Vážení uživatelé, dovolujeme si Vás obeznámit, že se nám podařilo zprovoznit přístup přes zabezpečený protokol HTTPS!
Pro více informací navštivte téma Nová verze a nový vzhled webu!
- Tým ČEPEK

Moje pedofilie a sklony k incestu (Inped)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Inped

Moje pedofilie a sklony k incestu (Inped)

Nový příspěvek od Inped » sobota 29. 12. 2018, 22:36:31

Moje pedofilie a sklony k incestu - dotaz v poradně
Inped píše:Dobrý den, je mi 14 let a přibližně před půl rokem jsem zjistil, že se mi líbí holky od 6-14 let (přibližně). Přes celé prázdniny jsem o tom přemýšlel a později se s tím smířil (částečně kvůli tomuto webu). Už jsem se s tím dokonce někomu svěřil. Bohužel jsem zjistil, že mě dokonce vzrušuje moje mladší devítiletá sestra. Měl jsem o ní často erotické sny a kdykoliv jsem s ní, tak mám celkem úchylné myšlenky. Je proto mnohem obtížnější se krotit, protože se s ní vidím pořád (když s ní bydlím). Když byla malá, tak jsme si byli velice blízcí, částečně jsem jí vychovával, nemá to nějakou spojitost? Je možné, že jsem se zamiloval do své vlastní sestry? Ještě jsem neměl žádný vztah, několikrát jsem se už zamiloval, ale vždy mě odmítly. Zrovna teď se mi povedlo zamilovat se do své vrstevnice. Vypadá to na vztah. Takže je možné, že jsem zamilovaný do dvou dívek zároveň? Nebo mě moje sestra pouze vzrušuje? Rád bych nějakou radu, jak to přesně řešit.
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

Víte, zájem o děvčata v udávaném věkovém rozpětí je Vašemu věku přiměřené. Nemyslím si, že byste musel být pedofilem. Podezření na pedofilii by vzniklo, kdyby to věkové rozpětí preferovaných objektů s Vaším postupným dozráváním stále setrvávalo v nynějších mezích.

Pokud jde o to, že Vás vzrušuje Vaše sestra, není to nic neobvyklého. V každém případě ale nedopusťte, abyste ji nějak zneužil. Braňte se tomu, abyste spolu byli osamotě. Pokud sdílíte společnou ložnici, svěřte se s tím vhodnou formou rodičům a požádejte je, aby Vás na noc oddělili do jiné místnosti.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek
Hebeš
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 17
Kontakt: pedofilovo@seznam.cz
Výkřik do tmy: Láska k dětem je nádherná. Jakékoliv ubližování dětem je zlo.
Dal: 112 poděkování
Dostal: 31 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje pedofilie a sklony k incestu (Inped)

Nový příspěvek od Hebeš » neděle 13. 1. 2019, 20:59:56

Inped píše:Moje pedofilie a sklony k incestu - dotaz v poradně
Inped píše:Dobrý den, je mi 14 let a přibližně před půl rokem jsem zjistil, že se mi líbí holky od 6-14 let (přibližně). Přes celé prázdniny jsem o tom přemýšlel a později se s tím smířil (částečně kvůli tomuto webu). Už jsem se s tím dokonce někomu svěřil. Bohužel jsem zjistil, že mě dokonce vzrušuje moje mladší devítiletá sestra. Měl jsem o ní často erotické sny a kdykoliv jsem s ní, tak mám celkem úchylné myšlenky. Je proto mnohem obtížnější se krotit, protože se s ní vidím pořád (když s ní bydlím). Když byla malá, tak jsme si byli velice blízcí, částečně jsem jí vychovával, nemá to nějakou spojitost? Je možné, že jsem se zamiloval do své vlastní sestry? Ještě jsem neměl žádný vztah, několikrát jsem se už zamiloval, ale vždy mě odmítly. Zrovna teď se mi povedlo zamilovat se do své vrstevnice. Vypadá to na vztah. Takže je možné, že jsem zamilovaný do dvou dívek zároveň? Nebo mě moje sestra pouze vzrušuje? Rád bych nějakou radu, jak to přesně řešit.
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

Víte, zájem o děvčata v udávaném věkovém rozpětí je Vašemu věku přiměřené. Nemyslím si, že byste musel být pedofilem. Podezření na pedofilii by vzniklo, kdyby to věkové rozpětí preferovaných objektů s Vaším postupným dozráváním stále setrvávalo v nynějších mezích.

Pokud jde o to, že Vás vzrušuje Vaše sestra, není to nic neobvyklého. V každém případě ale nedopusťte, abyste ji nějak zneužil. Braňte se tomu, abyste spolu byli osamotě. Pokud sdílíte společnou ložnici, svěřte se s tím vhodnou formou rodičům a požádejte je, aby Vás na noc oddělili do jiné místnosti.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek
Ahoj. Klidně může být člověk zamilovaný do dvou dívek najednou. Mně se to stalo už několikrát.
Nevím, jak fungují psychologické poradny, ale dnes většinou je k obdobným věcem třeba souhlas rodiče. Tudíž se obávám, že by pro tebe byl problém tohle naživo konzultovat s psychologem nebo sexuologem, aniž by o tom věděli tvoji rodiče. A chápu, že nechceš, aby to tvoji rodiče věděli.

Možná se ale mýlím a je možná konzultace s lékařem bez vědomí rodičů. Můžeš zavolat do nějaké psychologické poradny a zeptat se jich, jak to funguje.

Klidně ale můžeš zavolat na modrou linku důvěry (608 902 410), je to zadarmo a jsou vázání mlčenlivostí (pokud nejde o záchranu lidského života nebo o oznamovací povinnost na některé trestné činy). Jednou jsem tam volal a pán, který mi to zvedl, byl naprosto otevřený vůči pedofilii a ani nařekl jediné slovo typu (hlavně nikoho nezneužij), tudíž je vidět, že o pedofilii něco ví. Takže ti určitě poradí a pomůže ti.

Držím palce.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1128 poděkování
Dostal: 2351 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 14. 1. 2019, 11:28:50

Hebeš píše:Klidně ale můžeš zavolat na modrou linku důvěry (608 902 410), je to zadarmo a jsou vázání mlčenlivostí (pokud nejde o záchranu lidského života nebo o oznamovací povinnost na některé trestné činy).
Hebeši, prosím, necituj celé předchozí příspěvky, pokud odpovídáš na hlavní dotaz v poradně, tak není třeba citovat téměř nic, nebo třeba jen kousek původního dotazu. To je první věc. Druhá věc je ta, že tebou uvedená linka není zdarma, jedná se o standardní telefonní číslo s běžnou tarifikací. Linky zdarma začínají předvolbou 800, a ještě je zdarma pro děti Linka bezpečí 116 111.
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 341 poděkování
Dostal: 147 poděkování

Nový příspěvek od Silesia » pondělí 14. 1. 2019, 13:00:32

Modrá linka zdarma není jsou hodní ale jako na většině linek pro mládež tohle téma nemají moc dobře zmapováno.

Trochu lépe na tom svého času byla brněnská spondea.

Obě linky provozují pro děti a mládež skype linku.
Spondea navíc i krizové lůžka pro děti v krizi. Modrá linka má pak kontaktní centrum.

Telefonní intervenci- pomoc po telefonu- nabízejí obě linky za cenu hovorného dle tvého tarifu.
Jediná linka telefonní zdarma je linka bezpečí ale tam bych s tímhle tématem nevolal už vůbec.
Hebeš
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
ve věku do: 17
Kontakt: pedofilovo@seznam.cz
Výkřik do tmy: Láska k dětem je nádherná. Jakékoliv ubližování dětem je zlo.
Dal: 112 poděkování
Dostal: 31 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hebeš » pondělí 14. 1. 2019, 20:00:27

Kasz píše:Hebeši, prosím, necituj celé předchozí příspěvky, pokud odpovídáš na hlavní dotaz v poradně, tak není třeba citovat téměř nic, nebo třeba jen kousek původního dotazu. To je první věc. Druhá věc je ta, že tebou uvedená linka není zdarma, jedná se o standardní telefonní číslo s běžnou tarifikací. Linky zdarma začínají předvolbou 800, a ještě je zdarma pro děti Linka bezpečí 116 111.
Omlouvám se, spletl jsem ty linky. Jednou jsem tam volal kvůli podobnému problému a pán byl vůči pedofilii velmi chápavý a nespojoval pedofilii se zneužíváním dětí.
Naposledy upravil(a) Hebeš dne úterý 15. 1. 2019, 21:39:21, celkem upraveno 1 x.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1128 poděkování
Dostal: 2351 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 15. 1. 2019, 16:15:44

Hebeš píše:Omlouvám se, spletl jsem ty linky. Zadarmo je 800 402 402. Jednou jsem tam volal kvůli podobnému problému a pán byl vůči pedofilii velmi chápavý a nespojoval pedofilii se zneužíváním dětí.
Tak jestli to nebylo tím, že ses dovolal na infolinku společnosti Ahold, která provozuje sít známých supermarketů. :)
K3i4L
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Kontakt: Cyphr: MeTheMostAwesome@protonmail.com
Dal: 375 poděkování
Dostal: 73 poděkování

Nový příspěvek od K3i4L » úterý 15. 1. 2019, 16:50:56

Hebeš píše:Omlouvám se, spletl jsem ty linky.
No to vidno, že sis ty linky spletl.. Jestli jsi fakt zavolal na tohle číslo, moc rád bych viděl výraz toho týpka, když mu místo běžnýho zákazníka stěžujícího si na gramáž rohlíků zavolal nějakej zamindrákovanej peďák.. :D :D
Paulie86
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Dal: 11 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Nový příspěvek od Paulie86 » pátek 18. 1. 2019, 1:41:29

K3i4L píše:No to vidno, že sis ty linky spletl.. Jestli jsi fakt zavolal na tohle číslo, moc rád bych viděl výraz toho týpka, když mu místo běžnýho zákazníka stěžujícího si na gramáž rohlíků zavolal nějakej zamindrákovanej peďák.. :D :D
Tak to je dobrej zvonek... Aspoň je vidět, že když si člověk nebude vědět rady, stačí se zajít optat do supermarketu a při té příležitosti si zrovna nakoupit. To by mohlo být náhodou docela praktický :)
Odpovědět