14 ročné dievča mláti 12 ročné a nikto nepomohol..

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

14 ročné dievča mláti 12 ročné a nikto nepomohol..

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ľudia su strašné špiny. My hneď vybehli slzy do očí. Ako sa možu ľudia len tak prizerať? Pochopil by som to možno trošku keby sa bili obidve ale je jasne vidieť na videu, že jedna mláti druhú, pluje jej do tváre, šklbe za vlasy.... je mi do plaču... prečo som tam nebol ja? ... by som jej taku drbol za to ako jej ubližuje... toto snad nieje ani normálne... a samozrejme média prečo ju neponižiť ešte viac chudinku malu že? sa musí citiť velmi hrozne keď ju pretriasaju v mediach..skratka uplne všade... bože...

http://www.topky.sk/cl/100370/1462535/Sokujuce-VIDEO-bitky-ziacok--12-14--v-Michalovciach--Vsetko-kvoli-chlapcovi--nikto-nepomohol-
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: 14 ročné dievča mláti 12 ročné a nikto nepomohol..

Nový příspěvek od Mathias8 »

V denníku plus sedem dní píšu, že dovodom surového útoku je údajný orálny sex frajerom agresorky. Jedno dievča z prizerajúcich jačí na Vanesu, že si za bitku može sama - vraj dostala preto, že "kurila" frajera agresorky...

Je mi úprimne toho dievčata lúto. Naozaj. Neverím tomu, že to bolo koli sexu. Je to podla mna nafuknuté prehnane moc. Keby to bola pravda tak by tá bitka vyzerala uplne inak. Ona by si to nenechala. Ak to naozaj nie je pravda a ja tomu verím tak ju velmi ponížili, ale hlavne média. Len aby nakoniec nespáchala samovraždu. To si potom media možu gratulovať.

Kto vie čo tam naozaj bolo...
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: 14 ročné dievča mláti 12 ročné a nikto nepomohol..

Nový příspěvek od Jednorozec »

Ono de taky o to že mlátí holka holku, aby jsi pomohl jedné musíš "napadnout" druhou a já osobně mám proti násilí na děvčatech docela blok i když jedna mlátí jinou.
Taky mi přijde povědomý jejich přízvuk není jim moc vidět na obličeje ale ten komentář mi zní s romským akcentem i to může být důvod proč se do toho nikdo nechce motat.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů