Zpovědnice.cz

Diskuze týkající se webu komunity ČEPEK, jeho částí a jeho tematického zaměření.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zpovědnice.cz

Nový příspěvek od Kasz »

Našel jsem diskuzi o našem webu, která se týkala článku o tom, že náš web je legální:

http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=891817
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Forst Jan
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Zpovědnice.cz

Nový příspěvek od Allein »

Obrázek

:D
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Zpovědnice.cz

Nový příspěvek od Silesia »

Jak vidno pokrok dorazil i na zpovednici. Že by výsledek informační osvěty?
Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Zpovědnice.cz

Nový příspěvek od Wydra »

Silesia píše:Jak vidno pokrok dorazil i na zpovednici. Že by výsledek informační osvěty?
Někteří jsou ale stále klamáni zpátečníky. :D
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zpovědnice.cz

Nový příspěvek od asce »

Když čtu některé ty výkřiky, tak mám vždycky takovou obavu, že ti nejnávistnější by v případě, že by tu náhle začal vládnout Islámský stát, stáli coby kupci na tržišti s dětmi - otroky v první řadě... A že by to pak nebylo o sezení děvčátka na klíně, při představě kterého údajně dotyčný pisatel zvracel, ale že by to bylo o pořádné surovosti... Protože to by pak bylo "halal" a on by se opět identifikoval s hlavním proudem a zvracel z jiných hnusných menšin, třeba nevěřících...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Svedomi
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Příspěvky: 2

Re: Zpovědnice.cz

Nový příspěvek od Svedomi »

asce píše:Když čtu některé ty výkřiky, tak mám vždycky takovou obavu, že ti nejnávistnější by v případě, že by tu náhle začal vládnout Islámský stát, stáli coby kupci na tržišti s dětmi - otroky v první řadě... A že by to pak nebylo o sezení děvčátka na klíně, při představě kterého údajně dotyčný pisatel zvracel, ale že by to bylo o pořádné surovosti... Protože to by pak bylo "halal" a on by se opět identifikoval s hlavním proudem a zvracel z jiných hnusných menšin, třeba nevěřících...
Když se nad tím zamyslíš tak většina lidí jde s proudem. Pokud by pedofilie byla vnímána jako běžná sexuální odchylka a vztah dítěte s dospělým byl brán jako normální a to se vším, co k tomu náeží tak bude většina lidí říkat, že to je ok, ale takhle je to, jak to je.

V jednom zveřejněném výzkumu, kde byli dotazováni lidé na pedofilii a vztah k pedofilům či konfrontováni s otázkami typu, co si myslí o vztahu 20 letého s deseti letou dívkou apod.. Výzkum probíhal tak, že lidem nejprve byl dán dotazník, na který odpověděli "anonymně" a pak ta stejná otázka byla vznesena ve skupině lidí... Odpovědi byly naprosto rozdílné...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpovědnice.cz

Nový příspěvek od Kasz »

Svedomi píše:V jednom zveřejněném výzkumu, kde byli dotazováni lidé na pedofilii a vztah k pedofilům či konfrontováni s otázkami typu, co si myslí o vztahu 20 letého s deseti letou dívkou apod.. Výzkum probíhal tak, že lidem nejprve byl dán dotazník, na který odpověděli "anonymně" a pak ta stejná otázka byla vznesena ve skupině lidí... Odpovědi byly naprosto rozdílné...
Pokud se odkazuješ na nějaký výzkum, bude nutné uvést skutečný odkaz na něj (tj. autora, nebo URL odkaz apod.), jinak lze tvé tvrzení považovat za "vycucané z prstu". Čili nyní poprosím o zdroj, ze kterého čerpáš, jinak nemá smysl se dál bavit.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Svedomi
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Příspěvky: 2

Re: Zpovědnice.cz

Nový příspěvek od Svedomi »

Kasz píše:
Svedomi píše:V jednom zveřejněném výzkumu, kde byli dotazováni lidé na pedofilii a vztah k pedofilům či konfrontováni s otázkami typu, co si myslí o vztahu 20 letého s deseti letou dívkou apod.. Výzkum probíhal tak, že lidem nejprve byl dán dotazník, na který odpověděli "anonymně" a pak ta stejná otázka byla vznesena ve skupině lidí... Odpovědi byly naprosto rozdílné...
Pokud se odkazuješ na nějaký výzkum, bude nutné uvést skutečný odkaz na něj (tj. autora, nebo URL odkaz apod.), jinak lze tvé tvrzení považovat za "vycucané z prstu". Čili nyní poprosím o zdroj, ze kterého čerpáš, jinak nemá smysl se dál bavit.
Je to už dlouho, co jsem o tom četl, ale zkusím to dohledat. Děkuji za upozornění, příště už jen fakta s relevantním odkazem. :)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Zpovědnice.cz

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jojo, taky jsme na tom webu jednou byli, bo tady dával nějakej osel odkaz s tím, jak jsou pedouši sluníčka.
Tak se hoši přiznejte, kdo z vás je osel :0)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti