Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Anketa: Jak teenageři vnímají sexuální devianty? (Ycube.cz)

Rozhlasové pořady, které se týkají pedofilie, dětí či jsou jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5530
Dal: 1213 poděkování
Dostal: 2788 poděkování

Anketa: Jak teenageři vnímají sexuální devianty? (Ycube.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Znovu jsme vyrazili do ulic Vsetína a ptali jsme se mladých na jejich názory. Tentokrát nás zajímalo, co si myslí o masochistech a lidech s jinými sexuálními deviacemi.

Masochismus je, jak známo, sexuální úchylka, při které postižený dosahuje uspokojeni tím, že se nechává týrat. Většina mladých, téměř 80%, vnímá jakoukoliv sexuální deviaci za ne normální jev ve společnosti. Zbylých 20% se vyjádřilo ve smyslu: „Každý jsme jiní, ale všichni jsme si rovní."

Až 75% mladých se netajilo tím, že kdyby poznali takovouto osobu, dívají se na ni asi skrz prsty. Lidé si vesměs neumí představit soužití s takovým člověkem a přibližně 65% je pro to, aby se lidé s jakýmikoliv sexuálními úchylkami léčili. Zbývající třetina je vůči této skupině lidí tolerantní a prosazuje názor, že je potřeba takto postižené lidi nechat na pokoji a nevšímat si jich.

"Tohle určitě není normální, ale myslím si, že lidi, kteří mají lehčí stupeň deviace a neškodí tím okolím, nejsou pro společnost nebezpeční," uvedla šestnáctiletá dívka. Studentka vysoké školy v Brně, pocházející ze Vsetína, se vyjádřila, že tito lidé jsou psychicky a duševně nemocní a potřebovali by odbornou pomoc. "Určitě bych si ale nedokázala představit život s někým, kdo trpí třeba masochismem,” dodala.

„Proti těmhle lidem nemám nic, ale nestýkám se s nimi. Je na každém člověku, co dělá ve svém volném čase, pokud tím neohrožuje veřejnost," řekl otevřeně sedmnáctiletý gymnazista.

Z výsledků ankety, v níž jsme oslovili více než tři desítky mladých lidí, tedy vyplývá, že teenageři si určitě nemyslí, že masochismus a jiné sexuální úchylky jsou normální ve společném vztahu dvou lidí. Ale ty, kteří mají tento problém a neohrožují svým chováním společnost, neodsuzují, ale naopak si myslí, že by se jim mělo pomoci odbornou cestou.

Zeptali jsme se také na názor odborníka - psychologa Jiřího Němce. Ten zastává názor, že sexuální deviace je vrozená, geneticky daná vada, která se většinou nedá léčit, ale pouze omezit. "Tito lidé jsou tímto postiženi a je to potřeba respektovat, avšak ne až tak, aby nás ohrožovali. Společnost si musí stanovit hranice. Samotná deviace však není důvod na vyčleňovaní ze společnosti, pokud tito lidé nedělají nic špatného,” uvedl Němec.

A jaký máte názor na lidi se sexuální úchylkou vy? Napište nám svůj názor nebo hlasujte v anketě...


Odkaz pro přímý poslech: http://www.ycube.cz/archiv/stazeni/ycube-10898.wav
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