Nové technologie = pasivita (Rozhlas.cz)

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nové technologie = pasivita (Rozhlas.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Nové technologie = pasivita. Rodiče dávají i dvouletým dětem do ruky tablet, varuje odborník (Rozhlas.cz)

„Velká část rodičů je schopna dát dvouletému dítěti do ruky tablet, když chtějí, aby nezlobilo a aby se nepohybovalo,“ podotýká s tím, že s nástupem nových informačních technologií se životní styl mění v pasivní.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Nové technologie = pasivita (Rozhlas.cz)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Kasz píše:„Velká část rodičů je schopna dát dvouletému dítěti do ruky tablet, když chtějí, aby nezlobilo a aby se nepohybovalo,“ podotýká s tím, že s nástupem nových informačních technologií se životní styl mění v pasivní.
Ačkoliv je to ode mě asi trochu mimochůdné a od tématu, tento článek mi připomněl kyselou větu jedné maminky: "Nedivím se, že rodiče mají děti pořád u počítače, když v zájmových organizacích je to samý pro ně nebezpečný pedofil, který si ani nepřizná, že je nebezpečný." :) Této mamince (se kterou se v současné době již nestýkám a která mi udělala na pár týdnů ze života tak trochu peklo) jsem odpověděl, že někdo holt dává děti na starost lidem v zájmových organizacích, někdo jiný je schopný si na vlastní děti třeba udělat čas, a jiný jim raději způsobuje závislosti, vady zraku, páteře a sociálního kontaktu, když je raději nechává sedět 24 hodin 7 dní v týdnu mezi čtyřmi stěnami u počítače nebo tabletu. :) Ale někteří rodiče si prostě určité věci vysvětlit nenechají.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Forst Jan, Livrey, Filip, Gabriel Svoboda
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Nové technologie = pasivita (Rozhlas.cz)

Nový příspěvek od Daniel »

Marco Freeman píše:Ačkoliv je to ode mě asi trochu mimochůdné a od tématu, tento článek mi připomněl kyselou větu jedné maminky: "Nedivím se, že rodiče mají děti pořád u počítače, když v zájmových organizacích je to samý pro ně nebezpečný pedofil, který si ani nepřizná, že je nebezpečný." :)
Mám-li být k sobě upřímný, tak si musím přiznat, že jako pedofil jsem pro děti potenciálně nebezpečný, ale současně musím jedním dechem dodat, že například jako řidič osobního automobilu jsem pro ně potenciálně mnohonásobně nebezpečnější. A to navzdory tomu, že z pozice řidiče spíše přehlédnu dospělého, než že bych přehlédl dítě.

Když to tak vezmu, tak vlastně nakonec nejméně nebezpečný jsem pro holčičky, ty jsou prakticky nepřehlédnutelné :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 3):
Filip, Livrey, Marco Freeman
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti