Informace o DavidDanielovi: chce smazat účet, vadí mu MISS/ÁK

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Informace o DavidDanielovi: chce smazat účet, vadí mu MISS/ÁK

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Vadí mu soutěž MISS/MISSÁK ČEPEK+EPEF 2014, pravděpodobně tedy hlavně to, že je s ní ČEPEK spojen formou banneru na chatu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: DavidDaniel chce smazat účet

Nový příspěvek od Kasz »

Přečetl jsem si log chatu, DavidDaniel kritizuje to, že na ČEPEKu je agitováno naše "pedofilní" MISS/ÁK. Jak mu odpovídal Gabriel, nevidím na tom nic jiného, než to, co máme v sekci fotografií. Jsme lidé, žijeme taky zábavou a byl bych i jako admin velmi nerad, kdyby se tady na webu vedly jen strohé informace o tom, co je to pedofilie, atd. Proto Tomiho iniciativu vítám a nevidím důvod, proč bychom nemohli agitovat MISS, kterou pořádá. Naopak pro některé z nás to může být vítanou formou zpestření. Aneb zase můžeme veřejnosti říct, jestli by raději, kdyby tento web nebyl nebo pedofilové zde neměli zábavu, kterou by řešili jinými cestami, a v nedostupnosti kontaktů s dětmi by si třeba pro nějaký ten kontakt někteří z nich přišli nevhodným způsobem.

Jako další argument zazněl, že veřejnost je na tyhle věci hodně citlivá, že stačí jeden printscreen o MISS v Blesku a v souvislostmi s reportážemi Kroupy, povědomí veřejnosti, Prague Pride a denně omílaných trestných činech to může znamenat pěkný průšvih. Myslím si, že je v tomto ohledu úplně jedno, zda tady MISS bude nebo nebude, když bude chtít, Kroupa nebo Blesk si vždycky najdou něco, z čeho udělají skandál.

Toto není web určený primárně pro veřejnost, ale web, který má primárně pomáhat pedofilům, má jim dopomáhat k tomu, aby žili spokojený život bez porušování zákonů. Ano, jde také o osvětu veřejnosti, ale snad je logické, že se nebudeme zavírat do nějaké neprůbojné ulity - MISS je pro mě jeden z prostředků, který může některým pedofilům pomoci k šťastnějšímu životu. Je to prostě druh zábavy, i pedofilové jsou lidé a potřebují nějakou zábavu. Pokud je to zábava vkusná, nemám nic proti tomu. Bez ohledu na to, kolik lidí pobouří fakt, že pedofilové si na svém webu pořádají svoje dětské MISS z veřejně dostupných fotek na internetu.

Jinak co se týká žádosti o smazání účtu, té samozřejmě vyhovím (ale ne hned, ještě se o tom budu chtít s DanielDavidem pobavit vzhledem k tomu, že je to nevratný krok).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
efix, dodo, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti