Nejsem pedofil i jsem pedofil

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Nejsem pedofil i jsem pedofil

Nový příspěvek od malou »

Muzete me pomoci rict co jsem?Miluji male holcicky i sexualne 6-12 let,ale sexualne se me liby i starsi zeny 40-70 let,navic me silne vzrusuji cernosky a aziatky (dospele),v mych masturbacnich fantasiich si ale i predstavuji,jak deti maji mezi sebou sex,jenom nekdy,dost zridka,si predstavuji ze jsu asi deseti,jedenactilety hoch a postarsi zena(pedofilka)ma se mnou sex.

Kdyz si predstavim sex s dospelou zenou meho veku,evropskeho puvodu tak me to sice trosku vzrusuje ale ne tak moc jak tyhle odlisne vekove ci etnicky rozdilni partneri.

Proc mam takove citove a sexualni citeni?Ale opakuji ze jenom k holcickam citim lasku,a jsem ochotny zit sni.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsem pedofil i jsem pedofil

Nový příspěvek od Kasz »

Každý člověk je originál a může být mixem různých vlastností, tedy i sexuálních preferencí. Nic zvláštního bych v tom neviděl. Mě se líbí i děti (holčičky), některé dospívající, adolescentní dívky a dospělé dívky. Nejvíc se mi líbí dívky ve věku 11-12 roku, to je pro mě určující ve smyslu toho, do jaké škatulky se mám zařadit. Děti se mi určitě líbí víc než dospělí, proto sebe považuji za pedofila.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Nejsem pedofil i jsem pedofil

Nový příspěvek od simgiran »

Sexualita lidí... zdá se býti komplikovanou. Asi ti na tvoji otázku neodpoví, ale zeptám se, líbí se ti holčičky - černošky nebo asiatky a líbí se ti více, než holčičky - bělošky? A líbí se ti trochu kluci nebo muži černoši, asiati, nebo vůbec?
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Nejsem pedofil i jsem pedofil

Nový příspěvek od malou »

simgiran píše:Sexualita lidí... zdá se býti komplikovanou. Asi ti na tvoji otázku neodpoví, ale zeptám se, líbí se ti holčičky - černošky nebo asiatky a líbí se ti více, než holčičky - bělošky? A líbí se ti trochu kluci nebo muži černoši, asiati, nebo vůbec?
Co se mi liby nejvic

1.Holcicky 6-12let zamiluji se i sexualne
2.Starsi zeny 40-70let sexualne
3.cernosky a aziatky sexualne

Kluky mam rad asi jako holcicky do 5let.Jsou mily,ale nemohl bych se do nich zamilovat,ani mit snema nic sexualniho.Chlapy v mich predstavach hraji role ze maji sex s divkami nebo zenami,ja bych osobne se snema mazlit nebo mit sex snema nemoh :! chlapi pro me nejsou pekni.

Jinak se mi liby predstava ze ma mali chlapec milostni vztah se zenou pedofilkou.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Nejsem pedofil i jsem pedofil

Nový příspěvek od Mathias8 »

Podla mna to máš lepšie. Lepšie v tom zmysle, že sa ti páčia sexualne aj staršie. Hlavne v tom, že možeš po citovej a sexualnej stránke naviazat kontakt so staršou a naviac nebudeš budiť podozrenie že sa ti páčia aj holčičky.
Ja také nazvem to "štastie" nikdy nebudem mať. Pretože sa mi páčia a sexualne ma pritahujú iba deti od 4 do 12 rokov. Najviac 8-9 a 11-12 ročné.
Nájdú sa aj niektoré 14 ktoré majú detské črty a spravanie.
Ale staršie ako 15 vobec. Som pedofil ako vyšitý :D
Ale hrozne ma to štve a deptá už z toho dovodu, že nemožem naviazat vztah so staršou ako 15 ... nedokážem to.
Preto si myslím, že to máš lahšie. A keď už to máš lahšie..máš šancu žiť normálny život..myslím ako partnerský. Nehádž flintu do žita.
Prajem ti aby si si našiel partnerku, ktorá ťa bude chápať takeho aký naozaj si a hlavne aby si bol šťastný. To je to, čo každý potrebuje. Byť šťastný...
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Nejsem pedofil i jsem pedofil

Nový příspěvek od malou »

Mathias8 píše:Podla mna to máš lepšie. Lepšie v tom zmysle, že sa ti páčia sexualne aj staršie. Hlavne v tom, že možeš po citovej a sexualnej stránke naviazat kontakt so staršou a naviac nebudeš budiť podozrenie že sa ti páčia aj holčičky.
Ja také nazvem to "štastie" nikdy nebudem mať. Pretože sa mi páčia a sexualne ma pritahujú iba deti od 4 do 12 rokov. Najviac 8-9 a 11-12 ročné.
Nájdú sa aj niektoré 14 ktoré majú detské črty a spravanie.
Ale staršie ako 15 vobec. Som pedofil ako vyšitý :D
Ale hrozne ma to štve a deptá už z toho dovodu, že nemožem naviazat vztah so staršou ako 15 ... nedokážem to.
Preto si myslím, že to máš lahšie. A keď už to máš lahšie..máš šancu žiť normálny život..myslím ako partnerský. Nehádž flintu do žita.
Prajem ti aby si si našiel partnerku, ktorá ťa bude chápať takeho aký naozaj si a hlavne aby si bol šťastný. To je to, čo každý potrebuje. Byť šťastný...
Taky se me liby predstava,jak mali chlapec ma sex s holcickou ve stejnem veku nebo v asi stejnem veku.Ale ted k tvim odpovedim.

LIP NEZ TY NA TOM VUBEC NEJSU,ANI TO NEMAM LEHCI.Ja jsem napsal,ze do holcicky se zamiluju ale ne do starsi zeny,tam je jenom ta sexualita.Snema si muzu po sexu leda tak pokecat.Ja jsem dokonce kdysi po inzeratu hledal zeny s malimi holcickami.Dokonce jsem i 3 nasel,ale po nejake dobe to proste neklapalo a museli sme se rozejit.

Nekdy se do holcicky tak zamiluji,ze ani neposloucham hudbu a uzavru se do vlastniho sveta pedofilie,kde jsou v mych fantaziich jenom ja a moje holcicka.Myslim potom nani co tak asi dela a ze nemuzu byt sni.Tohle uz jsem zazil tolikrat ze se divim ze jsem se uz psychicky nezhroutil.Kolikrat me tohle zamilovani trapi i nekolik let casto i do te doby nez holcicka nevyroste ale i tak myslim na ni co bych sni mohl prozivat kdyby jsme byly spolu.

Kdyz se ktomu pridaji ty zpravi o kriminalnich pedofilech a ja jako pedofil si musim vysliset ze pedofilove jsou kriminalnici,tak se citim strasne.Pak kdy ctu ty pribehy dospelich o tom jak jim bylo pedofili ublizeno,tak to se pro me hrouti svet.Pak se ptam sam sebe,proc jsem se do tohodle sveta narodil.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti