Žádost o smazání mého účtu a profilu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Žádost o smazání mého účtu a profilu

Nový příspěvek od Fíla »

 ! Zpráva od: Marco Freeman, 4. 5. 2021
Upozornění pro případné budoucí uživatele: Tato sekce NESLOUŽÍ pro umisťování žádostí o smazání účtu a napsání takového příspěvku není pro administrační a moderátorský tým směrodatné. Pokud chce uživatel skutečně ze závažných důvodů komunitu opustit, řídí se následujícími body pravidel:
8) Vyjadřujete souhlas s tím, že:
h) v případě žádosti o smazání účtu budete muset zažádat prostřednictvím soukromé zprávy na fóru, projít tříměsíční výpovědní lhůtou, jež je počítána od prvního dne v následujícím měsíci, v době od Vaší žádosti nesmíte být nijak zvlášť na fóru či chatu aktivní, a následně po uplynutí výpovědní lhůty smazání účtu potvrdit;
i) v případě, že Vám bude po žádosti o smazání účtu udělen jakýkoliv trest či varování, bude Vaše žádost pozastavena nebo zrušena - což záleží na míře provinění a trestu;
j) ani při smazání účtu nelze smazat i všechny napsané příspěvky. Administrátor se ale zavazuje k smazání důvěrnějších příspěvků, jako je životní příběh aj., když o to uživatel zažádá.

Jinými slovy je po uživateli vyžadováno, aby tuto zprávu napsal administrátorům do soukromé zprávy. Proč zrovna takto? Pakliže chce uživatel komunitu skutečně opustit a není to myšleno v nějakém specifickém afektu, zpravidla tomu předchází delší úvaha. Teatrální výkřiky na fóru odpovídají mnohem více afektovanému rozhodnutí, nehledě na možnou snahu vzbudit v komunitě nějaký rozbroj. Z toho důvodu jako administrátoři tyto žádosti neuznáváme. Pokud se nějaký uživatel rozhodne odejít, očekávám(e) tak jeho rozhodnutí v soukromé zprávě.

Soukromá zpráva je také podstatná v tom, že se zpravidla doptáváme uživatele, jaký postup navrhuje, co chce případně smazat (nějaké důvěrnější příspěvky), anebo v klidu a slušně řešíme důvod a snažíme se nalézt oboustranně uspokojující řešení. Odchod z komunity by měl být až posledním možným řešením.

Druhak je nutné brát v potaz, že nelze požádat o smazání účtu, pokud dotyčný člověk způsobuje rozbroje, neřídí se pravidly nebo nerespektuje rozhodnutí Týmu. Jak je psáno v pravidlech, tak pokud bude v průběhu žádosti uživateli udělen jakýkoliv trest nebo varování, tak je žádost pozastavena nebo zrušena. Pokud chce uživatel odejít, měl by tak učinit slušně a v klidu, nikoliv tady teatrálně zbrojit proti komukoliv.

Nechceme nikomu házet klacky pod nohy, pokud se opravdu rozhodne odejít, na stranu druhou očekáváme i snahu reciproční – tedy že uživatel se bude snažit svým rozhodnutím a odchodem komunitu nerozvrátit. Jsme lidé, a proto očekávám, že se k sobě budeme i při loučení chovat slušně.

Děkuji za pochopení.

Pro více informací ohledně smazání mě neváhejte kontaktovat – kontaktní údaje naleznete na mém profilu.


Ahoj,
Žádám vás bez udání důvodu smazat můj profil jak zde na Fóru, tak i na chatu. Na chatu jsem se přejmenoval na SMAZAT tak mi prosím smažte učet.
Jelikož mi přišla SZ nová pravidla, tak lhůta na smazání přezdívek zde na fóru a na chatu je v případech, když je člověk emocionálně rozrušený 3 měsíce. Jelikož já jsem člověk klidný a mám teď chladnou hlavu a jsem 100% jistý, že sem již chodit nebudu z čistě osobních důvodů, můžete mi smazat přezdívku hned bez zbytečných prodlev jak na fóru tak na chatu.

Co se týče obsahů a příspěvků, nepožaduji, aby byly smazány, je to vaše, tudíž si s tím dělejte co chcete.

Děkuji vám všem za fajn pokec a čtení deníků a všeho ostatního, co s tímhle projektem souvisí.
Následně mi dovolte popřát vám, netrestancům, aby jste nezavdali změnám ve svém chování a aby jste nedopadli jako já.. ve vazbě, v léčebně. Snažte ovládat své impulsy, protože stejně se na všechno dřív nebo později přijde, ať jste sebelepší. :)
Já si již vaše příspěvky nepřečtu, a ani nechci nic číst už tady na tomhle serveru, byť je to fajn projekt a věřím, že pomůže nejednomu člověku.

Mějte se tu hezky. Jestli ta 3 měsíční lhůta je nutná, tak klidně, ale nic to nezmění. Takže klidně mi to smažte, ale já tu jsem naposledy. Mažu si historii, smazal jsem si i oznámení na SZ a na jakékoliv notifikace.

Mějte se tu, sbohem
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Smazání mého účtu a profilu - Fíla

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Fíla píše:smazal jsem si i oznámení na SZ a na jakékoliv notifikace.
Tak to si asi nepřečteš ani tuhle zprávu. :) Každopádně dík za tvoje články a příspěvky o léčbě a všem okolo, mazat je určitě nebudeme. Ani tvůj účet by se nemusel mazat — můžeš sem prostě přestat chodit. Ale jak myslíš. Dík, že ses aspoň rozloučil a neodcházíš ve zlém.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti