Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Diskuze k administrátorskému moderátorskému týmu

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat.)
Marco Freeman
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 917 poděkování
Dostal: 1582 poděkování

Re: Administrátorský a moderátorský tým

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Filip píše:V rámci rovnosti mužov a žien, by Allein nemala byť iba pomocný administrátor, ale plnoprávny administrátor. Určite si to zaslúži. :)
Allein by si to určitě zasloužila. Jenže nějaká pozice není jen otázka toho, zda je dotyčný na tu pozici pozván, ale také otázka toho, zda dotyčný o tu pozici stojí. Protože samozřejmě je to i otázka dobrovolnosti. :) A jestliže dotyčný chce pomáhat (a musím říct, že Allein mnohdy dost podstatně pomáhá, na což mi stačí se jen podívat třeba do moderátorského logu), ale zároveň nemá moc chuť na to být "v čele" webu, tak ho nebudu do ničeho nutit. Její rozhodnutí poměrně chápu a jsem rád, že nám pomáhá. A na barvičce přezdívky mi moc nezáleží. :)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Prim
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 141 poděkování
Dostal: 150 poděkování

Nový příspěvek od Prim »

Nevím, jestli jde o chybu nebo to tak má být. Allein nemá narozdíl od ostatních z vedení v profilu uvedenou svou funkci. Má tam pouze uvedeno Člen skupiny ČEPEK.
Nově příchozí členové si ji mohou snadno splést s ostatními Členy skupiny ČEPEK.
Marco Freeman
Administrátor

Sertralin píše:Nevím, jestli jde o chybu nebo to tak má být. Allein nemá narozdíl od ostatních z vedení v profilu uvedenou svou funkci. Má tam pouze uvedeno Člen skupiny ČEPEK.
Nově příchozí členové si ji mohou snadno splést s ostatními Členy skupiny ČEPEK.
Allein původně měla jistou hodnost týkající se hlavně úpravy fóra, ale jelikož funguje spíš jako takový pomocník administrátora, tak se rozhodla své designerské hodnosti vzdát (minimálně dokud nebudeme na případné nové verzi fóra, která je díky věčnému zaneprázdnění adminů ještě tak trochu ve hvězdách). Jakmile se k tomu dostaneme, probereme s Allein její případný návrh na název hodnosti či to nějak pojmenujeme s Kaszem. Na její přání, které nám dostatečně mimo jiné i racionálně zdůvodnila, zůstala Allein fialová přezdívka. :)
Marco Freeman,

Marco Freeman
Administrátor

Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 4. 8. 2020

Vážení uživatelé,

dovolujeme si vás tímto příspěvkem informovat o změnách v administrátorském a moderátorském Týmu.

V prvé řadě bychom si chtěli dohnat jeden "rest", a to ohledně jmenování Daniela do funkce Správce poradny. Náš dlouhodobý někdejší Správce poradny Myš již bohužel neměl dostatek času na to, aby se poradně plně věnoval. Byť se to může zdát jako jednoduchý úkol, tak obsluhovat poradnu se vším - odpovídáním, hlídáním odpovědí odborníků, přeposíláním odpovědí, vkládáním do fóra aj. - je skutečně náročný a zodpovědný úkol. Proto chci Myšákovi zpětně poděkovat za jeho někdejší starost a Danielovi poděkovat za to, že byl ochotný se naší osiřelé poradny ujmout. Zatím se o ni stará přímo ukázkově. :)

V druhé řadě bych chtěl informovat o jmenování uživatele Pbd do řad našeho administrátorského Týmu, kdy nejdříve byl "jen" IT podporou celého fóra a moderátorem English section, a poté, co jsme v něm shledali i nadějného plnohodnotného kolegu, jsme mu poskytli plná administrátorská oprávnění (spolu se všemi administrátorskými starostmi :)). Pbd tak nyní má možnost nejen pomáhat s IT podporou, ale zároveň i dohlíží na dodržování pravidel jak na fóru, tak i na chatu.

A ve třetí řadě bychom chtěli informovat, že z důvodu dlouhodobé neaktivity co se týče moderátorských pravomocí (což se ne vždy týká samotné přítomnosti uživatele na fóru/chatu) byl odebrán titul Globálního moderátora a Správce chatu uživateli Simgiran, titul Moderátora Audiovizuální sekce a funkce "kopacího" moderátora na chatu uživateli Gabriel Svoboda a funkce "kopacího" moderátora na chatu uživatelům Efix a Teenbl.

Současné znění administrátorského a moderátorského Týmu můžete najít zde.

Děkujeme za pochopení.

Za admin Tým,
Marco Freeman,