Stížnost na Kaszovu reakci na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
fenix

Stížnost na Kaszovu reakci na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od fenix »

Zajímalo by mě, proč byla diskuze z chatu smazána a tím pádem bylo znemožněno ji zveřejnit? Přece si každý z chatu může zveřejnovat co chce.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Kasz »

Ačkoliv nejsem povinen zdůvodňovat svůj moderátorský zásah, přikládám dva nejméně vhodné příspěvky z chatu, na které jsem reagoval. Kolem jich ale bylo mnohem víc, vč. následné reakce "a co napsal nevhodného?"

1235601 - 2015-04-11 20:38:56 - Plyšáček -> max1: násobné jsou samozřejmostí. Počtem se spíše vzyšuje hloubka. Ale musí se to umět....
(...)
1235637 - 2015-04-11 20:46:54 - max1 -> Plyšáček: no nekdy teče vic ale to je již tak že to delaš ty ji a ne sama chcel sem jen naznačit

Pokud se nenaučíte rozlišovat, co je vhodné a co není, a po zásahu se ještě začnete do zasahujícího pouštět, tak prostě bude nejjednodušší vypnout chat. Není to žádná povinnost ho tady mít. Prostě jako admin tady mám konečné slovo. A můžete si argumentovat tím, že uživatelé odejdou... Ať odejdou. Jiní zase přijdou. O uživatele, kteří nejsou schopní rozlišit vhodnou a nevhodnou diskuzi, a jen se budou pouštět do admina, skutečně nestojím.

Uvědomme si, jaké jsou naše cíle. A zamysleme se nad tím, nakolik výše uvedené příspěvky (jsou jen ilustrační - nelíbila se mi celá diskuze kolem) do tohoto cíle zapadají.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od fenix »

Ne dvě věty, ale celou!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Krásně jsi to vytrhl z kontextu. Nicméně i tak je vidět, že šlo o biologickou diskusi, nikoli o obhajobu sexuálních kontaktů s dětmi nebo něco podobného.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Kasz »

Je mi jedno, jestli to byla biologická diskuze, ale byla nevhodná. Nelíbí se mi, aby se zde pedofilové bavili o tom, jak tečou šťávy z dlaždicového epitelu a hlavně poté, co pedofil masíruje příslušné místa.

Pokud se do mě budete pouštět po každém moderátorském zásahu, bude lepší chat nezapínat. Na xchatu se s Vámi žádný admin bavit nebude, prostě vás kopne do zadnice a ahoj.
Gabriel Svoboda píše:Krásně jsi to vytrhl z kontextu. Nicméně i tak je vidět, že šlo o biologickou diskusi, nikoli o obhajobu sexuálních kontaktů s dětmi nebo něco podobného.
Pokud na výše uvedené diskuzi nevidíš nic nevhodného, pak ber můj zásah jako nastavení zrcadla, že tato diskuze nevhodná byla. Na její nevhodnost mne, mimo jiné, upozornil efix, protože jsem v té době sledoval anketu TýTý.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od fenix »

Dlaždicový epitel má být jako pipinka?
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kasz píše:Pokud na výše uvedené diskuzi nevidíš nic nevhodného, pak ber můj zásah jako nastavení zrcadla, že tato diskuze nevhodná byla. Na její nevhodnost mne, mimo jiné, upozornil efix, protože jsem v té době sledoval anketu TýTý.
Vidím nechutnost, ale nikoli neslušnost. Jelikož nechutnost je záležitost osobního vkusu, měl jsi lidem nejdříve svůj osobní vkus sdělit (a prohlásit ho pro danou chvíli za závazný, proti čemuž bych nic neměl) a až pak je umlčovat.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Plyšáček »

Fenixi, žhavý ptáčku, ty jsi nějak zvědavý. Taky by Tě zajímaly odborné poznatky z oblasti dětské sexuality, viď? Měl jsi přijít včas, než to svrchovaný vládce, feudál Kasz smazal.

V citovaném úryvku jsem psal o mnohonásobných orgasmech, avšak bavili jsme se v obecné rovině a myslel jsem spíše své. Ksoftovu (max1) reakci jsem nestihl přečíst před smáznutím, děkuji tedy za to, že společně s celým (právem zřejmě rozhořčeným národem) si ji mohu přečíst v tomto dalším stěžovatelském vláknu. Jeho reakce byla vskutku již za hranou a nevhodná.

Nějak hodně potíží poslední dobou, nemyslíte?

Jste tady někteří trošku potížisti, nezdá se Vám, kluci úchylní?

Jo, a ten dlaždicový epitel je tedy hodně divné a pochybné označení pro pipču.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:Vidím nechutnost, ale nikoli neslušnost.
Hodnoť tedy obecně nechutnost jako něco, co je na chatu nevhodné.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kasz píše:Hodnoť tedy obecně nechutnost jako něco, co je na chatu nevhodné.
To právě nejde, nechutné je pro každého něco jiného.
Plyšáček píše:Jeho reakce byla vskutku již za hranou a nevhodná.
Podle mě jste oba psali na stejné úrovni. A ze dvou zpráv, které zde byly zveřejněny, je horší ta tvoje (poznámkou "ale musí se to umět" jsi to přehrál z odborné do osobní roviny, nicméně ksoft nadále pokračoval pouze v odborné rovině).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Plyšáček »

Gabriel Svoboda píše:A ze dvou zpráv, které zde byly zveřejněny, je horší ta tvoje (poznámkou "ale musí se to umět" jsi to přehrál z odborné do osobní roviny,...)
No ale již výše jsem psal, že jsem měl namysli spíše mnohonásobné OSOBNÍ orgasmy. Takže opravdu, jak správně píšeš, osobní rovina. Tyto mé schopnosti (musí se to umět) jsem psal již v minulosti v několika jiných vláknech...
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 22. 12. 2015, 22:09:31, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Smazán nevhodný komentář.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:...nicméně ksoft nadále pokračoval pouze v odborné rovině).
No, neřekl bych, že poznámka "kdybys jí to udělal ty", byla pouze v odborné rovině.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Co já mohu psát o polyorgastických holčičkách...
Raději nic.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Plyšáček, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kasz píše:No, neřekl bych, že poznámka "kdybys jí to udělal ty", byla pouze v odborné rovině.
To prostě znamenalo "kdyby jí to udělal někdo jiný a ne ona sama". To podle mě v odborné rovině je.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:
Kasz píše:No, neřekl bych, že poznámka "kdybys jí to udělal ty", byla pouze v odborné rovině.
To prostě znamenalo "kdyby jí to udělal někdo jiný a ne ona sama". To podle mě v odborné rovině je.
Tam je jasně napsané "když jí to děláš ty", ne "někdo jiný".

Ale to je jedno, prostě to tolerovat nebudu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Silesia »

pane jo tohle je opravdu děs to se neumíme bavit normálně někteří neumí bez dvojsmyslů a aktivit o nichž pokud jsou provozovány se podle mě mluvit nemá/ nemusí / žít?
opravdu zařínám být rád že jsem bl a tohle mě fakt netrápí a s kluky mám super vztahy. takže tím vším trpí chat trpí forum a trpíme tim my sami.....

takže bud se naučíme chovat slušně a budeme se sto venovat něčemu co má smysl nebo se tady postupně zahrabeme do žabomiší diskuze a rozložíme to tu zevnitř
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, šmudlík, Kuba
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Zajímalo by mě, kdo všechno byl v dané době na chatu a dokáže tudíž posoudit kontext. Doufám, že Silesia a Marco tam byli, když se k tomu tak vyjadřují.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Silesia »

Gabrieli je uplne jedno jestli ano nebo ne proste a jednoduše toto do diskuye nepatri a je mi uplne jedno jaky kontext to melo nebo nemelo a na pedo web takova slova či diskuze nepatri tuplem. TAKŽE JE MI FAKT JEDNO v jakem kontextu kdo co řekl nebo neřekl a jestli ho k tomu někdo vyprovokoval nebo ne...

Prostě jsou věci které se nemaj objevovat.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Gabriel Svoboda píše:Zajímalo by mě, kdo všechno byl v dané době na chatu a dokáže tudíž posoudit kontext. Doufám, že Silesia a Marco tam byli, když se k tomu tak vyjadřují.
Se Silesiou v příspěvku, ke kterému jsem dal poděkování, souhlasím. Pokud mluvíš o příspěvku ve vedlejším vlákně, tak ti řeknu jen tolik, že pokud nějaký člověk chrochtá místo toho aby psal, tak se nedá svítit. A to, že je Ksoft zabanovaný a nemá tady co pohledávat, to je prostě holý fakt.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Damian
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Marco Freeman píše:pokud nějaký člověk chrochtá místo toho aby psal, tak se nedá svítit. A to, že je Ksoft zabanovaný a nemá tady co pohledávat, to je prostě holý fakt.
Jenže ksoft už asi čtvrt roku nechrochtal, ani včera. Pokud tady ksoft nemá co pohledávat, má být zabanovaný ihned, ne až když si někdo najednou náhodou vzpomene.
Silesia píše:Gabrieli je uplne jedno jestli ano nebo ne proste a jednoduše toto do diskuye nepatri a je mi uplne jedno jaky kontext to melo nebo nemelo a na pedo web takova slova či diskuze nepatri tuplem. TAKŽE JE MI FAKT JEDNO v jakem kontextu kdo co řekl nebo neřekl a jestli ho k tomu někdo vyprovokoval nebo ne...

Prostě jsou věci které se nemaj objevovat.
Závidím ti tvůj jednoduchý život. Je strašně snadné říct "toto se nesmí dít za žádných okolností, bez ohledu na kontext". Právě tato věta totiž bývá základem nejrůznějších falešných obvinění. Připadám si jako ve filmu Ako som prežil: Obvinenie, kde učitel "houkl" na dívky v šatně, aby přestaly hlučet, a následně to bylo interpretováno tak, že se dobýval k dívkám do šatny a křičel na ně, což se přece nesmí dít za žádných okolností, bez ohledu na kontext. Nebo jako ve filmu Nevinné lži: Klukovina, kde učitel svlékal chlapce, aby se mu podíval na zranění, a opět to bylo intepretováno tak, že svlékat cizí dítě je přece absolutně nepřijatelné za všech okolností. I v tvém životě, Silesio, stejně jako ve svém životě či životě kohokoli jiného, bych určitě našel spoustu momentů, které by — vytrženy z kontextu, v ústech hysterických populistů — byly absolutně nepřijatelné. Přeborníkem v tomto je norská sociálka, která takto z kontextu vytrhává momenty, kdy je rodič v hospodě (Norové nechápou, že mezi abstinencí a alkoholismem je ještě jeden mezistupeň — slušné střídmé pití) nebo kdy má rodič konflikt s dítětem (který se občas odehraje i v sebevíce milující rodině).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů