Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat.)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR/Německo
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 637
Dal: 186 poděkování
Dostal: 252 poděkování

Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Fx100d »

Vážení registrovaní i neregistrovaní uživatelé a příznivci Československé pedofilní komunity,
vzhledem k nemalým finančním nákladům, které stojí neustále se rozšiřující aktivity ČEPEKu (viz níže), jsme od 1. ledna 2013 zavedli možnost podpořit aktivity a cíle Československé pedofilní komunity formou dobrovolného finančního příspěvku. Registrovaný uživatel fóra má možnost platby členského příspěvku; zaplacením členského příspěvku získá status člena skupiny ČEPEK.

Členové skupiny ČEPEK mohou dle svých dispozic částečně ovlivnit další směřování komunity - např. účastnit se hlasování o použití vybraných finančních prostředků (zatím nebylo zavedeno, jsme rádi, že příspěvky pokryjí alespoň provoz webu), podílet se na chodu chatu, webu i fóra, případně i dalších interních činností a aktivit Československé pedofilní komunity. Členové skupiny ČEPEK rovněž mohou na celém fóru požívat veškerých uživatelských práv, které fórum nabízí (např. mít podpis, mazat uživatelské příspěvky, posílat hromadné soukromé zprávy, aj.); jejich přesné nastavení oproti jiným skupinám uživatelů bude zveřejněno v přehledné tabulce. Zároveň mají přístup VIP sekce, která je běžným uživatelům skrytá a kde jsou uveřejňovány informace např. o budoucích přednáškách a jiných připravovaných veřejných vystoupeních členů komunity, které nemohou být z důvodu bezpečnosti zúčastněných osob publikovány předem ve veřejně přístupných sekcích.

Do skupiny ČEPEK budou přijatí:
1) uživatelé, kteří dlouhodobě a hodnotně přispívají webu www.pedofilie-info.cz svou činností,
2) čestní členové, kteří v minulosti pro Československou pedofilní komunitu či obecně pro komunitu pedofilů vykonali mnoho dobrého,
3) uživatelé, kteří přispějí na provoz a aktivity ČEPEKu dobrovolným členským příspěvkem.

O přijetí uživatele do skupiny ČEPEK dle bodů 1) a 2) rozhodují administrátoři. Přijetí uživatele do skupiny ČEPEK na základě bodu 3) proběhne automaticky zaplacením členského příspěvku.

Členské příspěvky budou použity primárně na:
- provoz webu: poplatek za hosting (cyberhost.cz), údržbu domén pedofilie-info.cz, pedofil.sk a pedofilia.sk, nejenhomo.cz, nákup software a hardware, ad.
- aktivity ČEPEKu: konferenční poplatky pro aktivní účastníky kongresů, ubytování, jízdné a další související osvětová činnost - vydávání informačních letáků, knih, výroba transparentů pro Prague Pride apod.

Základní členský příspěvek činí 20 Kč za měsíc, tj. 240 Kč za rok.
Základní členský příspěvek v EUR (např. pro platby ze Slovenska) činí 0,8 EUR za měsíc, tj. 9,6 EUR za rok.
Členství je možné si předplatit i na více let dopředu. Minimální délka placeného členství činí 6 celých kalendářních měsíců (tomu odpovídá minimální platba ve výši 120 Kč / 4,8 EUR). Vzhledem k poplatkům a administrativě prosíme, abyste nezasílali částky nižší než 120 Kč / 4,8 EUR (půlroční členství). Příspěvek je možné zaslat v libovolné výši, za každých 20 Kč / 0,8 EUR získáte 1 měsíc členství.

Dobrovolné a členské příspěvky je možné zasílat následujícími způsoby:
1) Bankovním převodem - platby z České republiky (v Kč) na účet č. 2600449804/2010, platby ze Slovenské republiky (v EUR) na účet IBAN: CZ3820100000002600449804, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX. Platbu v měně EUR zadejte jako SEPA platbu, nikoli jako platbu do zahraničí.

2) Poštovní poukázkou - platby z České republiky (v Kč) poštovní poukázkou typu A na bankovní účet našeho spolupracovníka Mgr. Karla Žáka, č. účtu: 2600449804/2010 - poplatek 26 Kč při platbě do 1000 Kč. Tato forma nabízí nejsnadněji zajištěnou anonymitu - na poštovní poukázku můžete vypsat smyšlenou adresu odesílatele!

3) Online platba platební kartou za služby hostingu či údržby domén. Je možná i platba bankovním převodem z ČR nebo z SR. Pro více informací o této možnosti platby kontaktujte administrátory. Platba přijde přímo na účet registrátora domény nebo provozovatele webhostingu. Je možné přispět libovolnou částkou kdykoliv a nezávisle na ceně i aktuální expiraci jednotlivých domén.

4) Osobní předání někomu, koho znáte a komu důvěřujete, tak, aby se Vaše platba dostala buď k administrátorům nebo ke Karlovi Žákovi.

Karel Žák je důvěryhodná osoba - administrátoři ČEPEK jej znají osobně a zaručují se za něj, že z jeho strany nehrozí jakékoliv prozrazení identity i v případě, že platbu budete identifikovat svým skutečným občanským jménem (např. v případě bankovního převodu). Abyste mohli identifikovat svoji platbu, musíte uvést nějaký identifikační prvek, např. přezdívka nebo jiná sekvence znaků, podle které bude možné Vaši platbu identifikovat.

Chtěli bychom tímto také poděkovat Karlu Žákovi za jeho ochotu a odvahu, že i přes velmi nelehkou situaci, která panuje kolem témat souvisejících s pedofilií, souhlasil s možností zasílání finančních prostředků na podporu činnosti ČEPEKu skrz svou osobu.

Aktuální stav konta ČEPEKu (vč. seznamu plateb dárců atd.), seznam členů skupiny ČEPEK, druh členství a datum jeho vypršení bude vyvěšen ve veřejně přístupné sekci fóra.

Uvítáme jakékoliv nápady či připomínky k vylepšení platebního zázemí!

Vše dobré v novém roce Vám přeje
Tým ČEPEK

-----------------------------------------------------------------------
Příklady plateb v roce 2012, které souvisí s činností ČEPEKu:
840 Kč - účast člena na 5. moravském regionálním kongresu k sexuální výchově (únor 2012)
800 Kč - účast člena na Bohnických sexuologických dnech (únor 2012)
700 Kč - účast člena na Fóru výchovy ke zdraví v Benešově u Prahy (duben 2012)
286 Kč - údržba domény pedofilie-info.cz (červen 2012)
595 Kč - roční platba za hosting cyberhost.cz, verze MINI hosting = 2974 Kč/5 let (srpen 2012)
1380 Kč - účast člena na pardubickém kongresu k sexuální výchově (září 2012)
1500 Kč - účast člena na mezinárodní vědecké konferenci Sexuality VI. v Bratislavě = 60€ (říjen 2012)
1077 Kč - údržba domén pedofil.sk a pedofilia.sk (listopad 2012)
---------------
7178 Kč - celkem za rok, částka nezahrnuje cestovné a ubytování účastníků konferencí
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 31 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Host »

Aby to nepůsobilo klamným dojmem, že tato výzva zůstává opomenuta, tak sem připojuji odkaz na diskusi, která odsud byla odsunuta. Zde je také možné k tomuto tématu diskutovat: