Prosba o pomoc v psychické krizi

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
Honza.Na

Prosba o pomoc v psychické krizi

Nový příspěvek od Honza.Na »

Ahoj, jsem Honza, je mi 48let.Celý život se potýkám s psychickými problémy kvůli mé složité sexualitě a extrémně náročnému dětství. Uzavřel jsem se do sebe. Doufal jsem celou dobu že se mi podaří navázat vztah se ženou, ale vidím že je to nad moje síly. Potýká m se s extrémní osamělostí. Dostal jsem se do složité situace,ztratil jsem práci kterou jsem už nezvládl.Chtěl jsem to řešit sebevraždou, ale chci se ještě pokusit zabojovat. Na maloměstě ve východních Čechách kde mám problematický pronájem od své sestry to psychicky neustávám. Chci Vás poprosit nevíte o skromném, levném podnájmu v Praze, chci si tam najít práci, stačí třeba jen místo na rozložení spacáku a přístup k soc.zařízení.Jsem inteligentní a tichý,referenci z ev.církve mohu poskytnout. [email protected]
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Prosba o pomoc v psychické krizi

Nový příspěvek od Little Hero »

Ahoj, nejsem sice z Prahy ani odborník, ale myslím, že bys to mohl probrat spíš se sexuologem nebo psychologem.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti