Hledá se "tatínek"

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
Ocásek
Nový člen
Líbí se mi: Ženy a muži
ve věku od: 25
ve věku do: 55
Výkřik do tmy: "Děti snů přežijí ty skutečné." (Bagoás, milenec Alexandra Velikého)
Příspěvky: 4
Dostal: 9 poděkování

Hledá se "tatínek"

Nový příspěvek od Ocásek »

Možná by ses rád staral o něco malého, mazlil se s tím, koupal to, díval se s tím na kreslené filmy, pusinkoval to... ale bojíš se. Možná stejně jako liška z Malého prince víš, že správně vidíme jen srdcem a co je důležité, je očím neviditelné.
Jsem tady. Už od patnácti. A pořád tě hledám. Od té doby jsem už trochu vyrostl, teď je mi třicet, i když na to nevypadám, i když umím být dospělý, zodpovědný, i když mám dvě práce... ale pořád spím s plyšákem a věřím, že život je víc než jen jídlo a spánek.
Třeba by se ti se mnou chtělo sem tam utéct z reality a nevadil by ti můj androgynní zevnějšek. Budeš můj drahý tatínek a já tvůj chlapeček, tvůj mazlíček, štěně nebo kotě... Troufám si říct, že jsem docela chytrý, vzdělaný, otevřený. A asi předbíhám svou dobu. Prý jsem jedinečný. Povídali. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ocásek za příspěvky (celkem 2):
Ajax144, Tim
Uživatelský avatar
Hajan

Re: Hledá se "tatínek"

Nový příspěvek od Hajan »

Ahoj Ocásku, přesně takové jsou moje predstavy. Mazlení, krmení, dudlík, koupání a oblékání stydlivého kluka jako dítě, feminizace... Je mi skoro 40 let, jsem gay, líbí se mi dospívající kluci, ale ne děti. Nemám partnera ani zkušenosti, nestydím se, avšak bojím se, že bych tím nějakému klukovi ublížil. Efebofilie je také zakázané téma... Jsem hodně vysoký a dost lidí se mne bohužel bojí, ale kdyby tak věděli, jak se bojím já... víc info o mě najdeš na iboys.cz. Profil "hajan"
Uživatelský avatar
milan_12
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 14
ve věku do: 25
Příspěvky: 4
Dostal: 3 poděkování

Re: Hledá se "tatínek"

Nový příspěvek od milan_12 »

Ahoj, mám podobné cítění i touhy. Mít vedle sebe o něco staršího tatínka či strýčka, který by se o mě staral, a to i po intimní stránce. Rád bych se stal součástí života někoho dalšího, jakožto chlapec, který bude snášet rozmary staršího muže, který bude zneužívat mé nezkušenosti a neznalosti v bisex. vztahu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti