Akční krok

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Dal: 143 poděkování
Dostal: 550 poděkování

Akční krok

Nový příspěvek od Myš » středa 28. 8. 2019, 22:59:21

Jestli někde vidím cestu co se týče oboustranného dospělého vztahu, nejpravděpodobněji se mi rýsuje forma soužití s člověkem, co to má podobně, jako já. Jsem homosexuální pedofil a částečně taky efebofil. Zajímá mě objevovat možnosti blízkého přátelství s vyhlídkou případného vzájemného soužití a cítím potřebu k tomuto udělat nějaký "akční krok". Je mi 24, bydlím ve Středočeském kraji, živím se prací s dětmi. Jsem člověk kreativní různými způsoby, rád chodím s batohem po krajině, cestuji do blízka i dálky, učím se nové věci především z oblasti humanitních věd a rozvíjím znalost sebe sama. Mám rád hudbu, sám se jí trochu věnuji. Užívám si společnost i pobývání o samotě, chodím na šíři kulturních akcí, ale potřebuji též klidný prostor k usebrání.

Mám představu, že se mi ozve někdo v podobném věku, kdo vnímá, že se mnou něco sdílí. Na psaní mě moc neužije, radši se setkávám, tak s tím, aby dotyčný počítal.

Myš
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: Matouš Schatzie Ovísek
Pro ty kteří rádi vědí, stejně jako já s kým si píší:

http://imgWorld.cz/PlzCZUPuQu.jpg
Výkřik do tmy: Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal
Dal: 57 poděkování
Dostal: 38 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Akční krok

Nový příspěvek od Tim » neděle 1. 9. 2019, 3:08:42

Myš, cnarakterni člověk otevřený duši snad všemu... Osobně mi přijde i jako hodně hravý jedinec.
Být Srstka tak ho doporucim i do domu bez zahrady ale s venkovním výběhem bude určitě šťastnější!! :D
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Pro ty kdo stejně jako já rádi vědí s kým si píší:
Matouš "Tim" Ovísek
http://imgWorld.cz/PlzCZUPuQu.jpg
Odpovědět