Hledám přátele na TOX

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Hledám přátele na TOX

Nový příspěvek od Návštěvník »

Ahoj

Hledám přátele (dle pravidel 15+), kteří by občas chtěli strávit večer psaním, například prostřednictvím aplikace/programu TOX (https://tox.chat).

Jsem heterosexuálně zaměřený pedofil na holčičky ve věku přibližně od 4 do 11 let plus mínus nějaký rok. Mívám čas především večer a rád bych se občas odreagoval od všedních dnů s podobně zaměřeným pedofilem. Pokud by měl někdo zájem pište prosím SZ nebo na mail.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Hledám přátele na TOX

Nový příspěvek od Návštěvník »

Ahoj, taky mám rád holčičky. Já tak ve věku 10-13. U kluků podobně.
Pokud chceš napiš na [email protected]
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 28. 7. 2019, 16:46:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Z příspěvku umazána nevhodná poznámka.
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Hledám přátele na TOX

Nový příspěvek od 301 »

Ahoj rád bych si psal ale mohli bychom přez soukromé zprávy? pokud to je možné. Pokud ne tak mail
Uživatelský avatar
Jekill

Re: Hledám přátele na TOX

Nový příspěvek od Jekill »

Ahoj jsem styhly rom a rad bych si s tebou po vecerech psal [email protected]
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti