Mazlíte se s dětmi?

Diskuze o problematice dětí.
malou
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Mazlíte se s dětmi?

Nový příspěvek od malou »

Mazlíte se s dětmi nebo se jich bojíte vúbec dotknout.Je smutné,že mazlit se s dítětem nejde tolik jak by si člověk přál.Samozřejmě se to dítěti musí líbit a ještě jedna rada,je lepší když příjde někdy dítě samo a chce se mazlit.Člověk by měl ukázat že děti miluje.

Ještě jedna otázka.Líbí se dětem,když má muž vousy nebo to dítěti vadí?
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1195 poděkování
Dostal: 2570 poděkování

Re: Mazlíte se s dětmi?

Nový příspěvek od Kasz »

Ze zkušeností si myslím, že dětem je jedno, jestli má muž vousy nebo jak dlouhý má sestřih apod. Děti tohle vůbec neřeší.
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Plyšáček »

MAZLENÍ BY MĚLO VŽDY INICIOVAT DÍTĚ (kromě miminek). Dítě nikdy nenutíme a pokud by došlo k sexuálnímu vzrušení dospělého či to vypadalo, že je dítě sexuálně vzrušené, mělo by se to přerušit.

S vlastními dětmi jsem se mazlil hodně - mám mazlivé děti. Nevím, jak bych psychicky zvládl nemazla.
S žáky a žákyněmi dodržuji Manuál pro pedofilní pedagogy.

Každý (i nepedofil, i žena) by si měl u každého dítěte hlídat jistou mazlící hranici - protože mazlení může volně přecházet v sex - petting. Hlavně muž pedofilně orientovaný by si měl hlídat jasné hranice.

Pokud dochází k jakémukoliv (sebemenšímu) tření o alespoň jedny genitálie, pokud dítě poskakuje (např. v poloze na koníčka) či se vrtí (na klíně) a vytváří nárazy či ťukání na jedny nebo oboje genitálie, je to SEX. Respektive to tak může a pravděpodobně i prožívá. Takže - zejména pedobijci a maminky, které jste přesvědčeny o asexuálnosti svých dětí, POZOR!

K vousům. Ptáš-li se na to, co malé holčičky "bere", pak spíše oholená mužská tvář.
Jednodenní strniště je dokáže neuvěřitelně vzrušit a vychutnávají si škrábavý kontakt vousů se svojí tváří či krkem.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne úterý 23. 12. 2014, 7:28:14, celkem upraveno 1 x.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
fenix

Nový příspěvek od fenix »

Pokud přijde, tak se určitě rád pomazlim a u starších co znám dlouho se občas i klidně zeptám jestli nechce jít ke mě.
Nevšim jsem si že by holčičkám vadily vousy. Pokud jsou delší a už neškrábou tak spíše naopak.

No teda Plyšáčku promiň, ale podle toho jak tu někdy píšeš dost pochybuju, že se chováš podle něčeho co se nám snažíš cpát do hlavy. Nebo spíše chováš, ale zblbnul jsi z toho tak, že všude vidíš vzrušení a sexuální napětí. :D
Plyšáček
Na trestné lavici

Fenixi, Tvé líčení s vousy mi připomnělo výjev z amerického filmu o Santa Clausovi. Ale i takové muže mají děvčátka ráda. Neboj.

Abych náležitě šokoval: Správný pedofil se holí samozřejmě i jinde. :D

Necpu nic nikomu nikam. Ale snad si nemyslíš, že to, co píši, jsou jen hypotézy bez zkušeností.

Kolem sebe vidím samé vzrušení - ale to nebude mým pohledem, ale mou přítomností. :)
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
fenix

*rofl*
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Dal: 21 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Nový příspěvek od Hranicar »

Pokud dochází k jakémukoliv (sebemenšímu) tření o alespoň jedny genitálie, pokud dítě poskakuje (např. v poloze na koníčka) či se vrtí (na klíně) a vytváří nárazy či ťukání na jedny nebo oboje genitálie, je to SEX. Respektive to tak může a pravděpodobně i prožívá. Takže - zejména pedobijci a maminky, které jste přesvědčeny o asexuálnosti svých dětí, POZOR!

K vousům. Ptáš-li se na to, co malé holčičky "bere", pak spíše oholená mužská tvář.
Jednodenní strniště je dokáže neuvěřitelně vzrušit a vychutnávají si škrábavý kontakt vousů se svojí tváří či krkem.
Plyšáčku, já nevím. Na jedné straně je dobré, že se snažíš do důsledků rozebrat všechny možnosti a okolnosti fyzického kontaktu dítěte s dospělým (a zejména pedofilem), ale myslím, že to občas přeháníš. Jasně že děti nejsou asexuální, ale podle tvého přístupu by musely být hypersexuální. Jistěže je holčičkám (a dětem vůbec) příjemný fyzický kontakt a mazlení. Ale tvrzení, že je vzrušuje strniště a "vychutnávají si škrábavý kontakt vousů se svojí tváří či krkem" je už ujeté. Ano, děti mají svojí sexualitu, ale vážně pochybuju, že běžná holčička prožívá právě tohle, co popisuješ.
Plyšáček
Na trestné lavici

Hranicar píše:...vážně pochybuju, že běžná holčička prožívá právě tohle, co popisuješ.
Máš pravdu, že bych to měl vyjádřit přesněji: Je-li do Vás zamilovaná, líbíte se jí a má tu příležitost se při mazlení otírat o vaši hrubou tvář, může být z toho hotová (skoro).
fenix

Jo nejdřív tě má jako sexuální symbol, protože si sedne obkročmo, pak je skoro hotová ze strniště ...
Aha, tak proto musí holčičky stříkat vodu ve sprchách, aby uvolnily sexuální napětí. :D
fenix

Bral bych Lucku, ale přece jen se mi víc líbila jako menší. Tak nějakou mazlivou modrookou brunetku, kolem 9ti ...
Sakra přestaň přepisovat svoje příspěvky :D No to tvoje dovysvětlování stejně nic nemění.
MarkM
Registrovaný uživatel
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Dal: 325 poděkování
Dostal: 135 poděkování

Nový příspěvek od MarkM »

Když ke mě příjde holčička a sedne si na mě, nebo se chce mazlit, tak se sní mazlím, některé by se mazlily pořád, tak se to někdy musí i utnout :D (škoda :D )
Většinou se ve skupině dětí najde aspon jeden mazlík, což je super.

A Plyšáčku, ty jsi asi vzrušenej pernamentně co ? že to máš potřebu cpát úplně všude. Si dovedu úplně živě představit, jak každou vteřinu čekáš na to, až se nějaká genitálie dotkne nevhodně, aby si moch vyskočit a říct STOP :D No já teda na tohle čas při blbnutí a mazlení s dětma nemám :D
Často se mi docela stavá, že holčička ke mě nenápadně přileze, a chce být ke mně čelem, tak si taky tak vyleze. Jaké štěstí, že mají holčičky zadeček a sedaj si zadečkem a ne tím co by tě pohoršovalo :D Ale tak mně napadlo, že to má lehké řešení, holčička sedí na zadečku a aby se nedotýkala mého *banana* , tak jí stačí dát na zadeček ruku :D Problém vyřešen *wizarz*
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Plyšáček
Na trestné lavici

Marku. Ruku jako podklad pod sedací části bych nedoporučoval. Jeden prstíček (třeba prostředníček) by Ti mohl vzít křeč a holčičku bys pak už ze sebe nedostal. Ale jinak je vidět, že jsi celkem praktik. Jen si dávej pozor na to, co děláte. Navíc máš problémy s erekcí - tedy s dobrou funkcí...
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne úterý 23. 12. 2014, 7:34:17, celkem upraveno 2 x.
observer
Na trestné lavici
Dal: 25 poděkování

Nový příspěvek od observer »

Marku takove hlouposti reši jen idiot :D
Ja si nedokažem predstavit človeka kto takote veci rieši ako dieta sedi na nohach.
Ked dite chce byt otočene ku mne tak ho nebude mprekladat to nepochopi človek ktory nema deti.
Ten čo deti ma toto nerieši.

A stou rukou to je pravda stači ju vložit pod zadok :D
MarkM
Registrovaný uživatel
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Dal: 325 poděkování
Dostal: 135 poděkování

Nový příspěvek od MarkM »

Plyšáček:
Pod kontrolou možná :) Ale kdo má potřebu to pořád psát dokola na všechno, tak to asi taky není úplně normální :) Je jasné, že děti se usměrňovat trochu musí... to jsem psal.

A s tím prostředníčkem, vlastní zkušenost ? mně to teda nikdy ani nenapadlo, natož aby se něco takového stalo.
A díky za zájem o mojí erekci, ale ta funguje opravdu dobře :)
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
observer
Na trestné lavici
Dal: 25 poděkování

Nový příspěvek od observer »

Však on to piše ze svojej skusenosti ako to pisal Kuba. Nema cenu snim diskutovat je to prcalek no :D

Nech nik nepiše nereaguje na neho a bude pokoj od plyšaka prcalka a možno odide otravovat inde.
Plyšáček
Na trestné lavici

MarkM píše:A s tím prostředníčkem, vlastní zkušenost ?
Samozřejmě ne. Jen jsem si Tě představil s tou rukou pod zadečkem...

Ale Observerku, co to z tebe zase padá za slova?
V Tvém případě mi to připadá, že zloděj křičí: "Chyťte zloděje." Nevím, co si o mně myslíš, ale moc o mně nevíš.
A vyzývat ostatní k nekomunikaci s kýmkoliv, to je chování sektářského diktátora. Takový jistě nejsi.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne úterý 23. 12. 2014, 7:33:44, celkem upraveno 1 x.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

No, doufám, že čtenáři našeho fóra mají svůj vlastní rozum. Skutečně řídit se až tak konkrétními doporučeními, jako tady píše Plyšáček, by bylo - mírně řečeno - postavené na hlavu. Člověk si má hlídat, aby dítě nezneužíval, má si hlídat svou mysl, ale aby hlídal kdejakou blbost... Je mi úplně fuk, jestli se rukou dotknu tam nebo onam, důležité je, abych si uvědomil, PROČ se tam nebo onam dotýkám. Víc bych neřešil. A vzrušení... no comment. Skutečně tady Plyšáček řeší věci, které jsou z obecného hlediska zbytečné, nadbytečné. Raději se pokochám krásou holčičky, kterou jsem dneska potkal v supermarketu, než abych místo toho přemýšlel, jestli se mi postavil nebo nepostavil.
Plyšáček
Na trestné lavici

Kasz píše:Člověk si má hlídat, aby dítě nezneužíval, má si hlídat svou mysl, ale aby hlídal kdejakou blbost... Je mi úplně fuk, jestli se rukou dotknu tam nebo onam, důležité je, abych si uvědomil, PROČ se tam nebo onam dotýkám.
Řešil jsem tenkou hranici mezi mazlením a pettingem.
Podle mého by pedofil v interakci s dětmi (zejména svého preferenčního rámce) měl velice hlídat vše.
Mysl si může nalhávat ledacos. Často nepřiznané motivy mohou vlétnout na scénu.

Právě pro takové "panice" jako jsi (byl) Ty, Kaszi, to tady píši. A pro mladší. Pamatuješ, jak jsi vůbec nevěděl, co s Markétkou na klíně, když jste byli v sakristii?
Řeším, dle mého, zcela zásadní:
Plyšáček píše:Pokud dochází k jakémukoliv (sebemenšímu) tření o alespoň jedny genitálie, pokud dítě poskakuje (např. v poloze na koníčka) či se vrtí (na klíně) a vytváří nárazy či ťukání na jedny nebo oboje genitálie, je to SEX. Respektive to tak může a pravděpodobně i prožívá.
Chceš naznačit, že by Ti bylo jedno, zda Ti holčička kopuluje na klíně? Takové "blbosti" neřešíš? Snad jsi to takhle nemyslel?
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Neřeším. Důležité pro mě je hlídat si vlastní motivaci jednání. A respektovat dítě jako jedinečnou bytost. Skutečně mi přijde nadbytečné řešit, jestli mám nebo nemám erekci nebo kde se kdo koho přesně dotýká. Důležitější je, co tím dotyční jeden k druhému vyjadřují. A to si přísně hlídám.
Plyšáček
Na trestné lavici

Kasz píše:Neřeším. Důležité pro mě je hlídat si vlastní motivaci jednání. A respektovat dítě jako jedinečnou bytost. Skutečně mi přijde nadbytečné řešit, jestli mám nebo nemám erekci nebo kde se kdo koho přesně dotýká. Důležitější je, co tím dotyční jeden k druhému vyjadřují. A to si přísně hlídám.
Začínáš mě opravdu zajímat.
Chceš nám tady tedy napsat, že pokud se Ti holčička uspokojí "sama" na klíně, je to v pořádku?
Nebo bys jí i pomohl?
Začíná mě to téměř vzrušovat.
Prosím o více detailů a reakcí...