Sexuální deviace (MUDr. Želmíra Herrová)

Odborné články týkající se zpravidla dětí nebo pedofilie.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Sexuální deviace (MUDr. Želmíra Herrová)

Nový příspěvek od Kasz »

Diskuze k článku: Sexuální deviace (MUDr. Želmíra Herrová)

Informace je o tom, z jaké teorie vycházíme při diagnostice, náhledové terapii a realizaci deviací v mezích zákona.

Celý článek zde: http://www.pedofilie-info.cz/odborna-knihovna/sexualni-deviace/
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Anonym

Re: Sexuální deviace (MUDr. Želmíra Herrová)

Nový příspěvek od Anonym »

Paní Herrová nemá vlastní názor a ohání se panem PhDr. Kolářským. Používá výrazy, které nejsou ani v lékařském slovníku. Tvrdí, že deviace je přirozená a při tom chce přirozenost léčit? At jde do háje.... Sama je deviant.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Sexuální deviace (MUDr. Želmíra Herrová)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Citace jiných odborníků jsou ve vědě normální. O léčbě se v článku nic nepíše. Neléčí se deviace, léčí se případné problémy se sebepřijetím a sebeovládáním.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host