DDLG

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
pavla1015

DDLG

Nový příspěvek od pavla1015 »

Ahoj hledám někoho (15+), kdo by byl ochotný pomoct mi porozumět DDLG. Popřípadě i ukázal svět v DDLG. Jsem holka a je mi 16 let. Za každou odpověď budu moc ráda :-)
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 16. 1. 2019, 18:24:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraveno. Dodržujte pravidla seznamky!
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: DDLG

Nový příspěvek od podivin »

pavla1015 píše:Ahoj hledám někoho, kdo by byl ochotný pomoct mi porozumět DDLG. Popřípadě i ukázal svět v DDLG. Jsem holka a je mi 16 let. Za každou odpověď budu moc ráda :-)
Ahoj Pavlo,

přiznám se bez mučení, že jsem netušil, co DDLG je, takže jsem si v rychlosti něco načetl.

Podlě mě bys tu mohla mít s DDLG (bez BDSM) dost velkou šanci, minimálně u těch GL, kteří jsou na "starší" holčičky. Sice mám dojem, že hodně GL spíš preferují holčičky tak do 10-13 let, ale pro mě např. záleží hodně na tom, jak daná dívka jedná. Např. pokud by se nějaká mladší holčička hodně líčila, chovala se drze apod. tak sice možná na pohled hezká bude, ale přitahovat mne nebude. A naopak možná některá starší (13+) může být pro mne přitažlivější, když bude mít přirozenou tvář (nenalíčenou), pohled bude mít ten dětský zvědavý a neposkvrněný.

Možná nám zkus napsat, co přesně myslíš. Já jsem si teď trošku o DDLG přečetl, takže trochu tuším, jak by to asi mohlo vypadat, ale samozřejmě přesně nevím. Pokud bys měla nějaké záludnější dotazy, tak bych musel zřejmě hodně hledat:-)

Nejsem si jistej, jestli můžu napsat, že vlastně v DDLG žiju, když mám jako otec dcerku:-) Mám ale dojem, že v DDLG má tatík vždy pravdu, což se o skutečném rodičovství říct nedá. Dokud je dítě hodně mladé (tak do 6 let), tak je prostě pravda to, co si usmyslí a nějaké zdůvodňování a přesvědčování nezabírá. A jak je dítě starší (od 6 let) a začne se ve školce a škole učit nové věci, tak už je zase dost chytré na to, aby mu rodič něco nakazoval a vysvětloval. A vrcholí to pubertou, kdy dítě ví naprosto všechno naprosto přesně a rodiče jen otravují :-D

Tak Pavlo, zkus kdyžtak napsat, co přesně tě zajímá a snad ti tady dokážeme odpovědět. Kromě pedofilů jsou tu další typy lidí, třeba tu najdeš i někoho z DDLG světa.

Měj se hezky a ozvi se.

Ještě doplním, že jsem teď hledal na českých serverech a našel jsem tohle DDLG vlánko, tak si zkus přečíst, já jdu také číst.

http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=53&t=6198

A ještě jsem našel jeden český DDLG blog (http://ddlg.blog.cz), musím se přiznat, že DDLG vypadá opravdu zajímavě, přijde mi to jako kdyby LG z DDLG nebo LB z DDLB vztahu se snažili vynahradit pedofilům nemožnost seznámení a života s dětmi. DDLG/DDLB mi připadá jako možné řešení pro pedofily.

Ještě jsem našel další zajímavé články na téma DDLG:

https://www.ctidoma.cz/vztahy-zpravodajstvi/2016-03-08-sestnactileta-divka-brixie-prevlekam-se-za-kocicku-21571

https://refresher.cz/53966-Zene-je-20-let-ale-hraje-si-s-panenkami-a-miluje-detska-hriste-Svemu-snoubenci-dokonce-rika-tatinek?gdpr-accept=1

https://www.lascivni.cz/slovnicek/ddlg-daddy-dom-little-girl/

A rád bych sem vložil citaci z toho článku "www.ctidoma.cz":
Je pro tebe důležité, aby o vašem způsobu vztahu vědělo okolí, třeba včetně rodiny?

.... Zato okolí na sebe upozorňuji ráda. Podle mne by bylo fajn, kdyby lidé něco věděli o alternativních formách vztahů, hlavně kvůli předsudkům. Protože všichni v tom bohužel vidí jen ten sex.

Já osobně venku ráda nosím ouška, ocásek, obojek. Cítím se v tom prostě dobře, jako já. Na druhou stranu nenávidím ty znechucený pohledy lidí. Já jsem rozhodně pro alternativní styly, líbí se mi a bylo by fajn tyhle předsudky postupně zrušit. Teď si lidé zvykají na páry jednoho pohlaví, možná časem už nikdo nebude řešit, jestli je někdo na vodítku, nebo ne. Aspoň doufám.
Přesně to samé platí i pro pedofílii.
Naposledy upravil(a) Allein dne sobota 12. 1. 2019, 15:43:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy vkládejte do URL tagu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
pavla1015

Re: DDLG

Nový příspěvek od pavla1015 »

Děkuju moc. Takový zájem jsem vůbec nečekala :).
Musím se přiznat, že jsem se o tom snažila zjistit více sama, ale bylo to pro mě jako číst něco čínsky. Tohle mi pomohlo to pochopit trochu víc.
Ráda bych nějak upřesnila mou otázku, ale jak tomu nerozumím, tak vlastně ani nevím co by mě zajímalo.
Určitě se na odkazy podívám.
Ještě jednou moc děkuju.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: DDLG

Nový příspěvek od podivin »

pavla1015 píše:Děkuju moc. Takový zájem jsem vůbec nečekala :).
Tak budu předpokládat, že víš, že tenhle web je ČEPEK (ČEskoslovenská PEdofilní Komunita), takže tady budou pedofilové. Nevím, co jsi o pedofílii slyšela a co si o tom myslíš, ale většina lidí si myslí, že pedofilové znásilňují malé děti. Když se ale budeš s těma lidma bavit a přečteš si o pedofílii něco (definice je na hlavní stránce http://www.pedofilie-info.cz/definice/ a http://www.pedofilie-info.cz/kdo-je-pedofil/), tak zjistíš, že jsou pro ně děti na prvním místě a nechtějí jim vůbec ublížit.

Bohužel je ve dnešní společnosti pro pedofila téměř nemožné svoji náklannost/lásku/city k dětem projevovat, právě proto, že většina lidí by za tím hned viděla znásilnění.

Já sám rád koukám na cizí holčičky, ale nenavazuju kontakt. Naštěstí mám ale doma dcerku a syna, díky kterým jsem si to vlastně o sobě uvědomil. Ale většina ostatní pedofilů to štěstí nemá. Dost často jde o mladíky mezi 20-30 lety, kteří o sobě začali docela brzo přemýšlet. Máme tady sice jeden šťastný pár 30 let a (tuším) 18 let, kteří jsou spolu už 6(?) let. Dívka přišla na tenhle server někdy ve 13 letech a seznámila se po nějaké době se svým nynějším přítelem. Ale to je spíš výjimka, většinou pedofilové takový vztah nenajdou. A tak mne tohle DDLG docela zaujalo. Pokud by nějaká mladší dívka, třeba v tom věku jako ty (klidně i mladší, ale ty asi nebudou DDLG vůbec znát), chtěla DDLG vztah a hrála by opravdu malou holčičku, tak by právě u pedofilů mohl najít zájemce. Co jsem četl, dívka se v DDLG vztahu přepne do holčičkovského stavu, což by mohlo právě pedofily zajímat, protože právě ten dětský svět, upřímnout a bezprostřednost pedofily hrozně přitahují. To je ale zatím jen moje domněnka, možná že ostatní chtějí prostě skutečné holčičky do 10 let a DDLG "divadlo" by je nezaujalo.

Jinak jsem si uvědomil, že díky mým vlastním dětem mám jako pedofil přístup k holčičce denně, kromě toho, že se s ní vidím s ní můžu i mluvit a samozřejmě se s ní můžu i mazlit. A kromě toho vlastně mám i DDLG vztah, ale skutečný. Jenže já nejsou zrovna dominantní typ, jsem spíš submisivní, tak (jak jsem psal v chatu), u mne je to spíš DSLDG (daddy sub, little dom girl) vztah :D A dcerka toho pěkně využívá a zneužívá :)
pavla1015 píše:Musím se přiznat, že jsem se o tom snažila zjistit více sama, ale bylo to pro mě jako číst něco čínsky. Tohle mi pomohlo to pochopit trochu víc. Ráda bych nějak upřesnila mou otázku, ale jak tomu nerozumím, tak vlastně ani nevím co by mě zajímalo.
Ikdyž znám DDLG teprve pár hodin (od tebe), tak myslím, že to chápu, jak to funguje, takže klidně se ptej dál, nebo jestli budeš chtít, můžu ti to popsat vlastními slovy. Pokud by ses zaregistrovala na chat, mohli bychom si o tom promluvit. Nechci tě ale nutit, dělej jen to, co chceš sama. Klidně ti to budu psát sem.

Jinak na chatu je také jeden muž, který je také v podobném vztahu, je to asi ta varianta MDLG. On se cítí být malou holčičkou (proto LG), věkově je do 30 let, a našel si "maminku" (mommy dom, věkově nad 50 let) a s tou si ten vztah užívá. Domá má i svojí dětskou postýlku, stejně jako ta dívka v téhle reportáži: (je to anglicky - pokud rozumíš, tak to je výhoda, ale i tak aspoň uvídíš, jak vypadá DDLG).
pavla1015 píše:Určitě se na odkazy podívám.
Ty české odkazy ti to docela dobře vysvětlí, co to DDLG znamená. Sice se to řadí bezi BDSM (B, D – bondage a disciplína, D, S – dominance a submitivita, S, M – sadismus a masochismus), v rámci kterých se provozuje i sex, ale v té reportáži ta dívka uvádí, že v rámci DDLG hry žádný sex nemají. Zdůrazňuje, že DDLG nemá znamenat incest ani pedofílii, DDLG převážně znamené, že si dívka hraje na LG (little girl, malou holčičku), která prostě nemá žádné starosti, jen si hraje, a DD (daddy dom, dominantní tatínek) té malé holčičce zajišťuje její potřeby a udává jí pravidla, což jako otec můžu ohodnotit jako skutečný vztah otec-dcera (čili žádný sex, žádná pedofilie). Dívka se přepne do bezstarostného "holčičkovského" stavu (také se DDLG a další varianty nazývají age play - hra s věkem) a "otec" se o ní stará. Ale je to jen hra v době volna, tuhle hru asi nikdo nehraje neustále, obvykle žijí oba dva normální život, chodí do práce atd a DDLG si jen zpestřují vztah.

Tak jestli jsi přečetla ty články nebo tenhle můj zápisek, tak snad trošku už chápeš, co to znamená a už asi víš, jestli tě to opravdu zajímá :) Pokud ne, tak nevadí. A ptej se, jak budeš chtít, když budu vědět nebo aspoň tušit, tak ti zkusím odpovědět nebo i někdo jiný. Klidně se ptej i na něco jiného, jestli jsi už zjistila, že tě DDLG nezajímá :)

Ještě mám na tebe otázku, jestli mi jí budeš chtít odpovědět. Jak jsi vlastně na DDLG přišla? Slyšela jsi to u někoho nebo ti někdo (tvůj přítel) řekl, že by to s tebou chtěl zkusit, nebo jsi to jen někde zahlédla, že třeba někdo psal, že to je úžasné (třeba tvoje kamarádky? :) )

Ale možná nás přesunou do jiného fóra, protože tohle je seznamka, tady se mají lidé spíš hledat a seznamovat, než debatovat o DDLG :) Ale úkol je splněn, našla jsi někoho a seznámili jsme se :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Kuba
Uživatelský avatar
delfinn
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: delfinn86(zavinac)seznam.cz
Příspěvky: 3

Re: DDLG

Nový příspěvek od delfinn »

Ahoj, mohla by ses mi prosím ozvat na delfinn86(zav)seznam.cz? Rád bych si o tom s tebou popovídal - mám ti k tomu určitě co říct.

D.
pavla1015 píše:Ahoj hledám někoho, kdo by byl ochotný pomoct mi porozumět DDLG. Popřípadě i ukázal svět v DDLG. Jsem holka a je mi 16 let. Za každou odpověď budu moc ráda :-)
Uživatelský avatar
Dominant Daddy

Re: DDLG

Nový příspěvek od Dominant Daddy »

ahoj, hledam subinku na DDLG vztah ve velkym.. napis pokud mas zajem
Uživatelský avatar
Diablikxxx

Re: DDLG

Nový příspěvek od Diablikxxx »

pavla1015 píše: čtvrtek 10. 1. 2019, 22:31:26 Ahoj hledám někoho (15+), kdo by byl ochotný pomoct mi porozumět DDLG. Popřípadě i ukázal svět v DDLG. Jsem holka a je mi 16 let. Za každou odpověď budu moc ráda :-)
Ahoj som daddy a hladam si mazlika dívku,holku zenu. Najprv len dopisovani a pak se uvidí. Niekoho kto vy co je DDlg.Na veku,vyzore atd mi nezalezi. Ale s vekom opatrne nie som pedofil a nejde mi o sex len niekoho viest zivotom. Vše ukáže čas. [email protected]
Alebo niekoho kto ma s tym skusenosti a chce len tak pokecat
Uživatelský avatar
Daddy dom

Re: DDLG

Nový příspěvek od Daddy dom »

Ahoj..
BDSM DDLG životním stylem žiji už něco přes5 let .
Je mi 40 a líbí se mi mladší "holky" spis tedy 18+ rad tě provedu a zodpovím otázky ..
Klidně kdykoliv napiš
Uživatelský avatar
Rudy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 25
Příspěvky: 191
Dal: 176 poděkování
Dostal: 85 poděkování

Re: DDLG

Nový příspěvek od Rudy »

Krásná představa... *curtsey*
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti