Stížnost na chování uživatelů na chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

"S*ru" se jen do toho, co považuji za nevhodné. Chovej se slušně a já nebudu mít důvod do něčeho zasahovat, jinak je mi konverzace jiných ukradená.
najednopiužiti píše:A když považuješ Gabiho ktery dle tebe nema soudnost je arogance a nezehke od tebe.
O Gabrielově soudnosti nemám pochyb jenom já. Nevidím důvod, proč bych s ním měl za každou cenu souhlasit, není božstvo ani soudní znalec.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
K3i4L
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od max1 »

Jo jedinej buh pro tebe je Kasz...
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Bůh pro mě není nikdo, protože nejsem věřící.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Jo některé věci opravdu nikdy nepochopím. Třeba to, že věta, viděl jsi už holku nahou, je určitě o hodně horší než jestli ji viděl ze zadu předkloněnou... :D Najednou se neřeší, že může kdokoli přijít, vidět to, špatně si to vyložit a co si pomyslí, v tom má Ksoft pravdu. Tady je snad důležitý i kontext. :D

Když napíše něco nevhodného někdo z vás "moralistů", je to vždycky v pořádku, protože to byli jiné okolnosti, jiná nálada, psal to někomu jinému a podobné keci. Ale u nás je všechno prasárna, úchylárna a dvojsmysl.
Možná by se nějaká věta dala formulovat líp, ale spíše vidím problém v tom, když někdo za vším hned vidí něco sexuálního.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od I9II »

Nikde nepadla otázka jestli někdo někoho viděl předkloněného. Hezky sis tu větu zkreslil. Asi aby ti zapadala do tvého nechápání, co.
Mám pocit, že ty skoro v každé zprávě píšeš nepravdy a nelogičnosti a kdybych měl na každou reagovat a ty bys reagoval na mou reakci, tak by množství tvých nepravd exponenciálně rostlo do nekonečna.
Vím, že se bavíš ale přestaň trolovat.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Ne opravdu mě to nebaví. To ty spíše nechápeš a pak dokážeš místo normální reakce jen psát abych nehulil, netrolovat a dál urážet. Zase se jen chytneš slovíčka jen abys odvrátil pozornost jinam, jako vždycky. Nejde ani tak o to jestli ji tak měl vidět nebo jestli tě zajímalo co by to s ním dělalo. Jde o to jak jsi psal o tý holce a popisoval pozici a hlavně upozornil na to, že jsi myslel vidět ji tak zezadu...
A pokud použiju tvoji logiku musím napsat, že jsem byl na chatu jen chvíli, když jsi zrovna psal takhle nevhodně, ale určitě tam takhle píšeš pořád. Uznávám, že pokud bych tam chodil častěji mohl bys mě přesvědčit o opaku. Ale nevěřim tomu. :D
A todle jsi snad taky nepsal?
m00n píše:a jednu holku ze zadu s vyšpulenou prcinou
Přesně takhle jsi ty sám schopný psát o dětech...
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od I9II »

Už fakt nebudu reagovat na méně bystré uživatele, ikdyby to mělo znamenat uznání pravdy fenixe.

