Chemická kastrace a iné...

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Kuba »

Tak už ani nevím, kdy jsem psal naposledy, ale ono je to pořád tak nějak stejný. Holeň se mi pořád ještě nezlomila a to i když mi na ní dneska při stěhování spadla skříň, prsa mi stále nerostou a místo deprese jsem teď spíše v euforii. :) Akorát jsem minulý týden měl tmavě žlutý sperma, ale tak to se dá ještě taky přežít. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Kuba »

Malé aktualizace, hladina testosteronu mi v posledním období mírně vzrostla, stále je ale zhruba čtvrtinová proti normálu. Sperma má už zase normální barvu, mám vyzkoušeno, že mohu i třikrát denně, ale většinu času stále platí, že na to nemám moc chuť. :) Holeně mě v poslední době začaly bolet obě a hodně (i při chůzi), souvisí to nejspíš i se snížením teploty a možná jsem i blbec, když ve čtyřech stupních nad nulou chodím běhat v kraťasech. :D Psychicky se cítím neovlivněn a prsa k Fílově žalu stále nemám. :D :D :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
LeeFa
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Fx100d »

Jak dlouho to bereš? Nějak to nesleduji, ale mám dojem, že to ještě není rok, nebo už je?
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Kuba »

Fx100d píše:Jak dlouho to bereš? Nějak to nesleduji, ale mám dojem, že to ještě není rok, nebo už je?
Není, vždyť před rokem jsem ještě nebyl ani pravomocně odsouzený. :)

Medikaci (Proveru 100mg) jsem začal brát 28.3., lze to vyčíst třeba z mého deníku.

Jinak holeně mě při chůzi přestaly bolet, neboť jsem kvůli nachlazení týden nesportoval.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Kuba »

Tabletky užívám už doma a z originálního balení (v léčbě je vydávají sestry), takže se mi dostal do ruky i příbalový leták. A je to teda docela drsný. :)

http://farmaceutika.info/provera-100-mg (tablety co beru)
http://pribalove-letaky.cz/depo-provera-inj (injekce, bere asi polovina pacientů v ústavní léčbě)

První věc, které si člověk nutně musí všimnout, že se v příbalových letácích jaksi vůbec neuvažuje možnost, že by se přípravek používal u mužů. A potom jistě zaujmout ty "krásné" nežádoucí účinky. Taky potěší zmínka, že by přípravek neměli používat pacienti v depresi - no, to se teda v léčbě úplně nedodržovalo...
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od simgiran »

Kuba píše:Tabletky užívám už doma a z originálního balení (v léčbě je vydávají sestry), takže se mi dostal do ruky i příbalový leták. A je to teda docela drsný. :)
Musíš je pořád brát, nebo je bereš z vlastní vůle?
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Kuba »

Musím.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od MarkM »

Fuj to je hnus... Si fakt nejsem jistej... ale tohle bych teda fakt nebral.

A musíš?, proč vlastně i v ambulatní? Bavili ste se o tom nějak s doktorkou? třeba o tom jak dlouho ještě je brát a jestli to je opravdu potřeba?
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Kuba »

Ono se o tom mluvilo i u soudu, prakticky jako o jediném... A myslím, že kdybych tam tehdy třeba jen naznačil, že mám s užíváním léků problémy, tak by mě asi ani nepustili.

Brát to musím, pacienti v ambulanci u paní doktorky chodí tak 2-3x do roka na kontrolu hladiny testosteronu, takže se i kontroluje, zda léky užívají. Nicméně, jelikož jsou návštěvy třeba i jednou za dva měsíce a ty prášky mají nájezd účinku asi dva týdny, tak člověka napadne, že někteří to mohou částečně šmelit (brát prášky třeba vždy jen dva tři týdny před termínem návštěvy, kdyby se náhodou kontrolovala hladina testosteronu).

A jinak, on to naštěstí je menší hnus, než by z toho letáku člověku přišlo. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od simgiran »

Mně se zdá, že někteří lidé mají na prášky trochu fetiš.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Kuba »

Možná ho má celá medicína.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Rein

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Rein »

Ta chemická kastrace (snížení testosteronu) se v ambulantní léčbě užívá. Záleží ovšem na lékaři. Jinak samozřejmě učinek lze obejít např. tím, že by pacient užíval zároveň přípravky zvyšující testosteron (doping, steroidy). V případě užívání steroidů se v průběhu naplánované kůry pak záměrně užívají přípravky utočně snižující testosteron (aby bylo dosaženo normálu). Jinak samozřejmě přípravky snižující (blokující) testosteron jsou užívány např. u rakoviny prostaty.

Já jsem bral v roce 2004 třičvrtě roku podobný přípravek - Androcur Depot nahrazuje se šetrnější Proverou) a to injekčně (olejová ink. aplikací do svalu). Možná proto že jsem přípravek nebral tak dlouho, nějaké zásadní změny jsem nijak nepociťoval... potom mi jen sexuoložka řekla, že v případě, že bych potřeboval, Androcur mi napíše. Není tedy nikde napsáno, že pedofil v ambulantní léčbě bude brát tyto léky roky.... Pokud vím, tak Jirka FX100d taky Androcur užíval delší dobu a dokonce zaznamenal nějaké negativní doprovodné projevy... já teda ne. Ani nemůžu říct, že bych byl víc unavený atp. Myslím, že po antidepresivech je člověk unavený nesrovnatelně víc a může zaznamenat daleko víc nežádoucích efektů.

Píšu to proto, že celkem nevím, jestli tyhle léky vůbec k něčemu jsou... A určitě teda nemyslím, že ten, kdo si je bude užívat zároveň rapidně sníží sexuální potřebu. Se sexuálním puzením je nutno vypořádat se jinak než medicínou. Ale hlavně sexuální puzení nepotlačovat, nýbrž trénovat obranné mechanismy.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Silesia »

A to se milý reine dělá jak
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Návštěvník »

Silesia píše:A to se milý reine dělá jak
abych neodpovídal mimo téma, tak jen rozvedu...

totiž ta aplikace Provery (nebo Androcuru) podle mojeho názoru má jeden váznamný negativní jev, který jsem já sám pocítil. Vlastně jsem si říkal: "píchají mi injekce, abych nebyl takový jaký jsem..." podle mne je to určitý způsob degradace. Peodfil tak degraduje sám sebe, před sebou samotným. Jako by ta injekce v zásadě měla ovlivnit jeho společenksou nebezpečnost a on je tak ze hry...

Přitom to ale tak vůbec není... Androcur ani Provera se nesmí aplikovat dlouhodobě (v horizontu několika let) právě kvůli nežádoucím vedlejčím jevům. Česká sexuologická léčba deviantních pacientů je založena na spojení chemické (dočasné) kastrace a psychoterapie. Prý je to velice uspěšný model a recidiva je výrazně menší. No na druhé straně je to vždycky jen na člověku, zda něco spáchá nebo ne. V souvislosti s (ne-dobrovolnou, resp. automatickou) aplikací Androcuru je část zodpovědnosti jakoby přenesena na "chemii".

Osobně bych žádného pacienta nenutil k užívání těchto přípravků a to ani v průběhu swexuologické léčby. Kdo má pochybnosti o svém sebeovládání musí řešit tento problém jiným způsobem - např. vyhýbáním se dětem, psychoterapií a náhradními sexuálními aktivitami. Nejsem tedy příznivcem chemické kastrace a to ani u pacientů v sex léčbě, přičemž ale respektuji užívání těchto přípravků, pokud o ně projeví zájem.
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od radoslav »

Ahoj ja som tu novy nahodou som natrfil na tuto stranku.
ja som podstupil ustavnu liecbu sexuologicku asi rok teraz mam ambulantnu liecbu.
nedavno som zacal brat CYPROPLEX 50mg tab dva za den.ma niekto skusenosti a stymto liekom ?ak ano kedy pocitim prve ucinky.dakujem za odpovede.som rad ze existuje takato stranka.
a forum.mne sa velmy pacia chapci a dostal som sa az tam...kde som nechcel.v podstate sa liecim uz spolu treti rok.
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Mato »

Vitaj na našej stranke :) Tieto lieky vôbec nepoznám, ale myslíš, že ti pomáhajú? Ja by som sa na chémiu nespoliehal, všetko je to o sebazapretí, ale to sú len moje pocity...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mato za příspěvek:
radoslav
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od radoslav »

ono ja som to dostal na skusku lebo chcem chodit v lete aj na kupaliska a momentalne nemam ziadneho sexualneho partnera tak preto ten liek.
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od radoslav »

ahoj nuz som sa trochu pozrel na net a zistil som stejnu ucinnu latku aku ma androcur.
a kedy vlastne by som mal pocitit nejaku zmenu?pri uzivani dve denne? ak je to podobne ako ten androcur?
snazim sa to tu citat ale je toho tu fakt vela ale aspon je stranka kde sa mozem poradit a mojou efebofiliou.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od Kuba »

Mato píše:Vitaj na našej stranke :) Tieto lieky vôbec nepoznám, ale myslíš, že ti pomáhajú? Ja by som sa na chémiu nespoliehal, všetko je to o sebazapretí, ale to sú len moje pocity...
Také ten lék neznám. Nicméně pokud by měl Radoslav léčbu soudně nařízenou (tak jako já), je otázka, zda vůbec má na výběr léky neužívat...
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Chemická kastrace a iné...

Nový příspěvek od radoslav »

ahoj ja mam sudom udelenu ambulantnu liecbu.liek mam zatial dobrovolne unas ked nechces liek nenmusis a to aj ked mas ustavnu liecbu ja som mal ustavnu a a pom mi ju zmenili na ambulantnu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů