Stránka 1 z 4

Chemická kastrace a iné...

Napsal: neděle 2. 10. 2011, 17:30:08
od Ninja
Zdravím všetkých,


zaujímalo by ma v čom spočíva chemická kastrace, čo sa tým u vás zmení, aké to je, pomôže to k niečomu alebo to veci len zhorší? Je tu niekto kto s tým má osobnú skúsenosť? Ak niekto môže nech mi to popíše trochu, poprípade sú aj iné metody podobné tejto? Sú účinné?


Ďakujem


Ninja

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: neděle 2. 10. 2011, 18:10:41
od lsiv
Kdyz clovek prochazi chemickou katraci,zacina se citit (nejen citove) uplne prazdnym(muj dojem).
Neresi to vlastne vubec nic. Snad jen,ze dotycneho cloveka prechazi veskera "chut' po zivote", a event.-nasleduje touha po smrti.
Nevim,co k tomu dodat..
Jako jedinou moznost(zatim) vidim, pretransformovat svoji sex. energii do jinych oblasti(bez pouziti psychofarmak)-mj.zajiste,i s uplatnenim masturbace a obrazotvornosti( ale predevsim ponejvice tvurci cinnosti)..


lsiv


P.S. Jedna se o snizeni muzskeho hormonu(testosteronu). Doktor me upozornil,ze krome zvyrazneni zenskych rysu tela to bude obnaset i zridnuti kostni hmoty,coz bude vyzadovat doplnkove procedury.

Pozitiva-nulova..

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: neděle 2. 10. 2011, 18:38:54
od Ninja
lsiv píše:Kdyz clovek prochazi chemickou katraci,zacina se citit (nejen citove) uplne prazdnym(muj dojem).
Neresi to vlastne vubec nic. Snad jen,ze dotycneho cloveka prechazi veskera "chut' po zivote", a event.-nasleduje touha po smrti.
Nevim,co k tomu dodat..
Jako jedinou moznost(zatim) vidim, pretransformovat svoji sex. energii do jinych oblasti(bez pouziti psychofarmak)-mj.zajiste,i s uplatnenim masturbace a obrazotvornosti( ale predevsim ponejvice tvurci cinnosti)..


lsiv


P.S. Jedna se o snizeni muzskeho hormonu(testosteronu). Doktor me upozornil,ze krome zvyrazneni zenskych rysu tela to bude obnaset i zridnuti kostni hmoty,coz bude vyzadovat doplnkove procedury.

Pozitiva-nulova..

Ježiši toto znie strašne... :D

Takže vlastne ty si to zažil? a nijak ti to nepomohlo? No tak toto musí byť riadna hovadina, to jak keby ťa nepriamo donútili k samovražde...

Dačo si o tom prečítam ešte na internete, ale z toho čo si mi ty povedal som pochopil že je to úplná hlúposť :D


Ďakujem :)


Ninja

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: neděle 2. 10. 2011, 19:01:01
od Kasz
Ninja píše: z toho čo si mi ty povedal som pochopil že je to úplná hlúposť :D
Pro někoho to může být hloupost, jinému to může opravdu pomoci - znáš nějaký jiný postup, jak snížit sexuální chutě? Někdo opravdu může mít slabou vůli na to, aby se dokázal ovládat. Myslím, že pro toho je podávání antiandrogenů jedno z možných a pro společnost přínosných řešení.

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: neděle 2. 10. 2011, 19:24:53
od lsiv
"Sexualni chute"(prijit na jine myslenky), se daji omezit v jiste mire i napr. tezkou fyzickou praci.
Je to rozhodne prirozenejsi reseni,nez neprirozene menit chemicke slozeni sveho organizmu.

Ale jinak, to co jsem psal,je pouze ma osobni zkusenost. Pokud ty preparaty na nekoho jineho ucinkuji dobre,at' tomu tak bude..

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: pondělí 9. 4. 2012, 21:22:26
od leonid jumper
MOje zkušenost je ta, že mi vypelichal hrudník ;D , ale horší byly návaly horka a zimy a deprese. Proto se společně s léky na snížení hladiny testosteronu podávají i antidepresiva, která též sama tlumí sexuální projevy.
Myslím, že to není špatné. Hodně mi to pomohlo, když se mnou vášně strašně zmítaly, tak jsem se uklidnil "tak akorát". Nyní, i když ho už nějakou dobu neberu, jsem stejně díky tomu nalezl jakýsi klid duše a je mi líp.
A je už i modernější lék než Androcur, ale nepamatuji si jméno, který působí mnohem přirozeněji. Androcur totiž jen blokuje produkci testosteronu, ale ten nový zvyšuje produkci nějakého enzymu v ledinách, který testosteron odbourává. A má tím pádem méně negativních účinků.

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: úterý 10. 4. 2012, 15:51:06
od Fx100d
leonid jumper píše: Androcur totiž jen blokuje produkci testosteronu, ale ten nový zvyšuje produkci nějakého enzymu v ledinách, který testosteron odbourává. A má tím pádem méně negativních účinků.
Trochu tě upřesním. Androcur nesnižuje přímo hladinu testosteronu, ale obsazuje receptory, které testosteron přijímají, tím pádem tělo samo omezí výrobu testosteronu. Ale to už je detajl.

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: úterý 10. 4. 2012, 21:28:33
od leonid jumper
díky za upřesnění

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: úterý 10. 4. 2012, 23:18:51
od gannd
http://www.lekarna.cz/androcur-100-tbl-obd-50x100mg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hezký, pokud se to bere dobrovolně tak asi neřeknu ani háček, pro děti všechno. Jen zas buďte opatrní a nezabijte se tím.

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: neděle 15. 4. 2012, 17:00:26
od Kuba
leonid jumper píše:A je už i modernější lék než Androcur, ale nepamatuji si jméno, který působí mnohem přirozeněji. Androcur totiž jen blokuje produkci testosteronu, ale ten nový zvyšuje produkci nějakého enzymu v ledinách, který testosteron odbourává. A má tím pádem méně negativních účinků.
Snad myslíš Proveru (Medroxyprogesteronacetát), která tedy posiluje tvorbu onoho testosteron odbourávajícícho enzymu (v játrech) a zároveň i tlumí tvorbu testosteronu v pohlavních žlázách. Není to ale žádná novinka a nejsem si jist, zda to není dokonce starší jed, ééé teda "lék", než Androcur (Cyproteronacetát). Podle výpovědi řady pokusných králíčků z pavilonu sexuologie v Bohnicích je Provera vůči tělu skutečně často šetrnější než Androcur (nerostou po ní tolik prsa, méně únavy a depresí), oproti tomu podle Brichcína u ní je sice malé, ale zdokumentované riziko závažnějších až život ohrožujících onemocněních (hyperglykemie, plicní embolie), takže taky nic moc.

Hodně záleží, zda se "léky" podávají jen v tabletách nebo injekcemi do svalů (tablety jsou šetrnější, injekce účinnější). V ústavní léčbě většina pacientů pobírá injekce (já se z nich alespoň prozatím dovedl vymluvit a beru jen Proveru 100mg).

Proveru beru tři týdny, takže je asi ještě brzo, abych nějak dalekosáhle hodnotil její účinky na sebe. Nutno dodat, že ničeho negativního jsem si dosud nevšiml (jen mě první čtyři dny užívání bolely varlata, ale to byl pravděpodobně psychický efekt), akorát si zamasturbuji jenom párkrát za týden, což vlastně není nic moc hrozného. Sexuální apetence je citelně nižší, nicméně holčičky se mi líbí pořád a to považuji za nejpodstatnější (jinak bych to přestal brát a utekl bych :D). Psychicky jsem ok, žádné tělesné změny nepozoruji - ale ono je na ně i brzo, uvidíme za půl roku.

Co se týká těch fyzických změn směrem k ženským křivkám (gynekomastie), hodně u chlapů záleží na tělesných predispozicích. Kdo je od přírody štíhlý a nemůže přibrat, ať se snaží sebevíc, ten se ani nemá čeho obávat a to i při dlouhodobém užívání. Naopak muži, co mají obecně větší sklony k tloustnutí, začnou během užívání těchto "léků" obvykle rychle přibírat a to skutečně většinou na pro chlapy hodně nepatřičných místech.

Docela dost informací o (nejen) chemické kastraci je v knize Sexuální deviace od Petra Weisse.

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: úterý 17. 4. 2012, 22:27:48
od Gabriel Svoboda
Nějaké výhody to určitě má, Cyklemu se prý pod vlivem androcuru začaly zdát holčičí sny. :)

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: neděle 6. 5. 2012, 16:17:31
od Kuba
Přicházím s malou "výroční" zprávou, zhruba po pěti týdnech užívání Provery 100mg mi hladina testosteronu klesla z pro muže průměrné hodnoty 18,7 nmol/l na 3,62 nmol/l, což je polovina stavu, který Petr Weiss u deviantních sexuálních delikventů v ochranném léčení označil v knize Sexuální deviace za cílovou hodnotu (6-8 nmol/l) a zároveň je to jen o málo víc, než se uvádí jako běžná hladina u žen, viz třeba: http://laborator.vitalion.cz/testosteron/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nicméně jako "hormonálně skoro žena" se překvapivě necítím nijak nezvykle, zatím mě nepotkaly ani žádné obvyklé (únava, vypadávání chlupů, přibírání na váze, růst prsou) či neobvyklé vedlejší efekty, ale je pravda, že ty se objevují obvykle až zhruba po půl roce, takže se stále mám na co těšit.

Zásadní proměnu u sebe vidím v sexuální vzrušivosti - ranní a spontánní (bez zřejmého sexuálního stimulu) erekce u mě téměř zcela vymizely, myšlenky a chuť na sex se dostavují o poznání méně a v nižší intenzitě; masturbuji čtyřikrát méně než dřív (2x týdně), což mimochodem odpovídá přesně stavu, kdy jsem byl na školách v přírodě, možnost dosáhnout vyvrcholení ani intenzita orgasmu při masturbaci u mě není příliš zmírněna.

Co se naopak vůbec nezměnilo je má touha po emocionálních prožitcích a (nesexuálních) kontaktech s dětmi, která u mě přetrvává v nesnížené míře, naopak absence styků s dětmi v posledním roce ji u mě znatelně navyšuje nad můj dřívější stav. Zajímavé je to z pohledu toho, že jak sexualitu popisuje např. pan Kolářský a jak mi to tu terapeuti často otloukají o hlavu, tak právě ona touho po emocionálních prožitcích a nesexuálních kontaktech s dětmi je druhou z fází sexuality (sexuálně motivačního systému), na kterou navazují fáze další, jejichž naplnění již znamená sexuální kontakt s dítětem a proto by se podle mnohých sexuologů neměli pedofilové k dětem raději vůbec přibližovat. Nabízí se mi ale otázka, pokud by u mě touha po povídání a hraní si s dětmi vycházela skutečně především ze sexuality, neměla by být tato touha také potlačena výrazným snížením hladiny testosteronu v krvi? Neukazuje to k tomu, že jsou pedofilové k dětem nadstandardně přitahováni i jinak, než pouze sexuálně?

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: pondělí 7. 5. 2012, 16:05:05
od VANAX
Zaujímavé... Ako športovec-amatér užívam nejaké doplnky stravy, ktoré by mali zvyšovať hladinu testosterónu v krvi a tým pozitívne vplývať na zvýšenie sily a vytrvalosti počas športového výkonu. Konkrétne ide o Kotvičník zemný (tribulus terrestris) a koreň Maca. Oba tieto doplnky stravy majú však aj vedľajšie účinky. :) Sú to prírodné afrodiziaká. Doteraz mi nikto nemeral hladinu tesťáku v krvi, takže netuším, koľko ho mám. Mohli by spomínané doplnky stravy ovplyvniť moje sebaovládanie v prítomnosti detí? Mohli by nejako podporiť moje predstavy a chúťky? :) Je možné, že vyššia hladina testosterónu sťažuje ovládanie sa v rôznych stresových situáciách, alebo to s tým až tak veľmi nesúvisí?

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: pondělí 7. 5. 2012, 18:54:37
od gannd
No, odpověď sis napsal vlastně sám :-), Schopnost ovládat se ovlivněna nejspíš nebude, ale pokud nastane situace ve kterých schopnost se ovládat bude nižší, pak asi riziko poroste.

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: pondělí 7. 5. 2012, 19:03:52
od VANAX
Odpoveď nepoznám, preto sa pýtam. :) Všetci vieme, že alkohol dokáže poriadne odbúrať zábrany, že zo škaredej ženy dokáže urobiť finalistku súťaže krásy... ale či aj tribulus terrestris môže účinkovať podobne ako alkohol, to fakt netuším. Je tu medzi nami nejaký peďák, ktorý oplýva prebytkom testosterónu a chce sa podeliť o svoje skúsenosti? :D

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: čtvrtek 10. 5. 2012, 0:24:09
od efix
Kuba píše:...Neukazuje to k tomu, že jsou pedofilové k dětem nadstandardně přitahováni i jinak, než pouze sexuálně?
Zajímavá zkušenost! Skoro by mne to lákalo vyzkoušet ty prášky také, i když bych pak byl třeba smutný, kdyby na mne třeba zafungovaly nějak jinak.

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: pondělí 28. 5. 2012, 16:41:36
od Kuba
MarkM píše:Možná trochu OT, ale nenapadá mě, kam bych to jinak dal :D

Hodně by mě zajímalo, proč bereš prášky na snížení testosteronu. Jaký to má důvod a smysl. Ptal jsi se na to? Nechtěl bych nějak shazovat "lečbu" sexuologů, ale spíš by mě zajímalo jaký to má smysl. U někoho to smysl určitě má velký. Ale konkretně u tebe ? Pokud vím, tak takové prášky se nedoporučují brát dlouhodobě. Tak jaký má u tebe smysl je brát, když jsi (jak jsi teda sám psal) holky už nezneužíval před zadržením, v průběhu vazby a vězení cca 10 měsíců jsi taky žádné prášky na tlumení nebral. Najedou tě dají do léčebny a tam ti dají prášky. Z jakého důvodu to je ? Potom až z léčebny zase vylezeš, tak je třeba budeš nějákou dobu brát, ale potom je nejspíš vysadíš. Nemůže to být s spíš ku škodě všeho ? Nerozhodí ti to spíš takovou duševní rovnováhu?
Myslím, že pravé místo na dotaz je v tomto vlákně, ať je to hezky pohromadě. ;)

Obšírně jsem na to odpovídal i v neděli, ale pokusím se znovu (i když budu asi stručnější, teď mám méně času.

Osobně si myslím, že zhruba polovina lidí v sexuologické léčbě by prášky brát nemusela, protože to není v jejich případě nezbytné. Oproti tomu zdejší lékaři právě na léky dávají (aspoň dle toho, co jsem za těch čtvrt roku vysledoval) největší důraz, dokonce je to pro ně důležitější, než zda má člověk náhled na deviaci. Kdo nebere prášky, nepostoupí do vyššího režimu léčby (s větší volností), nemá možnost vycházek mimo areál a těžko mu navrhnou přeměnu ústavního léčení na ambulantní, byť by tu byl třeba několik let. Je to asi proto, že se tímhle v celku jednoduchým způsobem kryjí; kdyby někdo na vycházce nebo po přeměně léčby udělal průšvih, vždy mohou říct: "Dělali jsme co jsme mohli, ládovali jsme ho léky..." To je podle mě hlavní důvod, proč na prášcích tolik lpí.

A budu pokračovat pravidelným výčtem svých zkušeností s braním Provery 100mg:
Po pravdě, kdybych se nebál nežádoucích účinků na zdraví při delším požívání prášků, vůbec bych se jim nebránil. To, že mi prudce poklesla sexuální vzrušivost (viz příspěvky výše) mi vlastně vůbec nevadí, člověk aspoň neztrácí čas onanováním a vůbec mu to nechybí (respektive teď mi stačí se uspokojit zhruba jednou za šest dní). Pro mě je důležité, že se nijak nezměnila má emocionální potřeba být mezi dětmi a schopnost je zaujmout a věnovat se jim, což považuji za esenci svého pedofilního zaměření, které jsem již přijal jako nedílnou část svého "já" (a jakoukoli změnu bych považoval za porušení své identity - proto by mi to tak vadilo).

Duševní rovnováhu mám ok, běžné negativní příznaky (přibírání na váze, únavy apod.) se u mě vůbec nevyskytují (naopak si na ně stěžuje řada spolupacientů), je to nejspíš tím, že se i právě kvůli práškům snažím hodně hýbat; pravidelně ráno běhám několik km a chodím hrát fotbal. V poslední době se ale u mě objevily jiné nepříjemnosti, občas se mi dělají modřiny ("samy od sebe", ne proto, že by mě někdo nakopl), v sobotu mi dokonce oteklo celé lýtko, což bylo docela dost nepříjemné. Teď nevím, zda to mám přecházet (a riskovat, že mě zabije krevní sraženina v srdci nebo plicích) nebo to sdělit doktorce (a riskovat, že do mě bude cpát ještě víc prášků), momentálně sleduji další vývoj a rozhoduji se, co udělat. Další skutečností je, že po těchto lécích řídnou kosti, takže i tak trochu očekávám, že si možná časem uženu únavovou zlomeninu (pokud mě do té doby neoddělá nějaká ta sraženinka :D).

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: středa 30. 5. 2012, 17:59:49
od Troper
Mam moc respektu k samemu sebe na to aby som sa drogoval chemikaliami. Som sebauvedomujuci sa clovek. nie nejaka prisera co potrebuje umele hormony na "upravu konania" a vy ste takisto sebauvedomujuci sa ludia.

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: středa 30. 5. 2012, 18:30:15
od Jednorozec
Taky bych hledal jinou možnost než se dopovat práškama, pokud to není zrovna nějakej penicilin proti nějakýmu obzvlášť ošklivýmu bacilovy...
Dopředu se přiznám že bych to odmítl brát.

Re: Chemická kastrace a iné...

Napsal: čtvrtek 31. 5. 2012, 16:51:45
od Kuba
Troper píše:Mam moc respektu k samemu sebe na to aby som sa drogoval chemikaliami. Som sebauvedomujuci sa clovek. nie nejaka prisera co potrebuje umele hormony na "upravu konania" a vy ste takisto sebauvedomujuci sa ludia.
No jo, jenže já mám (samozřejmě na základě vlastní blbosti, sobeckosti atd.) soudně nařízené ochranné léčení a tak si nemohu zrovna moc vyskakovat. Kdybych léky odmítl, nemohl bych teď chodit volně po areálu, nemohl bych několikrát za měsíc domů (občas i na víkend), nemohl bych mít u sebe notebook a neměl bych naději na přeměnu ochranného léčení z ústavní formy na ambulantní. A to i když mám náhled. Takže člověk v mé pozici vzhledem k těm lékům ani moc na výběr nemá.

Ale znovu zopakuji, k těm práškům jsem měl (i vlivem zkušeností Fx100d) vysoce negativní postoj, ale co je beru, musím říct, že oproti svým očekáváním jsem velice příjemně překvapen. Kdybych se trochu nebál, že mě zabije trombóza nebo něco podobného, bral bych je dokonce i rád.