Ve škole

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 56
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Ve škole

Nový příspěvek od NemesisPri »

Když, jsem nemohl najít práci, rozhodl jsem se vrátit do školy a užít si školský léta, přesněji smaozřejmě vrátit se na střední (je mi 22 let)

Začalo to tím, že učitelka měla učit látku o vztazích mezi lidmi a sexualitou, avšak zatímco homosexualita je podle učitelky naprosto normální je vědecky dokázáno, že nic zlého to není. Pedofilie podle ní není nic jiného než úchylka, při které pedofil nedělá nic jiného, než je jen čeká na děti a znásilňuje je. Moc se mi to nelíbilo. Sice se s tím setkáváme zde v mnoha článcích, ale že se tohle učí teď ve škole, mě hold štve.
Tito uživatelé poděkovali autorovi NemesisPri za příspěvek:
Deda
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Hranicar »

Taky mě to štve, na druhou stranu jsem osobně za takový přístup tak trochu rád. Je to smutné, že jsem rád za hnusnou lež, ale kdyby dětem ve škole vysvětlovali, že pedofil je většinou neškodný člověk vyhledávající přátelství s dětmi a dětskou společnost, možná by někteří z mých dětských nebo polo-dětských přátel pojali podezření a nesrovnali si to v hlavě zrovna správně. Nevím. Třeba taky ne. Pořád nemám úplně jasný názor, jestli by "pravda" měla být v obecném povědomí. Myslím, že to fakticky může mnoha pedofilům znemožnit vytvořit si nějaký přátelský vztah s dítětem. Paradoxně.
Jinak by děti měly být ve škole samozřejmě informovány o nebezpečích internetu, ale to už je jiná kapitola.
Faktem je, že to, co píšu, se vztahuje k výuce OV na vyšším stupni ZŠ, tys zmiňoval střední školu, to už je z mého subjektivního pohledu něco jiného :)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Kasz »

Myslím si, že pravda by měla být v obecném povědomí, lhostejno, zda to některým z nás může občas přinést nějaké "drobné" těžkosti. Mnohem horší těžkosti jsou totiž na nás páchány, je-li o nás rozšířena nepravda, tedy to, že pedofil je dětem nebezpečný a je třeba ho za jakoukoliv cenu od dětí nadoživotí izolovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Plyšáček
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Jednorozec »

Souhlasím s kaszem. Lež napáchá násobně větší škody.

Dokonce si dovolím srovnání s nacismem v německu, které lidem od malička vtloukal do hlavy lež o tom, jak za všechno mohou židé a jak jsou němci nadřazená rasa a kam až to vedlo víme všichni... Ano tohle je extrém, ale v minulosti už mnoho mnohem menších extrémů vedlo vždy "do pekla".

Dětem je třeba jasně vysvětlit, že podofílie je úchylka jako každá jiná a že neznamená znásilňování dětí. A že ubližování dětem může mít, a většinou má, na svědomí i člověk s "normální" sexuální orientací a je třeba se při některých známkách nevhodného chování mít na pozoru a umět říct ne, či požádat o pomoc!
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Deda »

Drahý příteli,
chápu, že tě to trochu zaskočilo a vyvedlo z míry. Doba je už taková, že pedofil je sinonimum pro člověka co páchá násilí na dětech. Musím souhlasit s Kaszem, že lež napáchá více škod než pravda. Ale s Jednorožcem nesouhlasím v jednom, že pedofilie je úchylka. To by byla úchylka i homosexualita a to jak víme, ta tak chápána není. Pedofilie je prostě jiný druh sexuality ale neznamená sexuální ani jinou agresi vůči dětem.
Je to paradox tady musím souhlasit s Jednorožcem a Hraničářem, že jsem i za tu lež rád. Kdyby tato lež uchránila jen jedno jediné dítě od sexuálního agresora zaplať za ni bůh.
Dětem je to takto podáváno jistě s dobrým úmyslem ale cesta do pekel bývá dlážděna dobrými úmysly. Odstavit pedofily z dětského světa lze, ale jen ty co jim neškodí ba naopak prospívají. Sexuální agresory odstranit nelze. Žádný z nich nemá na čele napsáno, že je schopen zneužít dítě nebo mu jinak ublížit. Může to být otec rodiny, vážený občan, politik, policista, soudce, lékař, kněz prostě kdokoli.
Ano prevence ve školách je důležitá ale měla by se říkat pravda.
Krásný sluníčkový den všem přeje Děda.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Tak pedofilie i homosexualita jsou úchylky. Úchylka je prostě jiný druh sexuality, neznamená sexuální ani jinou agresi.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
malykamos
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: verím, že si navzajom pomôžeme a dostaneme sa z toho
Příspěvky: 1

Re: Ve škole

Nový příspěvek od malykamos »

Lebo to je choré :/ všetci sme tu chori ľudia a mali by sme vyhľadať odborníkov a nepodporovat sa tu navzajom v našich uchylkach
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Cykle02 »

malykamos píše: neděle 9. 8. 2020, 17:18:54 Lebo to je choré :/ všetci sme tu chori ľudia a mali by sme vyhľadať odborníkov a nepodporovat sa tu navzajom v našich uchylkach
Hodně stupidní způsob jak nás infiltrovat. Kdyby jsi byl byl pedofil a/nebo něco o pedofilii opravdu věděl, taky nemáš tuhle naivní představu že pedofilii vyřeší nějaký doktor. Tohle napadne jedině někoho, kdo tomu rozumí jako koza petrželi.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Zappart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: telegram: @poutnick
Příspěvky: 169
Dal: 860 poděkování
Dostal: 160 poděkování

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Zappart »

malykamos píše: neděle 9. 8. 2020, 17:18:54 Lebo to je choré :/ všetci sme tu chori ľudia a mali by sme vyhľadať odborníkov a nepodporovat sa tu navzajom v našich uchylkach
Jak to koresponduje s tvým výkřikem do tmy: verím, že si navzajom pomôžeme a dostaneme sa z toho ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zappart za příspěvek:
Dreamer
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Tim »

malykamos píše: neděle 9. 8. 2020, 17:18:54 Lebo to je choré :/ všetci sme tu chori ľudia a mali by sme vyhľadať odborníkov a nepodporovat sa tu navzajom v našich uchylkach
Přesně, měli by jsme si vzit každý dva paraleny a budeme zachráněni!!! :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Cykle02 »

Mě baví ta představa, že by ty desetitisíce pedofilů, podle rad tady "odborníka", se na ráz objednalo k těm několika desítkám sexuologům u nás, a to ještě s takovou jobovkou, jako že chtějí předělat na heterosexuály *lol*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvek:
Zappart
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Tim »

Beztak za to ze jich je malo muze Kalousek a Soros!!! Jo a Istambulska umluva taky!!!! *crazy* *rofl*
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Ve škole

Nový příspěvek od Daniel »

malykamos píše: neděle 9. 8. 2020, 17:18:54 Lebo to je choré :/ všetci sme tu chori ľudia a mali by sme vyhľadať odborníkov a nepodporovat sa tu navzajom v našich uchylkach
Já jsem několik let k odborníkovi chodil. Byl on, kdo mi doporučil navštívit tyto stránky. A když jsem mu při jedné návštěvě řekl, že jsem se rozhodl přestat se na pedofilii dívat jako na nemoc a začít se na ni dívat jako na neoddělitelnou součást mého života, tak mi odpověděl, že dělám dobře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 4):
Tim, Cykle02, Zappart, Dreamer
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů