Když se vaší milované něco děje?

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Když se vaší milované něco děje?

Nový příspěvek od Tsu »

Ahoj, sám nevim, jak moc tadyto brát vážně, ale kde jinde to probrat, než tady ;D Jde o to, že jsem si psal s Áňou a zrovna měla depku z toho, co se děje u ní doma. Psala něco ve smysu že jí rodiče nikdy v ničem nepodpořej, že jí řikaj, že je zbytečná a tak. Ale na druhou stranu jak jí máma na facebooku likuje a komentuje fotky (vyloženě jí tam píše, že jí má ráda). Podle mě se jen doma třeba pohádala s rodičema a tak. Pak mě napadádalší možnosti. Její tátu jsem párkrát viděl osobně. Bude asi dost "autoritativní". Byl takovej vždycky zamračenej, ale spíš vypadá rážně, než nějakej vyloženě tyran. Je to pan chemik, či co. Máma snad pracuje v salonu krásy. Takže on prostě má v tý rodině asi úplně největší slovo. Ale možností je hodně.
Jde mi o to, jak zjistit, jestli se opravdu něco děje a co nechat bejt. Já vim, že na to asi neexistuje vyloženě návod. Ale jestli někdo z vás někdy řešil něco podobnýho, tak budu vyloženě rád za rady. Díky @= . TS
Naposledy upravil(a) Kasz dne sobota 30. 5. 2015, 11:22:19, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upravena nespisovná koncovka v nadpisu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tsu za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Když se vaší milované něco děje?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ahoj.. :-) .. Povedz jej, že si si všimol, že je v poslednom čase nejaká smutná. Že vieš, že sa niečo deje ale nevieš čo. Možno keby ti povedala, že by si sa jej pokúsil nejako pomocť :)
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Když se vaší milované něco děje?

Nový příspěvek od Slav »

Ahoj, víme něco dalšího? Jak to dopadlo? Jsem duše zvídavá *book*
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Když se vaší milované něco děje?

Nový příspěvek od Tsu »

Asi se nějak pohádala s mámou. Rodiče má rozvedený a z toho byla taky dost špatná. Ale teď se má snad dobře. *yes*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tsu za příspěvek:
Forst Jan
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti