Michael Jackson - Oxfordska prednaska

Diskuze o problematice dětí.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Deti nepotrebujú vždy rady.
Občas potrebujú iba ruku,
ktorá pohladí. Ucho, ktoré
vypočuje a srdce, ktoré porozumie.
Dal: 171 poděkování
Dostal: 362 poděkování

Michael Jackson - Oxfordska prednaska

Nový příspěvek od Mathias8 » sobota 10. 8. 2019, 0:29:39

Prednaska z Oxfordskej univerzity so slovenskym prekladom. Je to neskutocne nadherna prednaska o problematike deti a ich detstva ktora obsahuje tolko pravdy pred ktorou si vacsina ludi zatvara oci. Je to o tom ake je detstvo v zivote cloveka dolezite. To o com hovori je uplna pravda(lebo viem o com hovori) a mal by sa nad tim vazne zamysliet kazdy rodic.
*heart*
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: Matouš Schatzie Ovísek
Pro ty kteří rádi vědí, stejně jako já s kým si píší:

http://imgWorld.cz/PlzCZUPuQu.jpg
Výkřik do tmy: Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal
Dal: 63 poděkování
Dostal: 38 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael Jackson - Oxfordska prednaska

Nový příspěvek od Tim » sobota 10. 8. 2019, 1:03:58

Jackson... Jen když vidím jeho jmeno tak se mi otevírá kudla v kapse... Pedofil nepedofil, tohle je jen lidský odpad...
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Pro ty kdo stejně jako já rádi vědí s kým si píší:
Matouš "Tim" Ovísek
podivin
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Dal: 33 poděkování
Dostal: 23 poděkování

Nový příspěvek od podivin » sobota 10. 8. 2019, 23:26:34

Tim píše:
sobota 10. 8. 2019, 1:03:58
Jackson... Jen když vidím jeho jmeno tak se mi otevírá kudla v kapse... Pedofil nepedofil, tohle je jen lidský odpad...
Hmm, hudbu od Jacksona můžu jen některou. Leaving Neverland jsem viděl, pokud je pravda, co dělal, tak mi to připadá jako Plyšáček, akorát Jackson to díky penězům a právníkům "uhrál". Na druhou stranu, za ty svoje prasárničky aspoň těm dětem aspoň dával pocit, že jsou v nebi. Zajímalo by mě, jestli by to Plyšáček taky zvládnul bez trestu, kdyby měl Jacksonovo peníze a právníky.
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Výkřik do tmy: Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tim » neděle 11. 8. 2019, 15:13:31

podivin píše:
sobota 10. 8. 2019, 23:26:34
Tim píše:
sobota 10. 8. 2019, 1:03:58
Hmm, hudbu od Jacksona můžu jen některou. Leaving Neverland jsem viděl, pokud je pravda, co dělal, tak mi to připadá jako Plyšáček, akorát Jackson to díky penězům a právníkům "uhrál". Na druhou stranu, za ty svoje prasárničky aspoň těm dětem aspoň dával pocit, že jsou v nebi. Zajímalo by mě, jestli by to Plyšáček taky zvládnul bez trestu, kdyby měl Jacksonovo peníze a právníky.
Ne nadarmo se říká že každý má svou cenu :D
Leaving Neverland jsem ještě neviděl, jen úryvky z něj... Docela mne odrazuje ta délka...
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Matouš "Tim" Ovísek
podivin
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od podivin » pondělí 12. 8. 2019, 19:52:20

Tim píše:
neděle 11. 8. 2019, 15:13:31
Leaving Neverland jsem ještě neviděl, jen úryvky z něj... Docela mne odrazuje ta délka...
Je to sice dlouhý, ale určitě na to koukni. Jestli fakt dělal nebo ne, co se tam říká, nedokážu 100% posoudit, ale možnosti na to opravdu měl - každé dítě chtělo být jako on, Neverland vypadá jako soukromý dětský park (jasně, on se angažoval v nějakých dobročinných organizacích a pomáhal(?) dětem, ale i tak, nemusel si ten park stavět na svým ranči, takže těžko říct). Díky penězům a právníkům ty možnosti opravdu měl.
Ať už je to pravda nebo není, ten dokument hezky dokumentuje metody "predátorů" - jak nejdřív z dítěte udělají něco vyjímečného, pak jak ho milují, pak když začnou dělat něco trestného, tak začnou vyhrožovat, že by šel predátor i dítě do vězení a už by se nikdy neviděli. A pak tam popisuje ten "poškozený", že jako dítě dokázal každému (policistům, soudci, matce) věrohodně lhát, že mu MJ nikdy nedělal nic nepatřičného.
Co mi vadilo, pokud by měl MJ děti rád, tak by jim přece neubližoval a v jedné části popisuje ten jeden chlapík, že ho to jako dítě bolelo. Já chápu, že si chtěl MJ užít, ale nechápu, jak to dokázal přes tu dětskou bolest. A že tohle ten kluk neřekl u toho soudu, když mu MJ způsoboval bolest moc nechápu, ale asi holt, když je dítě zmanipulovaný, tak prostě neřekne nic, ani kdyby to byla hodně vělká bolest :(
Na druhou stranu, když poškozený dostal tučné odškodnění, tak žalobu stáhli. Takže opravdu těžko říct, jestli to dělal nebo ne. Pokud by někdo ubližoval mýmu dítěti, tak bych za to nebral žádný prachy, a chtěl bych jeho trest. Teda odškodnění bych chtěl samozřejmě taky, ale trest pro něj určitě.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1155 poděkování
Dostal: 2426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 12. 8. 2019, 20:00:11

Mathias8 píše:
sobota 10. 8. 2019, 0:29:39
Je to neskutocne nadherna prednaska o problematike deti a ich detstva ktora obsahuje tolko pravdy pred ktorou si vacsina ludi zatvara oci. Je to o tom ake je detstvo v zivote cloveka dolezite. To o com hovori je uplna pravda(lebo viem o com hovori) a mal by sa nad tim vazne zamysliet kazdy rodic. *heart*
No, přednáška to může být hezká, problém je v tom, že ten který to říká, jaksi dělal něco, co se s jeho slovy neslučuje. Takže vlastně sice to, co říká, může být pravda, ale tím, že děti reálně zneužíval, tím vlastně degraduje to, co říká.
Mathias8
Registrovaný uživatel
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Deti nepotrebujú vždy rady.
Občas potrebujú iba ruku,
ktorá pohladí. Ucho, ktoré
vypočuje a srdce, ktoré porozumie.
Dostal: 362 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 » úterý 13. 8. 2019, 8:06:50

Takze ste presvedceny ze to robil. Opytali ste sa seba preco prave iba ti dvaja ho vinnia? Je logicke ze po takomto odhaleni sa prihlasi viacej obeti. Dokonca aj McCulkin povedal uz ako dospely a vela inych deti ze ich nezneuzil nikdy. Dokonca bol 12 krat uznani za nevinnym. Living neverlad je cieleny utok na neho aby ho znicili a je plny klamou. Uz v minulosti sa ho pokusili znicit no nepodarilo sa im to. Ak si zistite fakty pochopite ze v dokumente taraju sprostosti. Je tam kopec bludov a nezrovnalosti. Nepokakam sa z toho len preto ze tam je vykreslene do detailu sex zneuzivanie deti. Ak chcem aby ste uverili tomu musi to byt presvedcive tak si mozem roky pripravovat dokument na zaklade ktoreho mi ludia uveria.
Dokonca si mozem zaplatit prednasky o tejto teme. Amerika je stoka a urobi vsetko preto aby niekoho znicili. Nezastavia sa pred nicim. Nakoniec sa im to predsa len podarilo to o co im slo .. aby ludia verili..

Jakson nikoho nezneuzil je to klamstvo. Keby nebolo jeho neni ani Youtube. Bol clovek ktory pootvaral vela dveri roznym ludom z celeho sveta. To co robil by neurobil nikto. Dokonca prekonal samotneho Elvisa Presleyho. Jeho chyba bola ze si nedaval servitku pred usta a hovoril aj veci ktore nemal. Chcel aby ludia vedeli pravdu.
V skutocnosti mal iba 2 plasticke operacie a nikdy si nebielil pokozku. Mal kozne ochorenie Vitiligo ktore menilo jeho farbu koze. Zistite si viac o tomto ochoreni. Vsetko co napisali a pisu o nom su kecy.

Iba tolko ktomu zistite si najprv fakty. Ked si ich zistite pochopite a budete zhnuseny z toho ake su ludia spiny coho vsetkeho su schopny urobit pre peniaze a majetky.
Hebeš
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
Kontakt: pedofilovo@seznam.cz
Výkřik do tmy: Láska k dětem je nádherná. Jakékoliv ubližování dětem je zlo.
Dostal: 53 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hebeš » úterý 13. 8. 2019, 9:38:52

Je třeba si uvědomit, že při americkém soudu mají velký vliv na rozsudek soudní poroty obyčejných lidi. A ti jsou snáze podplatitelní.
Kasz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 13. 8. 2019, 11:58:00

Mathias8 píše:
úterý 13. 8. 2019, 8:06:50
Jakson nikoho nezneuzil je to klamstvo.
Nemůžeš vědět, zda nikoho nezneužil. I mimo dokument Leaving Neverland je několik jiných indicií, které spíš poukazují na to, že zneužíval. Například v článku: Jackson přišel k soudu s celou rodinou (iDnes.cz) se píše: První případ z roku 1993 soudy nedořešily. Zpěvák se tehdy výměnou za peníze dohodl s rodinou své údajné oběti na stažení žaloby. Což je v podstatě totožné jednání, jako u Plyšáčka, který měl také v minulosti zaplatit nějakým rodičům za to, že nepodají trestní oznámení.

Pokud jsi dokument Leaving Neverland viděl, časově tam sedí to, co ti kluci říkají, jak je vynesl "nahoru" na piedestal, a po nějakém čase najednou o ně ztratil zájem, protože se objevil nějaký jiný kluk. Další věc je i ta, co by z toho ti kluci dnes měli, kdyby chtěli cíleně lhát o tom, že je někdo, kdo je už dávno mrtvý, zneužíval? Proč by s tím vyšli teď, po zpěvákově smrti? Protože jim někdo zaplatil? Myslíš, že jsou všichni tak úplatní, že kdyby za mnou někdo přišel a řekl "Ty ses v dětství kamarádil s tímto člověkem, chtěli bychom natočit dokument, ve kterém ho pošpiníš tím, že světu zalžeš, že tě zneužíval. Vymyslíme ti scénář a zaplatíme ti peníze.", že bych na to přistoupil? To je jeden aspekt - toto bych nikdy neudělal člověku, který se ke mně v dětství choval dobře, a to ani za miliony dolarů.

A je tu i další aspekt - zamýšlel se někdo nad tím, jak se musí ti muži cítit, když vypovídali celému světu PRAVDU, kterou jim mnoho lidí nevěří? Znám ten pocit moc dobře, protože říkám lidem pravdu o tom, co cítím, ale oni mi nevěří (naštěstí ne všichni). Já těm mužům věřím, protože mnoho věcí kolem nasvědčuje, že pravdu mají.

Mathiasi, jsi "zaslepeně" přesvědčený o tom, že Michael Jackson nikoho nezneužíval. Měl bys být schopný umět připustit, že tvůj idol, který tak krásně mluvil o dětech a natočil tak pěkné klipy, ve kterých vystupují děti (např. Heal the World), to jako pedofil prostě nezvládl. Ty písničky, které předal světu, už nikdo nevymaže, prostě byl to "král popu", ale bohužel se "škraloupem".

Nutno taky podotknout, že i v naší komunitě jsou pedofilové toho názoru, že pokud dítě milují a to dítě miluje i je, tak jsou sexuální aktivity v takovém případě s tím dítětem v pořádku - podle nich to totiž není zneužití, protože je to z lásky. A láska v jejich hlavě ten čin "ospravedlňuje". Plyšáček u soudu tvrdil, že tu holčičku miloval a že jí nezpůsobil nic špatného, že to špatné způsobila až policie a vyšetřování případu.

Věř si, čemu chceš, to, že tomu věříš, neznamená, že to je pravda. Já netvrdím, že těm mužům věřím na 100 %, sám je neznám, ale kloním se k tomu, že mají pravdu, a to právě na základě jednak jejich výpovědí a také na základě indicií, které už dávno před dokumentem Leaving Neverland nasvědčovaly, že se Michael Jackson pravděpodobně nechoval k těm klukům - dětem úplně košer.
Hebeš
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
Kontakt: pedofilovo@seznam.cz
Výkřik do tmy: Láska k dětem je nádherná. Jakékoliv ubližování dětem je zlo.
Dostal: 53 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Hebeš » úterý 13. 8. 2019, 12:10:43

Kasz píše:
úterý 13. 8. 2019, 11:58:00
Mathiasi, jsi "zaslepeně" přesvědčený o tom, že Michael Jackson nikoho nezneužíval. Měl bys být schopný umět připustit, že tvůj idol, který tak krásně mluvil o dětech a natočil tak pěkné klipy, ve kterých vystupují děti (např. Heal the World), to jako pedofil prostě nezvládl. Ty písničky, které předal světu, už nikdo nevymaže, prostě byl to "král popu", ale bohužel se "škraloupem".
Nemusel to být pedofil. 90% případů zneužívání způsobují ti, kdo jsou na dospělé. Třeba to byl běžný homosexuál, ale prostě neměl odvahu balit dospělé muže. Každopádně myslím, že je zbytečné řešit, jakou měl orientaci, ale co dělal. A to se se stoprocentní jistotou nikdy nezjistí. Třeba vražda se dá vyšetřit po desítkách let, ale po osahávání na lidském těle žádné otisky prstů ani stopy DNA nezůstávají. A dokonalý detektor lži také nejspíš nikdy existovat nebude.
Kasz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 13. 8. 2019, 12:19:20

Hebeši, souhlasím, že to pedofil nemusel být, ale nemyslím si, že nebyl. Je tam opět mnoho indicií, že pedofil byl. Nepotřebujeme se za každou cenu od každého, kdo zneužívá dítě, distancovat, že to možná nebyl pedofil. I mezi pedofily se najdou tací, kteří dítě zneužívají (viz můj předchozí příspěvek). Dle toho, co zaznělo v dokumentu Leaving Neverland, ale i podle těch jiných indicií si myslím, že Michael Jackson byl pedofil.
podivin
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od podivin » úterý 13. 8. 2019, 19:40:22

Mathias8 píše:
Takze ste presvedceny ze to robil.
Já osobně nejsem přesvědčený ani o jednom, na to jsem nedostal důkazy. Dneska by se dala i dobře zfalšovat fotografie, ale pokud bych to neviděl na vlastní oči nebo to on sám neřekl, tak prostě přesvědčený být nemůžu. Ovšem přikláním se k tomu, že to opravdu dělal. Jak píše Kasz, těm klukům by to teď nějak moc nepřineslo; ostatní se tehdy mimosoudně vyrovnávali, ale případy nebyly uzavřeny, místo aby se případy dotahovaly dokonce. Možná to MJ nedělal všem klukům, možná McCulkin nebyl pro MJ tak hezkej, že se s ním jen obyčejně setkával, kdežto s jinýma provozoval i sex. Nebo taky mu mohli právníci říkat, aby si dával víc pozor, navíc u McCulkina bylo možná riziko větší, protože McCulkin byl hvězda sám o sobě.
Taky se přikláním k tomu, že MJ byl pedofil, protože opravdu podporoval charitativní organizace (to by podporovalo myšlenku, že měl děti opravdu rád), ikdyž je taky možné, že si jen prožíval "návrat do dětství" a charitu dělal jen na oko.
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tim » středa 14. 8. 2019, 2:30:03

podivin píše:
úterý 13. 8. 2019, 19:40:22
Mathias8 píše:
Takze ste presvedceny ze to robil.
Já osobně nejsem přesvědčený ani o jednom, na to jsem nedostal důkazy.
Já nevím, žalobam se vyhnul díky mimosoudní u vyrovnání, pak tento dokument, výpovědi jeho hospodyně, v minulosti i několika jeho bodyguardu...

Oproti jeho slovu...
Selský rozumím říká jen jednu věc...
Upřímně, mně ta scéna kdy James mluví o jejich "svatbě" a prehrabuje se přitom prstýnky od Jacksona, bolela a měl jsem u toho slzy v očích... Sám znám tři lidi kteří jako děti byli zneužití a v té scéně kdy o tom James mluví mi nepřijde nic hraného...

Neříkám že mne nic takového jako pedofila nikdy nenapadlo ale raději bych si Zlámal hnaty než to uvést ve skutek...

Pro mne je MJ jen kus špíny a to natolik že se vyhýbám i jeho hudbě...

Matouš "Tim" Ovísek
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tim » středa 14. 8. 2019, 2:34:25

Omlouvám se pokud je má reakce příliš emotivní ale MJ mne prostě rozebírá na atomy...

Matouš "Tim" Ovísek
podivin
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od podivin » středa 14. 8. 2019, 19:27:37

Tim píše:
středa 14. 8. 2019, 2:30:03
Upřímně, mně ta scéna kdy James mluví o jejich "svatbě" a prehrabuje se přitom prstýnky od Jacksona, bolela a měl jsem u toho slzy v očích...
Osobně jsem měl slzy v očím na více místech. Ale prostě dokud nebudu mít 100% důkaz, tak nebudu 100% přesvědčenej, ale obávám se, že to opravdu dělal. Je rozdíl, když někdo řekne "on mě zneužil" a když to dokáže tak dokonale popisovat. Sice myslim jenik říkal, že nějaký psychologové dělali analýzu těch výpovědí v tom filmu a vypadalo to, jako nahraný, ale stejně se přikláním k tomu, že to dělal.
Tim píše:
středa 14. 8. 2019, 2:30:03
Omlouvám se pokud je má reakce příliš emotivní ale MJ mne prostě rozebírá na atomy...
Já tě chápu, sám jsem byl hrozně smutný a naštvaný, když jsem tu četl zpovědi některých zneužitých :-(
Odpovědět