Stížnost na vyhození Ksofta uživatelem I9II ze dne 20.6.2015

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Stížnost na vyhození Ksofta uživatelem I9II ze dne 20.6.2015

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

I9II vyhodil ksofta z chatu a já se ptám, za co. Podle nových pravidel se to nesmí řešit na chatu, takže jsem nucen se ptát tady.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od I9II »

Za reakci na fotografii.
20.06.2015 21:39:25 Anonym798 -> plyšáček: jo tuhle znam ta ma moooc hezkou čarku ....
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

*wall*
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od fenix »

No jasně, z chatu se vyhazuje za každou blbost, ale když někdo obhajuje zneužívání dětí na fóru, je to v pořádku.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od Kasz »

S vyhozením souhlasím. (Fenix je offtopic, zde nic jiného, než konkrétní výše zmíněný přestupek ksofta neřeším.)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od fenix »

No jasně, zde se řeší jen to co se hodí.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dobře, jakákoli diskuse o pohlavních orgánech je tedy trestná. Pamatuju si mnoho situací, kdy by podle tohoto pravidla musela být vyhozena většina přítomných BL, a nepochybně takové situace nastanou i v budoucnu. Když chcete tolik SOSek ...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od fenix »

Uvědomte si konečně jak jste s takovýma názorama mimo, a Kasz jasně ukázal, že někdo může psát jak chce a to zrovna řešit nebude a řeší se vždy jen někdo.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Nevím kontext toho, co Ksoft napsal, na jakou fotku reagoval a podobně, protože jsem přišel pár sekund po jeho vyhození, v příkazu /show 200 už to nebylo a ti, které jsem oslovil, mi nebyli schopni to z různých důvodů poslat, tak mi nezbývá, než hodnotit větu jako takovou.

Nelíbí se mi spíš ten postoj, jako by dané dívky (předpokládám, že šlo o holčičky) posuzoval jen podle vzhledu pohlavních orgánů a nic jiného na nich nebylo pěkné nebo podstatné. Sám bych jej za samotné toto prohlášení nevyhodil, spíš bych ho jen upozornil, aby to dále již nerozváděl (na což by reagoval zas obviňováním, že se pletu to věcí GL a začal by mě urážet, takže je to 50/50, že by to stejně skončilo vyhozením).

Spíš mě pobavilo, kolik témat v sekci Poděkování, návrhy a stížnosti patří upozorněním na vyhození či chování Ksofta. Kaszova reakce na chování ksofta na chatu dne 11.4.2015, Simgiranova reakce na chování ksofta na chatu dne 30.5.2015 a nakonec i I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015). Vyplývají z toho na mě hned tři věci.

Zaprvé, Ksoft se řešil na fóru minimálně každý měsíc (a to nevíme kolikrát v měsíci).

Zadruhé, vyhodit jej je asi trestné, vzhledem k tomu, že po každém vyhození se založilo téma, kde s vyhozením uživatelé nesouhlasili. To, že je tady Ksoft podmíněně se asi nebere v potaz. Sám nechápu, že se neřeší to, že problémový uživatel "v podmínce" několikrát do měsíce dělá binec, že se to i řeší na fóru, ale stále tady je. Být ním, a být i vámi, kteří na jeho chování tímto způsobem jen ještě více upozorňujete, tak radši sklopím uši a mlčím, protože tímto stylem je jen ještě více pravděpodobné, že Ksoft poletí natrvalo.

A zatřetí, má s ním problém téměř každý admin či moderátor, který na chat aktivněji chodí. Je jen otázkou času, kdy se tady ukáže i "Reakce Marca F. na chování Ksofta dne...", protože já si taky neberu již moc servítky. A nakonec tady budeme mít pěknou řádku vyhození, přičemž je přece jasné, že je nemožné, aby Ksoft měl nějaký problém, ale problém mají asi všichni kolem něj.

Od Fenixe jsme se zatím dozvěděli jen tolik, že se tady řeší jen to, co se hodí, což se již v různých vláknech fóra objevilo již tolikrát, že už se na to snad nikomu nechce pořádně reagovat, spíš bych řekl, že to akorát plevelí databázi a lidé si zvykli jeho příspěvky v některých témách přeskakovat.

Gabriel napsal opět větu "Pamatuju si mnoho situací, kdy by podle tohoto pravidla musela být vyhozena většina přítomných BL, a nepochybně takové situace nastanou i v budoucnu.", ze které zase syčí to, že boyloveři jsou nějak špatní, hrají si na svaté a moralizují GL. Ten, co Ksofta vyhodil, je ale poloviční GL, takže je tato poznámka opět mimo.
Gabriel Svoboda píše:Dobře, jakákoli diskuse o pohlavních orgánech je tedy trestná.
Nejde jen o to, jaká je to diskuze, ale o to, jakým stylem je vedená. To je to, co již v několika vláknech nedovede více lidí pochopit. Nejde jen o to co napíšu, ale jak to napíšu.

S přáním hezkého zbytku noci,
Marco F.

(P. S.: Už pomalu abychom Ksoftovi založili speciální sekci, kde se bude diskutovat jen o něm. Témat by na to bylo dost.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Kasz, Damian
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Marco Freeman píše:Zadruhé, vyhodit jej je asi trestné, vzhledem k tomu, že po každém vyhození se založilo téma, kde s vyhozením uživatelé nesouhlasili.
Za to můžou nová pravidla, podle kterých je trestné se moderátora na chatu byť jen zeptat, za co byl dotyčný vyhozen. Na vše se musí založit nové téma na fóru.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Gabriel Svoboda píše:Za to můžou nová pravidla, podle kterých je trestné se moderátora na chatu byť jen zeptat, za co byl dotyčný vyhozen. Na vše se musí založit nové téma na fóru.
"Zásah moderátora na chatu je zakázáno na chatu kritizovat, nesouhlas a rýpání mohou být důvodem pro vyhození daného uživatele nebo také pro vypnutí chatu. Nelíbí-li se Vám rozhodnutí či zásah moderátora, vložte stížnost na fórum."

Takže to chápu tak, že zeptat se můžu, bude-li to podáno normální a nerýpavou cestou, a až když s tím pak nesouhlasím nebo mi moderátor neodpovídá a já to chci přesto vědět, tak napíšu příspěvek na fórum.

A při psaní tohoto pravidla se asi nepočítalo s tím, že se zde bude na každé vyhození Ksofta vytvářet nové téma. Kdyby to takto dělali členové o každém vyhozeném uživateli, tak tady vlastně neděláme nic jiného, než reagujeme na stížnosti ohledně vyhození.

S přáním hezké neděle,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Damian
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I9II vyhodil ksofta z chatu (20.6.2015)

Nový příspěvek od Kasz »

Zeptat se určitě můžeš. To pravidlo bylo přidáno hlavně proto, aby se omezilo takové to rýpání "A proč byl vyhozen? Nevidím žádné porušení pravidel. Na vyhození to určitě nebylo, moderátoři nejsou spravedliví, ..." apod.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti