho, ako to dopada, ked si clovek nenastuduje fakty a pusta sa do kontroverznych tem. Je to ako robit reportaze o heteroexualoch a vykreslovat ich ako monstra, ktore znasilnuju zeny

Ale Kristinka je predsa uzasna takeho cloveka na Slovensku sme este nemali takych ludi by malo byt viac je predsa uzasne ze chyta tzv. "pedofilou" no nie?

Podkopava nam nohy, verejnost presvedcuje masiruje im hlavy, nehovori pravdu.
A mala by stim bud prestat alebo zmenit pristup a to tak, ze zacne hovorit pravdu a nie kecy

Navyse vsetkych tzv pedofilou lovila na Pokec.sk. pod falosnym nikom maleho dievcatka. Je uzasne sledovat ako si buduje karieru na webe na ktorom su UZ sami zvrateny ludia a len minimum pedofilou.(celkovo) A dalsi fakt je, ze sanca narazit tam na dieta je asi tak 0,000001 percent. Takze asi tolko ktomu...
Naposledy upravil(a) Mathias8 dne středa 8. 1. 2020, 17:00:28, celkem upraveno 1 x.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 3 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Na stope s Kristínou Kövešovou (videoarchiv.markiza.sk)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Ponechme stranou snahu o seberealizaci té slečny Kovešové. I to, že nemá nejmenší představu, co je dotyčný člověk zač a klidně ho označuje za pedofila.

Ale to je vážně někdo tak hloupý, naivní a zoufalý, že si bude s neznámou osobou přes internet domlouvat něco o čem ví, že je to nejen špatné a nebezpečné ale i trestné?
Přijde mi to jako by šel člověk na nějaké fórum, tam si dal vyhledat muže mezi 20-30 lety a začal jim psát jestli s ním nechtějí vyloupit banku, to přece nikdo neudělá...