Fenixi a ty snad teď neslovíčkaříš? Keialovi sem říkal "čistě teoreticky, jestli by ho mohla vzrušit předkloněná holčička". A myslel sem tím pohled na její pipku. Protože to normály vzruší u žen preferovaného věku. A ty sis z toho vzal jen tu část "ohnutá holčička". Jde vidět jak upozornění bereš, bereš to jako absurdně malý výňatek ale takové upozornění nebo stížnosti sem tu nikde nenašel(krom teda asi Jana F.).
Jistěže jde o to kdo to píše. Když to napíše někdo kdo se tim jasně v minulosti bavil, tak nebudeš čekat na to jestli tentokrát se bude bavit a nebo se chce doopravdy informovat o něčem co považuje za důležité. To až si zaslouží tu důvěru. Ono psát takto je výsada, kterou nemůže mít každý. Alespoň tak to chápu. A kdyby mě někdo upozornil na to co sem napsal, tak to i pochopim, protože sem to mohl napsat méně hospodsky. Ale rozhodně nemam potřebu dvojsmyslů a mluvy na hraně o dětech ani posílání fotek na hraně toho co je považováno za legální.
Pokud jde o kontext, který tak prosazuješ. V mym kontextu jde o srovnání normálově orientovaného člověka se mnou, zjištění jestli může dítě vzrušovat i normála a na kolik jsem normálovi podobný. Což je pro mě hodně důležité a nemám prakticky možnost se nikoho zeptat, Keial byl první člověk který mi upřímně odpověděl. A toto sem jasně zdůraznil ve svém psaní, včetně toho, že byl první normál kdo mi tak otevřeně napsal co cítí k dětem.
Kontext od někoho kdo se baví bavením se na hraně nebude bez varování...
Opravoval jsem tvou interpretaci, protože sem jasně psal Keialovi, že se ptám čistě teoreticky jestli by ho mohla vzrušit v nějaké erotické póze nahé dítě. Snad sem i více krát psal "teoreticky". Pochybuju, že toto nováček nepochopí, nebo někomu přijde, že se ptám na takové věci příliš často.
Mojí logiku jsi nepoužil, to zase sis něco domyslel. Kdybys mě odignoroval 1-5x za den a cirka do každé 8. zprávy bys viděl zprávu viděl se slovy "ohnutá holčička", tak by to byla moje logika kterou sem použil na fotky, že je moc nahotin na to aby mi vadili.

Ještě k té prcině. Pokud ti to vadí, tak na to upozorni. Pokud ne, tak mlč. Myslim, že napsání podobných slov jednou za uherskej rok nikomu vadit nebude. A krom toho, moc nechápu závadnost. Ale to řešit nebudu, protože mi nikdo nepsal, že by mu moje psaní vadilo.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Tedy pánové...
Toto vlákno jsem dávno hodil do koše, ale co se tady děje, to je k neuvěření...
Vážně mi přijde, že se tady někteří méně chápaví stále točí v kroužku za svým ocasem.

Silesio, mohl by sis prosím po sobě vždy alespoň třikrát přečíst svůj text? Vrháš sem tolik překlepů. Víš, kolik lidí se bude v budoucnu zabývat tímto bulvárem? Nestojí Ti to za to? Abys působil alespoň trochu věrohodně?

Marco, souhlasím s Tebou, že bychom se všichni měli na chatu chovat slušně. Sám na tom usilovně pracuji.
Nemusel jsi nás ve svém včerejším příspěvku tolik napínat s identitou Kasze. Víme, jak je příkladně slušný.
Také mi přijde, že sám jsi ujel, když jsi měl potřebu uměle vymýšlet některé příklady nevhodných citací.

m00ne, tu diskusi s Tvým nevšedním dotazem jsem sledoval live a s napětím. Tvá otázka byla vskutku jasně formulovaná, každý nezasvěcený člověk by pochopil, na co se ptáš a zřejmě by Ti i uvěřil čistě "vědecký" záměr.

Ksofte, Ty už prosím jako najednopiuziti nic nepiš a počkej si na nové jméno.

Nerad bych se pouštěl do nějakých detailních rozborů či zakládal nové téma s názvem Jak JÍ říkat, ale...
Chci se pozastavit nad (dle mého) hodně nevhodným slovem, které se tady začalo zbytečně opakovat: "prcina, prcinka".
Pro dívčí genitál (takto se o NÍ píše ve vědeckých publikacích) se užívají nejrozmanitější slova: "pipka, pipča, buchtička,..." ale některé holčičky - tedy jejich rodiče - matky, užívají "prcina". Matky možná mají "prcinu", ale mluvit takto o pipince holčičky - panny, je krajně nevhodné a každý, zvláště však "profesionál" GL by se toho měl vyvarovat.
Označení "prcina" jednoznačně vychází ze slova "prcat", tedy vulgárního označení pro soulož. A uznejte, že dívčí genitál není pro žádné podobné aktivity určen. V dospělosti vypadá poněkud jinak a může být označována ledajak, ale alespoň my šiřme příkladná slova - nebo je spíše vynechejme vůbec - nenechme se svádět svými deviantními sklony.
Ksoft zavedl nesmírně decentní označení "čárka". I když tak může působit spíše pro neznalé a na dálku, považuji tento termín za nejvhodnější, pokud se baví pedofilové (tedy i BL) mezi sebou.
Říkejte si jí, jak chcete, ale prosím zkuste používat slušnější verze a klidně i napomínejte nevhodné matky, když je někde uslyšíte, jak volají (na malou holčičku, ne na kolegyni): "Utři si prcinu."
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

M00ne, takové psaní si nikdo nemůže zasloužit a určitě by tak neměl psát ten, kdo ostatní okřikuje za každou blbost.
Přece nezáleží na tom jak jsi to myslel, nezáleží na kontextu ale takhle psát by se prostě nemělo.
O tom, že byla ohnutá (předkloněná holčička je prostě ohnutá) a že jsi ještě dodal s náležitým důrazem vidět ze zadu, píšu schválně, protože to z toho dělá to úchylnější, než napsat jen nahá.

Já bych chtěl jenom vidět, kdyby se tak zeptal někdo z nás. To by si všichni ti co teď píšou jak psaní m00na bylo v pořádku zase jen stěžovali jak to bylo nevhodné.

Naše psaní a už jsem to tu psal několikrát, tam je problém v tom, že ve všem hned vidíte dvojsmysl, ikdyž ten kdo to psal to myslel úplně normálně. Fakt nevim čí myšlení je pak horší, když někdo za vším vidí hned něco nevhodného nebo sexuálního.

Co se týče prciny, to pro mě taky vypovídá dost o tobě, protože takhle napsat na fórum bych si to nedovolil, teda vůbec bych o ní takhle nemluvil. A myslím, že jsem na ni upozornil dost. Stěžovat si na to nemá cenu, protože kdyby to tak napsal někdo z nás, je to slovo už dávno smazané, ale takhle bych se dočkal jen odpovědi, že to bylo použité správně a není na tom nic špatného.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Plyšáček píše: Nerad bych se pouštěl do nějakých detailních rozborů či zakládal nové téma s názvem Jak JÍ říkat, ale...
Chci se pozastavit nad (dle mého) hodně nevhodným slovem, které se tady začalo zbytečně opakovat: "prcina, prcinka".
Pro dívčí genitál (takto se o NÍ píše ve vědeckých publikacích) se užívají nejrozmanitější slova: "pipka, pipča, buchtička,..." ale některé holčičky - tedy jejich rodiče - matky, užívají "prcina". Matky možná mají "prcinu", ale mluvit takto o pipince holčičky - panny, je krajně nevhodné a každý, zvláště však "profesionál" GL by se toho měl vyvarovat.
Označení "prcina" jednoznačně vychází ze slova "prcat", tedy vulgárního označení pro soulož. A uznejte, že dívčí genitál není pro žádné podobné aktivity určen. V dospělosti vypadá poněkud jinak a může být označována ledajak, ale alespoň my šiřme příkladná slova - nebo je spíše vynechejme vůbec - nenechme se svádět svými deviantními sklony.
Tady bych s tebou souhlasil. Chvíli jsem taky přemýšlel jestli se tu mám rozepsat o nevhodnosti toho slova, ale nějak se mi nechtělo a ty jsi to určitě zvládl líp. :D
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Filip »

Plyšáček píše:Nerad bych se pouštěl do nějakých detailních rozborů či zakládal nové téma s názvem Jak JÍ říkat, ale...
Chci se pozastavit nad (dle mého) hodně nevhodným slovem, které se tady začalo zbytečně opakovat: "prcina, prcinka".
Pro dívčí genitál (takto se o NÍ píše ve vědeckých publikacích) se užívají nejrozmanitější slova: "pipka, pipča, buchtička,..." ale některé holčičky - tedy jejich rodiče - matky, užívají "prcina". Matky možná mají "prcinu", ale mluvit takto o pipince holčičky - panny, je krajně nevhodné a každý, zvláště však "profesionál" GL by se toho měl vyvarovat.
Označení "prcina" jednoznačně vychází ze slova "prcat", tedy vulgárního označení pro soulož. A uznejte, že dívčí genitál není pro žádné podobné aktivity určen. V dospělosti vypadá poněkud jinak a může být označována ledajak, ale alespoň my šiřme příkladná slova - nebo je spíše vynechejme vůbec - nenechme se svádět svými deviantními sklony.
Ksoft zavedl nesmírně decentní označení "čárka". I když tak může působit spíše pro neznalé a na dálku, považuji tento termín za nejvhodnější, pokud se baví pedofilové (tedy i BL) mezi sebou.
Říkejte si jí, jak chcete, ale prosím zkuste používat slušnější verze a klidně i napomínejte nevhodné matky, když je někde uslyšíte, jak volají (na malou holčičku, ne na kolegyni): "Utři si prcinu."
Keď už máme nutnosť, tu písať a rozoberať pohlavné orgány, hoci na to ja nevidím žiaden dôvod, prečo by sme tak mali vôbec robiť, tak čo keby sme namiesto rôznych čudných pomenovaní, používali odborné výrazy, v prípade chlapcov penis, v prípade dievčat pošva , alebo vulva. Ešte lepšie by bolo používať slová ako dievčenský genitál, chlapčenský genitál, alebo prirodzenie. Nie sme deti, aby sme hovorili pohlavným orgánom čuráčik, pipík, alebo čiarka, či buchtička.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Filip píše:Nie sme deti
Nesouhlasím. :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Á, Filipovi se zachtělo uvést další "vzrušující" slova.
Prosím Vás, stopněme to zavčasu, jinak založím celé téma! :D A víte, že já dokáži problematiku čehokoliv, k čemu mám vztah, rozpracovat do detailů... :D
Filip píše:Keď už máme nutnosť, tu písať a rozoberať pohlavné orgány,...tak čo keby sme namiesto rôznych čudných pomenovaní, používali odborné výrazy...
Ano, Filipe, nejsem proti. "Odborníci" radí rodičům již po mnoho let označovat pohlavní orgány před dětmi jejich prvými jmény: penis a vagina. Jen jsem to ještě od nikoho v ČR neslyšel. :D
Mimochodem - vagina i (Tebou zmiňovaná) vulva jsou pro mne šílená slova. Slovo pochva je dobré, ale nějak se vytrácí - navíc navozuje spíše představu hluboké dutiny - ale u holčiček jde většinou spíše o povrchovou vnější část pohlavního orgánu.
Přirozeně slovo přirození je zavádějící. Pokud je míněno to, že je přirozené mít přirození, budiž. Přesto si myslím, že v tomto slově je spíše jinotaj napovídající, kudy přicházejí lidé na svět - tedy: při - rození.

Pokud budu já psát na ČEPEKu názory na vědecké studie sexuologů, budu používat označení "dívčí genitál".
Pokud budu jako učitel muset označit patřičnou část těla před holčičkou, použiji "pipinka", pokud nebude rozumět, pak přejdu na "buchtička", případně "předeček" (moje vlastní označení).
Pokud budu mluvit se zdravotnicí na letním pobytu, použiji slovo "vagina". Případně začnu hned hovořit o "gynekologickém problému" a zmíním se o "předběžné diagnóze" v latině (asi bude koukat, co to znamená a budu hodně nenápadný. :D)
Na chatu se tomu asi vyhnu úplně - mám tam teď mnoho "dozorců". (Slovo dozorců jsem dal do uvozovek jako jiná slova v předchozích větách, ale nemyslel jsem tím nic zlého.) :D
Budu-li mluvit s matkami žákyň, budu mluvit o "pipče" nebo "pipince".

"Odborníky" na dětskou sexualitu bych chtěl jako odborník minimálně nenápadně upozornit na to, že jejich rady nebere široká veřejnost vážně. Mohou tedy začít psát rady jiného druhu (není nad dětská označení pipka a pindík) nebo citovat Plyšáčka - podobně jako ostatní členové v tomto vláknu.

Ke Ksoftově poznámce o "válce mezi BL a GL". Nemyslím si, že by k něčemu podobnému docházelo. Navíc válku vždy vyhlašuje král. Někteří BL jsou mi nesmírně sympatičtí (např. Marco Freeman, teenbl). Na chatu mi u některých BL přijde, že se trochu straní a chvílemi evidentně závidí GL jejich "romantické" vztahy - oni to mají těžší a musejí zůstávat čistě "kamarády" svým kutíkům. Snad mi prominou, že jsem zde nerozebral slova vztahující se k chlapeckému genitálu. Může tak učinit třeba Filip. Vůbec by mohli být BL aktivnější a například do modelingu si dávat své klučičí "kuti-idoly". Jen poprosím Šmudlíka a spol. o přesné názvy a vhodně nazvaný "Předmět" příspěvku (názvy typu Něco pro nás BL, andílek ap. jsou na nic...)
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 22. 12. 2015, 21:51:21, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Umazán nevhodný komentář.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Jeremy »

Len stručne:

-Fenix:
Bez urážky, pri čítaní Tvojich textov v tomto vlákne (a podobných) sa mi vždy vybaví spôsob "boja" ruských trollov. Tuším m00n toto označenie voči Tebe už používa, ale podobnosť je skutočne zrejmá. Prevracanie zmyslu, úplne šialené (ne)chápanie zrejmých rodielov, porovnávanie logicky neporovnateľného, vytváranie klími triedneho boja, striktné označovanie triednych nepriateľov (BL vs GL v tomto prípade) atď. Boli časy, keď ma takéto príspevky v internetových diskusiách k spoločenským témam privádzali k šialenstvu. Menej chápavý konzument takýchto "názorov" sa nechá ľahko ovplyvniť (aj preto je trolling tak úspešný), pre ostatných je najjednoduchším východiskom ako si zachovať zdravé nervy, proste označiť takého človeka za trolla a nerozoberať jeho "argumenty". V žiadnom prípade to nechcem podávať ako urážku a nazývať Ťa tak nemienim, len som cítil potrebu vysvetliť svoj postoj. Našťastie som už trénovaný a nič také ma dnes nevytočí. Prepáč, ak sa už k Tebe nebudem vyjadrovať.

-m00n:
Šetri si nervy ;)

-Plyšáček:
"Nerad bych se pouštěl do nějakých detailních rozborů či zakládal nové téma s názvem Jak JÍ říkat.." - prosím, maj svedomie a drž sa toho! Všetci ostatní máme možnosť označiť to ako prečítané, ale Kasz tú možnosť nemá (resp. má, ale patrne neyvužíva) ;) Inak s Tebou nevhodnosti citovaného označenia súhlasím a pokúsim sa vtejto oblasti kultivovať.

-Filip:
Ak by som mal na označovanie intímnych partí používať zásadne odborné výrazy, vážne by som sa niekedy cítil divne. Bolo by to ako by som niekomu vo vypätej situácii povedal, že má má v dutine lebečnej zbytkový materiál drevnej hmoty. A to som teraz skutočne úprimne nemyslel ako prirovnanie k Tebe, je to len nevhodný príklad :D

-Gabriel Svioboda:
K nesúhlasnej poznámke, že tu nie sme deti: "Ó, mládež naša, ty`s nositeľkou rána..." A v našom prípade to vnímam ako ráno plné čerstvého, nezkazeného vzduchu. Niekedy stačí mať dosť odvahy sa zhlboka nadýchnuť a skúsiť sa k veciam postaviť inak, úprimnejšie, ako sme zvyknutí. Zhrnul by som to tak, že keby jedna lastovička robila leto, tak sa na to naše leto budem celkom tešiť ;)





-
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
Silesia
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:Marco, souhlasím s Tebou, že bychom se všichni měli na chatu chovat slušně. Sám na tom usilovně pracuji.
Nemusel jsi nás ve svém včerejším příspěvku tolik napínat s identitou Kasze. Víme, jak je příkladně slušný.
Také mi přijde, že sám jsi ujel, když jsi měl potřebu uměle vymýšlet některé příklady nevhodných citací.
Většině situací, co jsem popsal ve svém příspěvku, jsem byl bohužel svědkem. Některým od pedofilů zde na chatu, jiným na Jabberu, kde jsem daného člověka důrazně požádal, aby si taková slova laskavě nechal pro sebe, jinak s ním ukončím kontakt (a na konec jsem byl nucen ukončit), a jedné na veřejném bazénu, kde se daný dospělý muž sic nevyjadřoval o malé holčičce, ale vzhledem k tomu, jak dívka vypadala, bych jí netipoval více než 12-13 let - to má k dospělé ženě také daleko.

Možná je mírně vidět, že na sobě pracuješ. Čím dál více se snažím uvažovat o tom, jestli to u tebe nebude způsobeno nějakým psychickým problébem. Teď to nemyslím jako posmívání, ale skutečně mi to připadá pravděpodobné. Pokud s tímto myšlením či psaním máš takový problém, že jej nemůžeš zastavit a již tak nepsat, měl by ses poradit s nějakým psychologem nebo psychiatrem, čím to může být způsobeno a podstoupit případnou terapii. (Ostuda by to rozhodně nebyla, sám jsem psychiatra a terapie párkrát navštívil. Sice kvůli něčemu jinému, ale i tak mi to docela dost pomohlo - jen je třeba dobrého psychologa/psychiatra najít.) Přeji ti v tomto hodně štěstí, ať už se pro odbornou pomoc rozhodneš či ne.

Pěkný zbytek dne,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Milý mladý bráško.
Děkuji za Tvoji starostlivost. Odbornou pomoc nepotřebuji, cítím se úžasně a sebeovládání mám vybičované na vrcholovou úroveň - léta mentálních a asketických cvičení a disciplín.
Marco Freeman píše:Pokud s tímto myšlením či psaním máš takový problém, že jej nemůžeš zastavit a již tak nepsat...
Víte kluci, já se ovládám celé dny tak hodně (často musím "čelit" "útokům" holčiček a držet je "na uzdě"), že večer na chatu s pedofily bych si rád trochu zarelaxoval a vypustil nahromaděné dojmy z celého dne. Bohužel v současnosti chat nemůže díky fanatikům na morálku v naší komunitě poskytovat tuto psycho-hygienickou podpůrnou pomoc a budu to tedy ventilovat jiným způsobem - jako dosud s přáteli nepedofilními, které to vskutku tolik nezajímá.

Dříve mi nepřipadalo nutné se tolik ovládat při osobním sdílení "mezi svými". Běžně za celý den nevypustím jediné nevhodné slůvko a v práci mluvím výhradně spisovně.

Že prý psycholog - k smíchu. Tuto podpůrnou terapii mohou poskytnout nejlépe bratři stejně orientovaní, bohužel ne na chatu, který se proměnil ve výkladní skříň.

Ano, umravňování a důraz na kultivaci ústního projevu vnímám jako pozitivní vliv ČEPEKu na moji osobnost. Jen bych to jako citlivý člověk potřeboval mírnější formou a přes počáteční otevření se a svěření se bez posuzování, jak jsem to formuloval a jak jsem to dvojsmyslně vyjádřil. Moje dvojsmysly nejsou tak dvojznačné - spíše jsou pro mnohé neuvěřitelné.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne neděle 26. 4. 2015, 21:48:23, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Jestli máš vybičované sebeovládání v přítomnosti holčiček, to ti neberu a ani jsem se o tom nezmínil. Relaxovat se dá i tak, abys nahromaděné dojmy ze školky ventiloval slušným a kultivovaným způsobem. Konec konců je čeština relativně bohatý jazyk na slovní zásobu, tudíž máš nepřeberné množství vhodných formulací, kterých můžeš použít. Proto jich používej. Pokud jich nezvládneš používat, ačkoliv se, jak píšeš, snažíš, tak to nebude otázka vědomého sabotování, ale otázka psychického problému. Tak to aspoň vnímám já. A pokud chceš dokázat, že psychicky nemocný nejsi, možná je načase začít se chovat slušně. A ne se jen pokoušet o snahu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Plyšáček, Silesia, Damian, K3i4L
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Jeremy, já jen dělám to co tu doteď dělali ostatní. Uvedl jsem vytrženou část z diskuze bez zájmu o kontext nebo toho jak to dotyčný myslel a nepsal bych o tom, kdyby se tu neřešili věty nebo otázky, které mi přijdou normálnější. Asi proto, že v nich hned nevidim úchylárnu. Je mi jasný, že to píšu celkem k ničemu, protože to stejně vnímáte jinak a jediné na čem se schodneme je to, že se nikdy neschodneme. :D

Nevím, že bych BL označil za nepřátele, možná si to pleteš s něčím co tu psal ksoft. Já jen psal v jiném vlákně, že podle toho kdo co napsal a podle poděkování je vidět, že jsme odlišní a na chatu si nerozumíme.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od max1 »

Plyšaček nebuj jmenose zmeni pak všude i u starych prispevku...

Taky si nevšimej tych hlouposti co tady piše ten mladej Marko ješte musi dosahnout dospelosti aby pochopil jak se bavi normalny lide...

Ja to taky tady bral že se mohu podelit s ostatnyma co jsem prožil za den s holčičkama proste si pokecat odreagovat se atd... A ja te chapu plyšaček taky jsem to minulosti zažival a delil se s jinyma lidma o vše a nikomu to nevadilo.... Jen ted bohužel tady vladnou divny lide a nemužeme psat již aboslutne nič jen slova jako ahoj brou noc hezka holka a takove blbosti a prožitky budeme muset rešit jinde a jelikož te nemam na jinem kanalu tak se nedovim jak moc si si užil den co je škoda i pro mě nakolik ja si již neuživam nic a taky tak nemam o čem psat aspon bych mohl na tebe nejak relaxačne reagovat...

Je to jejich web a oni si určuji pravidla a nam nic jineho nezustava jen je nejak akceptovat ale pokud nejakej BL se dopusti co je njedneho blbeho slova udelam tady velky cirkus o tom aby si i oni užily potupu jak jsou uchylny a taky budu nahmatokovo kontrolovat jejich fota nedam jim vydechnout za to co nam provedly....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

najednopiužiti píše:Je to jejich web a oni si určuji pravidla a nam nic jineho nezustava jen je nejak akceptovat ale pokud nejakej BL se dopusti co je njedneho blbeho slova udelam tady velky cirkus o tom aby si i oni užily potupu jak jsou uchylny a taky budu nahmatokovo kontrolovat jejich fota nedam jim vydechnout za to co nam provedly....
Milý ksofte, buď nám jde o rozumný (a přísný) přístup, a nebo jde o to někomu jen obtěžovat život. Tak se nad tím zamysli.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti